Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Fine Art & Antiques (1850)
Filter entfernen
1850 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 1850 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Lot waarbij stel 3-lichts kandelaars gedragen door bisquit echtpaar, h. 32 cm. en bisquit reliëf plaquette, 34 x 28 cm. ...[more]

Smeedijzeren 5 lichts wandkandelaar, h. 90 cm. en 2 gietijzeren muurijzers met schalen, h. 80 cm. (allen samengesteld en 1 schaal los) ...[more]

Stel ijzeren 2 lichts wandkandelaars, h. 42 cm. ...[more]

Lot bestaande uit 10 porseleinen sierborden, div. maten, Limoges FrankrijkA colleciton of 10 porcelain plates, div. sizes, Limoges France ...[mo...

4/4 viool met strijkstok in koffer. ...[more]

Lot van een kristallen koekjestrommel, stolp, 2 schotels, dekseldoos, 2 jampotten en 2 schaaltjes (randschilfertjes) ...[more]

Sculptuur van jongen met konijn, knapzak en 2 vogel aan riem, Frankrijk, onduid. ges., h. 55 cm.Bronze figure of a boy hunter dragging a rabbit i...

Bronzen sculptuur van jager met hond, naar Pierre Jules Mene (1810-1879), h. 53 cm.Bronze sculpture, English hunter with hound, after Pierre Jule...

Uitgebreid lot porseleinen objecten, w.o. miniatuur kaststellen, theepot, salongarnituur, gemerkt: Limoges, FranrijkA collection of diverse porce...

Serie van 40 loodkristallen glazen, Christal Argues Durand type Louvre, w.o. wijn en borrelglaasjes. ...[more]

Houten modelschip van Brick, l.78 cm. ...[more]

Houten modelschip van Boeierjacht de 'Draakman', jaren '60, l.102 cm.Wooden model ship of Boeierjacht de 'Draakman', 1960s, l.102 cm. ...[more]

Stel zamak tafellampen gedragen door herder en herderin, met glazen kap waarin kralen, h. 78 cm.Pair of 2 zamak table lamps, of sherperd and wife...

Lot van 2 div kristallen hangkronen. ...[more]

Tafellamp op opaline voet met stoffen kap, h. 79 cm. ...[more]

Bronzen sabbat olielamp aan ketting, eind 19/20e eeuw, h. 15 cm.Bronze Synagogue Sabbath oil Lamp, 19/20th century, h. 15 cm. ...[more]

Witporseleinen Meissen sculptuur van "The Continent of Europe" (uit de serie de vier werelddelen) met kroon, scepter en werelbol, Duitsland 18e ...

Lot diverse carnaval maskers en hoeden. ...[more]

Lot van diverse aardewerk schalen en terrines. ...[more]

Lot aardewerk, w.o. schenkkannen en schaaltjes. ...[more]

Lot Portugees aardewerk borden. ...[more]

Lot divers, w.o. tin, koper en aardewerk. ...[more]

Lot divers, w.o. verrekijkers, beelden en vazen. ...[more]

Lot divers, w.o. iconen, porselein en spiegels. ...[more]

Lot tin, w.o. theebussen, schalen en bekers. ...[more]

Doos bestaande uit kristal ...[more]

Doos bestaande uit kristal ...[more]

Lot divers, w.o. kookpotten. ...[more]

Lot divers, w.o. gewichten en koperen siristel. ...[more]

Lot kristal, w.o. karaffen en schalen. ...[more]

Lot kristal, w.o. glazen. ...[more]

Lot kristal, w.o. glazen en karaffen. ...[more]

Loading...Loading...
  • 1850 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose