1850 Los(e)/Seite
Lot van een kerfsnee dienblad, kerfsnee tondeldoos en 4 speculaasplanken. ...[more]
Serie van 10 koperen handbellen met lederen greep met letter, Duitsland. ...[more]
Lot waarbij stel 3-lichts kandelaars gedragen door bisquit echtpaar, h. 32 cm. en bisquit reliëf
Lot waarbij stel 3-lichts kandelaars gedragen door bisquit echtpaar, h. 32 cm. en bisquit reliëf plaquette, 34 x 28 cm. ...[more]
Lot van 3 gestoken houten dekselkisten, w.o. Indonesie ...[more]
Mahonie rokerskabinet, ca. 1900, h. 43, br. 42, d. 24 cm. ...[more]
Friese stoelklok met loden ornamenten en geflankeerd met zeemeerminnen, 18e eeuw, h. 80 cm. (2
Friese stoelklok met loden ornamenten en geflankeerd met zeemeerminnen, 18e eeuw, h. 80 cm. (2 gewichten) ...[more]
Friese stoelklok met loden ornamenten en zeemeerminnen, h. 40 cm. (1 gewicht) ...[more]
Smeedijzeren 5 lichts wandkandelaar, h. 90 cm. en 2 gietijzeren muurijzers met schalen, h. 80 cm. (
Smeedijzeren 5 lichts wandkandelaar, h. 90 cm. en 2 gietijzeren muurijzers met schalen, h. 80 cm. (allen samengesteld en 1 schaal los) ...[more]
Stel ijzeren 2 lichts wandkandelaars, h. 42 cm. ...[more]
Lot van 4 kristallen stolpen met zilveren dop op schotels (randschilfertjes) ...[more]
4/4 viool met strijkstok in koffer.
4/4 viool met strijkstok in koffer. ...[more]
Lot van een kristallen koekjestrommel, stolp, 2 schotels, dekseldoos, 2 jampotten en 2 schaaltjes (
Lot van een kristallen koekjestrommel, stolp, 2 schotels, dekseldoos, 2 jampotten en 2 schaaltjes (randschilfertjes) ...[more]
Sculptuur van jongen met konijn, knapzak en 2 vogel aan riem, Frankrijk, onduid. ges., h. 55 cm.
Uitgebreid lot porseleinen objecten, w.o. miniatuur kaststellen, theepot, salongarnituur, gemerkt:
25 delen porseleinen servies met Zwiebelmuster-stijl decor, gemerkt Blue Danube Japan. ...[more]
Serie van 40 loodkristallen glazen, Christal Argues Durand type Louvre, w.o. wijn en borrelglaasjes. ...[more]
Houten modelschip van Brick, l.78 cm. ...[more]
Houten modelschip van Boeierjacht de 'Draakman', jaren '60, l.102 cm.Wooden model ship of Boeierjacht de 'Draakman', 1960s, l.102 cm. ...[more]
Stel zamak tafellampen gedragen door herder en herderin, met glazen kap waarin kralen, h. 78 cm.Pair
uitgebreid aardewerk servies met bloemdecor, w.o. borden, terinne en schalen, Portugal ...[more]
Albasten piedestal op ronde voet, h. 105 cm. (schilfers) ...[more]
Lot van 2 hangkronen en 1 wandapplique met glazen pegels ...[more]
Lot van 2 div kristallen hangkronen.
Lot van 2 div kristallen hangkronen. ...[more]
Lot van diverse wandelstoken, w.o. paraplu wandelstok in kolenemmer. ...[more]
Tafellamp op opaline voet met stoffen kap, h. 79 cm. ...[more]
Lot van 4 rijkgestoken panelen, w.o. decor van bloemen en fruit. ...[more]
Lot van 4 steengoed bodemvondsten, w.o. Jacobakannetje, Siegburg Duitsland 13e eeuw. ...[more]
Lot van 5 steengoed bodemvondsten, w.o. beker en kan, Duitsland vermoedelijk 15e eeuw. ...[more]
Bronzen sabbat olielamp aan ketting, eind 19/20e eeuw, h. 15 cm.Bronze Synagogue Sabbath oil Lamp, 19/20th century, h. 15 cm. ...[more]
Witporseleinen Meissen sculptuur van "The Continent of Europe" (uit de serie de vier werelddelen)
Bruinlederen paarden zadel, gestempeld en etiket Johs Stubben Krefeld Germany. ...[more]
Lot diverse carnaval maskers en hoeden. ...[more]
Lot van diverse aardewerk schalen en terrines. ...[more]
Lot aardewerk, w.o. schenkkannen en schaaltjes. ...[more]
Lot Portugees aardewerk borden.
Lot Portugees aardewerk borden. ...[more]
Lot divers, w.o. tin, koper en aardewerk. ...[more]
Lot divers, w.o. verrekijkers, beelden en vazen. ...[more]
Lot divers, w.o. iconen, porselein en spiegels. ...[more]
Lot diverse plated bestekdelen, w.o. lepels, messen en vorken in 2 dozen. ...[more]
Lot tin, Portugal, w.o. aspergeschaal, bekers en borden. ...[more]
Lot tin, w.o. theebussen, schalen en bekers. ...[more]
Doos bestaande uit kristal
Doos bestaande uit kristal ...[more]
Doos bestaande uit kristal
Lot divers, w.o. kookpotten.
Lot divers, w.o. kookpotten. ...[more]
Lot divers, w.o. gewichten en koperen siristel. ...[more]
Lot kristal, w.o. karaffen en schalen. ...[more]
Lot kristal, w.o. glazen.
Lot kristal, w.o. glazen. ...[more]
Lot kristal, w.o. glazen en karaffen. ...[more]
1850 Los(e)/Seite