1850 Los(e)/Seite
Bruin/rood leren 2-zitsbank afgezet met siernagelsBrown/ red leather chesterfield 2 person coutch ...[more]
Mahonie gefineerde Queen-Anne-stijl theetafel met lade, h. 70, br. 77, d. 47 cm. ...[more]
Spiegel in Louis XV-stijl lijst, 110 x 78 cm. ...[more]
Soester spiegel in mahonie met gestoken kuif en medaillon, 19e eeuw, 106 x 59 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in goudlak bewerkte lijst, eind 19e eeuw, 77 x 60 cm. ...[more]
Spiegel in goudlak en deels spiegel lijst, 115 x 185 cm.Mirror in Gold lacquer frame, 115 x 185 cm. ...[more]
Spiegel in vergulde lijst met bloemmotieven, 117 x 91 cm. (spiegel defect) ...[more]
Ovale spiegel in zwartgeschilderde lijst met goudverf relief van bloemen, eind 19e eeuw, 80 x 65
Ovale spiegel in zwartgeschilderde lijst met goudverf relief van bloemen, eind 19e eeuw, 80 x 65 cm. ...[more]
Smeedijzeren ajourbewerkte etagere met 3 etages, h. 72 br. 26 d. 26 cm.Iron shelf, h. 72 w. 26 d. 26 cm. ...[more]
Noten buffetkast met gestoken opstand waarin 2 geslepen spiegels, onderkast met lade en paneeldeur
National register kassa op eiken voet met 4 houten geldladen, nummer 1119123/572 X-4L, h. 76, br.
Stel noten Queen Anne-stijl stoelen met velours bekleed, fabrikant etiket Theodore Alexander, h. 77,
Stel noten Queen Anne-stijl stoelen met velours bekleed, fabrikant etiket Theodore Alexander, h. 77, br. 138, d. 77 cm. ...[more]
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br.
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br. 150, d. 85 cm. ...[more]
Mahonie bijzettafel met klep, h. 45, br. 48, d. 39 cm. ...[more]
Zwartlak Victoriaanse bijzettafel, zgn. flap aan de wand, met verguld chinoise decor van visser en
Tapijt, Keshan 361 x 259 cm.
Tapijt, Keshan 361 x 259 cm.Keshan carpet 361 x 259 cm. ...[more]
Gebeitst houten armstoel met gevlochten rieten zitting, Indonesie. ...[more]
Stel houten armstoelen met gestoken Long Life "chou" symbool in leuning, China 20e eeuw. ...[more]
Rijkgestoken kamferkist met relief decor van figuren in boot en riksja, h. 50, br. 105, d. 50 cm.
Rijkgestoken kamferkist met relief decor van figuren in boot en riksja, h. 50, br. 105, d. 50 cm. ...[more]
Gestoken houten 2 slags kamerscherm met gestoken frame van vogels en bloemen, goudlak schermen met
Goudlak 2 slags kamerscherm met relief decor van fruitboom, vogels en vlinders, h. 192, br. 163 cm.
Goudlak 2 slags kamerscherm met relief decor van fruitboom, vogels en vlinders, h. 192, br. 163 cm. ...[more]
Koloniale teakhouten compagnie dekselkist met koperen grepen en hoekornamenten, Indonesie 19e
Kastanjehouten wandtafel met 2 gestoken laden op blokpoten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw,
Zwartlak Louis Phillippe naaitafel, blad ingelegd met bloemmotieven, interieur met spiegel en 3
Tapijt, Tabriz 390 x 295 cm. (sleets) ...[more]
Mahonie commode met 3 laden met bronzen trekkers, 19e eeuw, h. 78, br. 180, d. 63 cm. ...[more]
Stel noten klapstoelen versied met snijwerk in de rug ...[more]
Eiken halbank met gestoken draken decor in leuning en opberg ruimte onder klep, h. 93, br. 107, d.
Eiken halbank met gestoken draken decor in leuning en opberg ruimte onder klep, h. 93, br. 107, d. 41 cm. ...[more]
Noten Renaissance-stijl fauteuil met acanthusblad leuningen en geborduurde bekleding, 20e eeuw.
