1850 Los(e)/Seite
Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken rugleuning en blauw velourse zitting, w.o. 1 armstoel.
Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken rugleuning en blauw velourse zitting, w.o. 1 armstoel. ...[more]
Tapijt, Vintage 355 x 257 cm.
Tapijt, Vintage 355 x 257 cm.Vintage carpet 355 x 257 cm. ...[more]
Eiken captain chair met bruinleer bekleed, ca. 1900. ...[more]
Noten bureaustoel hoefvormige leunig en met bruinleer bekleed, eind 19e eeuw. ...[more]
Serie van 10 mahonie Hepplewhith-stijl stoelen met diverse zittingen, w.o. 5 met gestreepte stof
Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm.
Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm.A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]
Eiken tafel met 2 laden op taps toelopende poten, h. 78, br. 180, d. 85 cm. ...[more]
Serie van 5 noten Chippendale-stijl stoelen, w.o. 1 armstoel met schelpmotieven en tijgerprint
Serie van 5 noten Chippendale-stijl stoelen, w.o. 1 armstoel met schelpmotieven en tijgerprint zitting. ...[more]
Tapijt, Kashan 268 x 194 cm.
Tapijt, Kashan 268 x 194 cm.Kashan carpet 268 x 194 cm. ...[more]
Mahonie Willem II tafel, ca. 1880, h. 76, l. 118, br. 79 cm.Mahogany Willem II table, h. 76, l. 118, w. 79 cm. ...[more]
Noten Louis XVI vitrinekast met marmeren blad en glazen deur, 18e eeuw h. 144, br. 66, d. 40 cm.
Mahonie toiletkast met spiegelopstand en 4 laden, Engeland ca. 1900, h. 175, br. 107, d. 49 cm.
Mahonie toiletkast met spiegelopstand en 4 laden, Engeland ca. 1900, h. 175, br. 107, d. 49 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd Empire-stijl penantkast met lade en 2 paneeldeuren geflankeerd door zuilen, 20e
Mahonie gefineerd Empire-stijl penantkast met lade en 2 paneeldeuren geflankeerd door zuilen, 20e eeuw, h. 85, br. 122, d. 50 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse armstoel met geborduurde bekleding, Engeland ca. 1880. ...[more]
Mahonie commode met spiegelopstand versierd met gestoken kuif, h. ...[more]
Serie van 4 stoelen met groen velour bekleed. ...[more]
Mahonie bureau met groen vilt ingelegd blad (sleets), 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 77,
Mahonie bureau met groen vilt ingelegd blad (sleets), 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 77, br. 120, d. 58 cm. ...[more]
Tapijt, Qashqai 270 x 197 cm.
Tapijt, Qashqai 270 x 197 cm.Carpet, Qashqai 270 x 197 cm. ...[more]
Serie van 4 mahonie stoelen met opgewerkte gestoken rugleuning en rood velourse zitting, 19e eeuw.
Serie van 4 mahonie stoelen met opgewerkte gestoken rugleuning en rood velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]
Walnoten zgn. Cassone met glad front en bronzen slotplaat, geflankeerd door gestoken ornamenten op
Bronzen 6-lichts kaarsen bolkroon bekroond met zittende figuur met zwaard en kris, h. 80 cm.
Bronzen 6-lichts kaarsen bolkroon bekroond met zittende figuur met zwaard en kris, h. 80 cm. ...[more]
Eiken chiffonniere met 5 laden en schrijflade met 5 laadjes, 19e eeuw, h. 154, br. 102, d. 43 cm.
Eiken chiffonniere met 5 laden en schrijflade met 5 laadjes, 19e eeuw, h. 154, br. 102, d. 43 cm. ...[more]
Eiken dressoir met 3 gestoken paneeldeuren, gemono. en gedat. MEW 1796 op sleepoten, Duitsland 18e
Eiken dressoir met 3 gestoken paneeldeuren, gemono. en gedat. MEW 1796 op sleepoten, Duitsland 18e eeuw, h. 100, br. 160, d. 56 cm. ...[more]
Serie van 8 eiken stoelen met gestoken rugleuning, w.o. 2 armstoelen en eiken uitschuiftafel, h. 74,
Serie van 8 eiken stoelen met gestoken rugleuning, w.o. 2 armstoelen en eiken uitschuiftafel, h. 74, diam. 110 cm. ...[more]
Tapijt, Iran Heriz 305 x 210 cm.
Tapijt, Iran Heriz 305 x 210 cm.Carpet, Iran Heriz 305 x 210 cm. ...[more]
Teakhouten Koloniaal tafelbureau met 2 laden en opstand met 2 paneeldeuren, Indonesie eind 19e eeuw,
Mahonie Biedermeier penantkast met een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 92, br. 113, d. 56
Mahonie Biedermeier penantkast met een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 92, br. 113, d. 56 cm. (achterwand ontbreekt) ...[more]
1Eiken boekenkast met gestoken fries, 3 getoogde glaspaneeldeuren en 3 laden met bronzen beslag,
1Eiken boekenkast met gestoken fries, 3 getoogde glaspaneeldeuren en 3 laden met bronzen beslag, h. 234, br. 206, d. 57 cm. ...[more]
Eiken dekselkist met 2 frontpanelen geflankeerd door gestoken bloemmotieven op sleepoten, Duitsland 19e eeuw, h. 46, br. 70, d. 42 cm. ...[more]
Eiken Empire linnenpers met 3 laden geflankeerd door pilasters, 19e eeuw, h. 190, br. 95, d. 50 cm.
Eiken Empire linnenpers met 3 laden geflankeerd door pilasters, 19e eeuw, h. 190, br. 95, d. 50 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier hoekkast met 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h. 170, br. 68, d. 30 cm.
Mahonie Biedermeier hoekkast met 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h. 170, br. 68, d. 30 cm. ...[more]
Tapijt, Sarouk 362 x 270 cm. (met label van Meeuwen)Carpet, Sarouk 362 x 270 cm. (with label van Meeuwen) ...[more]
Eiken Louis XVI Drents kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren geflankeerd door gecanneleerde pilaren
Mahonie Victoriaanse armstoel met hoefvormige leuning, Engeland ca. 1880. ...[more]
Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en interieur met 4 laden, 19e eeuw, h. 211, br.
Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en interieur met 4 laden, 19e eeuw, h. 211, br. 155, d. 52 cm. ...[more]
Serie van 4 medaillon stoelen met gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]
Eiken tafel met 2 uitschuifbare bladen waaronder een lade op gedraaide poten, h. 83, br. 100 cm. (
Eiken tafel met 2 uitschuifbare bladen waaronder een lade op gedraaide poten, h. 83, br. 100 cm. (max. bladmaat 100 x 180 cm. ...[more]
Iepenhouten gestoken nisje met gestoken schelpmotief, zonnenstralen en medaillion, 18e eeuw, h. 66
Serie van 6 mahonie stoelen w.o. 2 armstoelen met gestoken rug en roze velours, ca. 1900. ...[more]
Eiken bijzettafel van karrewiel op 3-sprant, h. 43, diam. 75 cm. ...[more]
Lot van een Chippendale-stijl theetafel met lade, h. 70, br. 82, d. 48 cm. en een Chippendale-
Beschilderd Hindelopen bedbankje met klep en decor van Hollandslandschap, 19e eeuw h.43, br.68 en
Beschilderd Hindelopen bedbankje met klep en decor van Hollandslandschap, 19e eeuw h.43, br.68 en d.29 cm. ...[more]
Eiken linnenpers met paneeldeur, 19e eeuw, h. 150, br. 56, d. 40 cm. ...[more]
Eiken kast met rechte kap, 2 paneeldeuren en 2 lade op blokpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 192, br.
Eiken kast met rechte kap, 2 paneeldeuren en 2 lade op blokpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 192, br. 180, d. 53 cm. ...[more]
Kastanjehouten betaaltafel met lade op blokpoten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw, h. 60,
Eiken tafel linnenpers, 19e eeuw, h. 80, br. 55, d. 38 cm. ...[more]
Tapijt, Mahal, 400 x 300 cm.
Tapijt, Mahal, 400 x 300 cm.Carpet, Mahal, 400 x 300 cm. ...[more]
Kastanjehouten proviandkast met 2 paneeldeuren op sleepoten, Spanje, 17e eeuw, h. 164, br. 72, d. 50
Kastanjehouten schrijfkabinet met 5 diverse deuren, 6 laadjes, uittrekbaar schrijfplank en een grote
Eiken bakstoel met houten paneel in rechte rug, gebogen armleggers op blokpoten, Holland 18e eeuw.
Eiken bakstoel met houten paneel in rechte rug, gebogen armleggers op blokpoten, Holland 18e eeuw.Oak armchair, 18th century. ...[more]
Eiken Renaissance-stijl armfauteuil met gestoken leuningen op gedraaide poten verbonden door
Eiken Renaissance-stijl armfauteuil met gestoken leuningen op gedraaide poten verbonden door regels. ...[more]
Eiken Renaissance kast met 3 deuren geflankeerd door snijwerk en pilasters, Holland ca. 1700, h.
Eiken Barok Zeeuwsekast met 3 gestoken engelenkopjes in kap, 4 paneeldeuren met kussen geflankeerd
Eiken dagobert stoel met lederen zitting en ingelegd bloemdecoratie van been, 19e eeuw. (diverse
Walnoten schrijftafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Italie 17 eeuw, h. 77,
Noten kinderstoel met rietenzitting. ...[more]
Eiken hangkastje met timpaan en 2 paneeldeurtjes, Engeland 19e eeuw, h. 82, br. 65, d. 30 cm.
Eiken hangkastje met timpaan en 2 paneeldeurtjes, Engeland 19e eeuw, h. 82, br. 65, d. 30 cm. ...[more]
Smeedijzeren 3 slags haarscherm met gaas, h. 83, br. 120 cm. ...[more]
Geweven wandkleed, Kelim 265 x 160 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite