Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

1850 Los(e)
  • 1850 Los(e)

Tapijt, Vintage 355 x 257 cm.Vintage carpet 355 x 257 cm. ...[more]

Eiken captain chair met bruinleer bekleed, ca. 1900. ...[more]

Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm.A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan 268 x 194 cm.Kashan carpet 268 x 194 cm. ...[more]

Mahonie Willem II tafel, ca. 1880, h. 76, l. 118, br. 79 cm.Mahogany Willem II table, h. 76, l. 118, w. 79 cm. ...[more]

Mahonie gefineerd Empire-stijl penantkast met lade en 2 paneeldeuren geflankeerd door zuilen, 20e eeuw, h. 85, br. 122, d. 50 cm. ...[more]

Serie van 4 stoelen met groen velour bekleed. ...[more]

Mahonie bureau met groen vilt ingelegd blad (sleets), 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 77, br. 120, d. 58 cm. ...[more]

Tapijt, Qashqai 270 x 197 cm.Carpet, Qashqai 270 x 197 cm. ...[more]

Eiken dressoir met 3 gestoken paneeldeuren, gemono. en gedat. MEW 1796 op sleepoten, Duitsland 18e eeuw, h. 100, br. 160, d. 56 cm. ...[more]

Tapijt, Iran Heriz 305 x 210 cm.Carpet, Iran Heriz 305 x 210 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier penantkast met een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 92, br. 113, d. 56 cm. (achterwand ontbreekt) ...[more]

1Eiken boekenkast met gestoken fries, 3 getoogde glaspaneeldeuren en 3 laden met bronzen beslag, h. 234, br. 206, d. 57 cm. ...[more]

Eiken dekselkist met 2 frontpanelen geflankeerd door gestoken bloemmotieven op sleepoten, Duitsland 19e eeuw, h. 46, br. 70, d. 42 cm. ...[more]

Tapijt, Sarouk 362 x 270 cm. (met label van Meeuwen)Carpet, Sarouk 362 x 270 cm. (with label van Meeuwen) ...[more]

Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en interieur met 4 laden, 19e eeuw, h. 211, br. 155, d. 52 cm. ...[more]

Eiken tafel met 2 uitschuifbare bladen waaronder een lade op gedraaide poten, h. 83, br. 100 cm. (max. bladmaat 100 x 180 cm. ...[more]

Eiken kast met rechte kap, 2 paneeldeuren en 2 lade op blokpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 192, br. 180, d. 53 cm. ...[more]

Tapijt, Mahal, 400 x 300 cm.Carpet, Mahal, 400 x 300 cm. ...[more]

Eiken bakstoel met houten paneel in rechte rug, gebogen armleggers op blokpoten, Holland 18e eeuw.Oak armchair, 18th century. ...[more]

Noten kinderstoel met rietenzitting. ...[more]

Geweven wandkleed, Kelim 265 x 160 cm. ...[more]

  • 1850 Los(e)