Noten Renaissance-stijl fauteuil met acanthusblad leuningen en geborduurde bekleding, 20e eeuw. ...[more]
Grenenhouten "Gelderse" hangoortafel op blokpoten verbonden door regels met een lade, 18e eeuw, h.
Polychroom beschilderd wagenschot met voorstelling van figuren op het ijs bij chateau, 101 x 123
Groen geschilderde houten proviandkast met 2 paneeldeuren beschilderd met boerderij en figuur in
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en scharnieren, Spanje 17/18e
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en scharnieren, Spanje 17/18e eeuw, h. 85, br. 178, d. 59 cm. ...[more]
Tapit, Keshan 442 x 316 cm.
Tapit, Keshan 442 x 316 cm. ...[more]
Mahonie nachtkastje met lade en paneeldeur, 19e eeuw, h. 79, br. 40 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI penantkast met lade en roffeldeur, met bronzen beslag, h. 77 br. 78 d. 40 cm.
Vergulde console met gemarmerd houten blad en medaillon van dame geflankkerd door bladeren, 19e
Vergulde console met gemarmerd houten blad en medaillon van dame geflankkerd door bladeren, 19e eeuw, h. 80, br. 93, d. 33 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier armfauteuil met velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]
Serie van 6 mahonie stoelen met opgewerkte leuning en groen velourse zitting. ...[more]
Mahonie Biedemeier kapspiegel met 2 lade, h. 59 cm.Mahogany Biedemeier mirror with 2 drawers, h. 59 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI halvemaan tafel met 2 lade en flap aan de want rustend op tabstoelopende poten, h.
Zwartlak Willem III bijzettafel, ingelegd blad met muziek instrumenten op 4 gedraaide poten, Holland
Noten Chippendale-stijl salontafel op gebogen poten uitlopend in bolklauwen, h. 60. diam. 78 cm.
Noten Chippendale-stijl salontafel op gebogen poten uitlopend in bolklauwen, h. 60. diam. 78 cm. ...[more]
Eiken wijntafeltje op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, Engeland, h. 75, diam. 50 cm. ...[more]
Lot van 2 mahonie Victoriaanse stoelen, Engeland ca. 1880. ...[more]
Mahonie Victoriaanse schrijfbureau met opstand en 4 laden, schrijfblad en een lade, Engeland ca.
Mahonie Victoriaanse schrijfbureau met opstand en 4 laden, schrijfblad en een lade, Engeland ca. 1880, h. 139, br. 100. d. 66 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse hangoortafel met besteklade, Engeland ca, 1880, h. 73, br. 107, d. 104 cm.
Mahonie Victoriaanse hangoortafel met besteklade, Engeland ca, 1880, h. 73, br. 107, d. 104 cm. ...[more]
Bidkleed, Hereke met zijde 160 x 100 cm.Carpet, Hereke with silk 160 x 100 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier tafel met gecontouneerd blad op bloempoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h.
Mahonie Biedermeier tafel met gecontouneerd blad op bloempoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 72, br. 113, d. 83 cm. ...[more]
Olmenhouten altaartafel met 3 laden, China, h. 47, br. 98, d. 70 cm. ...[more]
Mahonie schrijftafel met 2 zijbladen, 2 laden op harppoten verbonden door regels, Engeland 19e eeuw,
Mahonie schrijftafel met 2 zijbladen, 2 laden op harppoten verbonden door regels, Engeland 19e eeuw, h. 70, br. 134, d. 53 cm. ...[more]
Mahonie uitschuiftafel op 4 pilasters uitlopend in gestoken 4-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 116, d.
Mahonie uitschuiftafel op 4 pilasters uitlopend in gestoken 4-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 116, d. 88 cm. ...[more]
Eiken Gotische stijl bijbelkastje, 2 deuren met gestoken briefpanelen op gedraaide poten verbonden
Armfauteuil met paisley bekleding op koperen wieltjes. ...[more]
Duresta armfauteuil met gestreepte bekleding op koperen wieltjes, Engeland. ...[more]
Tapijt, Heriz 300 x 230 cm.
Tapijt, Heriz 300 x 230 cm.Carpet , Heriz 300 x 230 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite