- Art Deco ; (2)
- Art Deco ;Design; (2)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ;Muziekinstrumenten; (1)
- Art Deco ;Design;Modern Glas en Keramiek ; (2)
- Art Deco ;Design;Sculpturen ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein;Keramiek; (1)
- Art Deco ;Kasten; (5)
- Art Deco ;Keramiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Art Deco ;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Art Deco ;Klassiek Europees Curiosa ;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (1)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (4)
- Art Deco ;Sculpturen ; (2)
- Art Deco ;Spiegels; (1)
- Art Deco ;Tafels; (7)
- Art Deco ;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Art Deco ;Verlichting ; (7)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (8)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (1)
- Aziatica;Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (2)
- Design; (9)
- Design;Kasten; (14)
- Design;Keramiek; (1)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (39)
- Design;Moderne en Hedendaagse kunst; (4)
- Design;Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (2)
- Design;Moderne en Hedendaagse kunst;Tafels; (1)
- Design;Moderne en Hedendaagse kunst;Zitmeubelen ; (1)
- Design;Muziekinstrumenten; (1)
- Design;Serviezen ; (1)
- Design;Tafels; (24)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Design;Tapijten; (1)
- Design;Verlichting ; (14)
- Design;Zitmeubelen ; (47)
- Juwelen Lots ; (1)
- Kasten; (8)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (45)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Kasten;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ;Sculpturen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Spiegels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (32)
- Klassieke Meubelen ;Klokken en Barometers; (2)
- Klassieke Meubelen ;Muziekinstrumenten; (2)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (5)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (35)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (38)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (11)
- Modern Glas en Keramiek ;Sculpturen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Verlichting ; (2)
- Muziekinstrumenten; (1)
- Sculpturen ; (6)
- Spiegels; (11)
- Spiegels;Tafels; (1)
- Tafels; (19)
- Tapijten; (41)
- Verlichting ; (22)
- Zitmeubelen ; (25)
539 Los(e)/Seite
Black polished wooden canopy bed
Zwart gepolitoerd houten hemelbed met gedraaide pilaren, h. 295, br. 166 cm., hierbij een bedbodem van Douxe Luxury, 203 x 154 cm. (1 poot defect)
Olmenhouten handgestoken kinderstoeltje, provincie Shanxi, China 19e eeuw, h. 80 cm.
Zwartlak 4-slags kamerscherm met ingekerfde en ingekleurde decoratie van bloemen, bladeren, vogels en figuren, Japan 20e eeuw, h. 183, br. 164 cm.
Carpet, Ardabil, 338 x 204 cm.
Tapijt, Ardabil, 338 x 204 cm.
Teak bench in silver leaf
Wooden 8-sided side table
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porseleinkast met 2 glazen deuren en 3 orgelgebogen laden, 20e eeuw, h. 225, br. 155, d. 35 cm.
Gebeitst vurenhouten trumeau op sabelpoten verbonden door plateau, 19e eeuw, h. 86, br. 133, d. 61 cm.
Mahonie boekenkast met 4 planken en lade met band intarsia ingelegd, h. 203, br. 120, d. 47 cm.
Rechthoekige spiegel in goudlak lijst met reliëf van wapenschild en pilasters, h. 110, br. 227 cm. (lijst met beschadigingen en glas verweerd).
Eiken tafel met parqueterie ingelegd blad op 6 gedraaide poten verbonden door plateau, h. 78, br. 250, d. 103 cm.
Walnut table with drawer
Noten tafel met lade op gedraaide poten, h. 75, br. 270, d. 90 cm.
Mahogany Victorian bookcase
Tabouret met klepzitting bekleed met struisvogelleder.
Mahogany cabinet
Mahonie kabinet met 2 deuren en 3 laden, Engeland, 19e eeuw.
Butler spiegel in goudlak ronde lijst, diam. 45 cm.
Butler spiegel in goudlak ronde lijst, diam. 60 cm.
6 mahogany Biedermeier chairs
Serie 6 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours, 19e eeuw.
Oak secretaire
Eiken secretaire met schuine schrijfklep op 4 laden, afgezet met messing beslag, Engeland 18e eeuw, h. 100, br. 93, d. 46 cm.
Mahonie Empire halspiegel, 142 x 67 cm. Waarbij mahonie trumeau, Frankrijk, 19e eeuw, h. 81, br. 68 cm.
Mahonie tafel, zgn. 'flap-aan-de-wand' op kolompoot uitlopend in rond plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 73, diam. 120 cm.
Hardwood side table
Hardhouten bijzettafel met gestoken florale motieven en marmeren blad, ca. 1900. 46 x 40 x 40 cm.
Mahogany Louis XVI-style table
Mahonie Louis XVI-stijl tafel met 2 uittrekbare zijbladen op taps toelopende poten, h. 77, br. 150, d. 95 cm. (max. bladmaat 250 x 95 cm.)
Standing table lamp
Staande schemerlamp met papieren kap en mahonie etage, rustend op metalen poot.
Gold lacquer sun mirror
Goudlak zonnespiegel met bolle spiegel, 20e eeuw, diam. 60 cm.
Round mahogany side table
Ronde mahonie bijzettafel onder koperen blad met geomoterische motieven, rustend op lepelpootjes, h. 70, diam. 50 cm.
Mahogany 2-seater sofa
Mahonie 2-zits bank met bruin velourse bekleding, h. 90, br. 127, d. 60 cm.
Cut chimney mirror
Een rechthoekige houten sidetable met Belgisch hardstenen blad, 20e eeuw, h. 77, br. 143, d. 70 cm. ...[more]
Oak box, 18th century
Eiken dekenkist met 4 frontpanelen, 18e eeuw, h. 59, br. 127, d. 63 cm. ...[more]
Bruin lederen 3-zits kastelenbank met messing dennenappels, h. 92, br. 193, d. 90 cm.
Series of 4 metal garden chairs
Serie van 4 metalen tuinstoelen met opengewerkte leuning en zitting.
Serie van 4 beukenhouten bistrostoelen met houten zitting, ca. 1910/20.
Walnut office chair
Noten bureaustoel op draaibaar mechaniek uitlopend in 4 sprant op wieltjes.
Oak planter on twisted legs
Eiken plantenbak op getorste poten verbonden door regels, ca. 1900, h. 77, br. 120, d. 25 cm.
Bruinlederen Art Deco clubfauteuil met houten poten. ...[more]
Bruinlederen Art Deco clubfauteuil met houten poten.
Metal 3-fold garden screen
Metalen 3-slags tuinscherm met opengewerkte panelen, h. 168, br. 125 cm.
Metal round garden table
Metalen ronde tuintafel met opengewerkt blad, h. 108, diam. 65 cm.
Mahonie armfauteuil met bruinleder bekleed, Engeland.
Carpet, Sparta, 410 x 282 cm.
Tapijt, Sparta, 410 x 282 cm.
Carpet, Meshed, 385 x 298 cm.
Tapijt, Meshed, 385 x 298 cm.
Ovale tafel met gebogen beukenhouten poten, mogelijk Thonet, niet gemerkt, ca. 1930, h. 79, b. 106, d. 76 cm.
Stel Art Deco-stijl bruinlederen armfauteuil met licht bruin lederen geschuurde zijkanten.
Carpet, Vintage, 370 x 270 cm.
Tapijt, Vintage, 370 x 270 cm.
Oak The Hague School secretaire
Rosewood Hague School bench
Palissander Haagse School bank met 2 zijkastjes en zwart ribfluwelen bekleding, Holland ca. 1920, h. 95, br. 252, d. 80 cm.
Eiken Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, onderkast met 2 laden en 2 gestoken paneeldeuren, ca. 1900, h. 183, br. 118, d. 56 cm.
Carpet, Patchwork, 346 x 250 cm.
Tapijt, Patchwork, 346 x 250 cm.
Met noten belijmde Art Deco-stijl commode met 5 laden afgezet met verchroomde trekgrepen, h. 124, br. 60, d. 44 cm.
Eiken piedestal met etagère en snijwerk, ca. 1910, h. 110, blad 32 x 32 cm.
Set of brown leather armchairs
Stel bruinlederen armfauteuils met gecapitonneerde leuning op houten lepelpoten.
539 Los(e)/Seite