1850 Los(e)/Seite
Serie van 16 aardewerk tegels met voorstelling van vogels en ossekop hoeken, ca. 1660-1680 gevat
Serie van 16 aardewerk kwadraat tegels met polychroom decor van tulpen en franse lelie, ca. 1650-
Lot van 3 polychroom houten standaards, gemonteerd als lampvoeten, Italie 19e eeuw, h. 20 cm.
Stel geelkoperen kandelaars
Stel geelkoperen kandelaars ...[more]
Lot van een kristallen tazza, kaasstolp, fruitschaal, dekselcoupe, (diverse randschilfertjes)
Lot van een kristallen tazza, kaasstolp, fruitschaal, dekselcoupe, (diverse randschilfertjes) ...[more]
Pendule met emaille wijzerplaat in messing kast gedragen door 2 marmeren zuilen, eind 19e eeuw, h.
Pendule met emaille wijzerplaat in messing kast gedragen door 2 marmeren zuilen, eind 19e eeuw, h. 40 cm. (+ sleutel) ...[more]
Porseleinen Herend dekselvaas met bloemdecoratie en 2 grepen, h. 50 cm. (gemerkt en genummerd AM
Albasten pendule met koperen ornamenten, met emaille wijzerplaat, adres: Au Globe Lion, met
Albasten pendule met koperen ornamenten, met emaille wijzerplaat, adres: Au Globe Lion, met zijstukkenPendulum with side pieces ...[more]
Ca. 20 delen B&G servies met bloemdecor met schalen en borden, Kobenhavn DenmarkAbout 20 oarts B&G tableware, Kbenhavn Denmark ...[more]
Lot van een kristallen dekselvaas met ruitslijpsel, h. 30 cm. (randschilfer) en een kristallen tazza
Stel latoenkoperen 2-lichts wandappliques met voorstelling van puttiA set of 2 copper wall aplliques with 2 lights and putti ...[more]
Uitgebreid Spode's Mansard servies met decor van roos, w.o. borden en kop en schotels. ...[more]
Kristallen bolvaas, h.31 cm.
Kristallen bolvaas, h.31 cm. ...[more]
Lot van stel wand appliques met glazen kap, hierbij wandapplique met paarse glazen kap ...[more]
Ca. 80 delen Wedgwood servies met diverse bordmaten, kop en schotels en dienschalen, Bone China,
Lot van 44 kristallen glazen, w.o. water en wijnglazen met verguld decor, rand en voet, stopkaraf en
Lot van 44 kristallen glazen, w.o. water en wijnglazen met verguld decor, rand en voet, stopkaraf en waterkaraf. ...[more]
ca. 70 delen Copeland servies met diverse bordmaten en schalen, Copeland Late SpodeAbout 70 parts Copeland Late Spode tableware ...[more]
Noten schrijfkist met geel koperen bies, fluwelen schrijfblad, 2 inktpotten en een pennenvak,
Kristallen bokaal op hoge voet, h.39 cm. ...[more]
Messing skeletklok met verzilverde wijzerplaat, voorzien van snek-uurwerk rustend op fluwelen voet
Bronzen cloisonne schemerlampvoet met bloemdecor en stoffen kap, China ca. 1900, h. 70 cm. ...[more]
Zamak sculptuur van jongen met fluit, naar August Moreau, h. 63 cm. ...[more]
Zamak sculptuur van meisje met bloementak en pijlenkoker op albasten basement, naar Hippolyte
Bronzen sculptuur van dame in gewaad met amfora, Auguste Joseph Peiffer (1832-1886), h. 47 cm.Bronze
Messing skeletklok met snek-uurwerk rustend op fluwelen voet onder stolp, Engeland 19e eeuw, h. 34
Rozenhouten schrijfkist met geel koperen banden en pennenvak, Engeland 19e eeuw, h. 12, br. 50, d.
3 delen Delfts aardewerk klokkenstel met bronzen ornamenten, w.o. pendule met deksel (haarlijnen) en
Wit marmeren Louis XVI kolompendule met vergulde montering, geemailleerde wijzerplaat en ovale
Tafellamp op bronzen voet en stoffen kap, h. 96 cm. ...[more]
Lot van een lederen koeien riem met 50 koperen bellen, l. 250 cm. en een lederen buikriem met
Lot van een lederen koeien riem met 50 koperen bellen, l. 250 cm. en een lederen buikriem met koperen bellen en gespen, l. 135 cm. ...[more]
Icoon, Zwarte Madonna van Czestochowa (drukwerk) in koperen rizza en houten lijst, Polen eind 19e
Zamak sculptuur van moeder en kind, naar Hippolyte Moreau (1832-1927), h. 54 cm. (arm en nek
Zamak sculptuur van moeder en kind, naar Hippolyte Moreau (1832-1927), h. 54 cm. (arm en nek gescheurd) ...[more]
wandklok met beschilderde cijferring en slingervenster bekroond met adelaar in houten kast met
Pendule bekroond met samak dame op albasten voet en 2 zijvazen, Frankrijk eind 19e eeuw. (geen
Pendule bekroond met samak dame op albasten voet en 2 zijvazen, Frankrijk eind 19e eeuw. (geen slinger en sleutel) ...[more]
Lot van 4 aardewerk schalen, gemerkt Deruta Terra e fuoco en 3 aardewerk serveerschalen met
IJzeren fiets met ijzeren zadel, houten stuurgrepen en deels houten wielen, ontwikkeld door Pierre
Pendule bekroond met samak dame op marmeren voet en twee 5 lichts kandelaars, Frankrijk eind 19e
Pendule bekroond met samak dame op marmeren voet en twee 5 lichts kandelaars, Frankrijk eind 19e eeuw. (geen slinger en sleutel) ...[more]
Stel kristallen één-lichts kandelaars, h.30 cm. ...[more]
Stel kristallen stopkraffen, h.27 cm. ...[more]
Serie van 4 ijzeren tuinpaal hoekenornamenten met cachepot en bladmotieven, h. 74 cm. ...[more]
Stel gietijzeren wandsteunen, herkomst Amstel hotel, l. 49, br 21 cm. ...[more]
Terracotta amfora op ijzeren standaard, h. 100 cm. ...[more]
Terracotta amfora op ijzeren standaard, h. 70 cm. ...[more]
Lot van 2 terra cotta olievaten, h. 66 cm. (geboord gat en haarlijnen in klei) en h. 57 cm.
Lot van 2 terra cotta olievaten, h. 66 cm. (geboord gat en haarlijnen in klei) en h. 57 cm. ...[more]
Terracotta amfora op ijzeren standaard, h. 98 cm. ...[more]
IJzeren haantjescomtoise met geemailleerde wijzerplaat en vouwslinger, Frankrijk 18e eeuw. ...[more]
Tafelklok met verzilverde cijferring en koperen hoekornamenten en maan-aanduiding in eiken kast,
Tafelklok met verzilverde cijferring en koperen hoekornamenten en maan-aanduiding in eiken kast, h. 35 cm. (kast beschadigd) ...[more]
Lot van 2 grote glazen kaasstolpen. h. 35, diam. 40 cm. en h. 27, diam. 27 cm. ...[more]
Serie van 35 kristallen glazen met geribte kelk, w.o. champagne, wijn en waterglazen. ...[more]
Bronzen schoorsteenpendule met reliefdecor van figuren en vaas en twee 5 lichts kandelaars,
Oeil de boeuf klok, zgn. ossenoog ingelegd met parelmoer, Frankrijk ca. 1880, h. 60 x 50 cm.
Oeil de boeuf klok, zgn. ossenoog ingelegd met parelmoer, Frankrijk ca. 1880, h. 60 x 50 cm. ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en maan en wekker-aanduiding in eiken kast, 19e
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en maan en wekker-aanduiding in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]
Tafellamp gedragen door een samak sculptuur van zittende dame, met sign. Auguste Moreau, Frankrijk
Tafellamp gedragen door een samak sculptuur van zittende dame, met sign. Auguste Moreau, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 80 cm. ...[more]
Groninger staartklok met dubbele kap, zgn. burgemeestersklok met beschilderde wijzerplaat van
Serie van 8 drukwerken op zijde met goudverf opgehoogd met voorstelling van de sage van de heerser
Lot van een ijzeren tuinvaas (met gat), h. 39, diam. 51 cm. en een ijzeren tuinvaas als urn, h.
Lot van een ijzeren tuinvaas (met gat), h. 39, diam. 51 cm. en een ijzeren tuinvaas als urn, h. 44, diam. 32 cm. ...[more]
Stel zandstenen lampvoeten met knorren en vlam, h. 60 cm. (randschilfers) ...[more]
Lot van 20 koperen maatbekers en bierpullen met diverse ijkmerken, Engeland. ...[more]
1850 Los(e)/Seite