June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Furniture (539)
539 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 539 Los(e)

Zwart gepolitoerd houten hemelbed met gedraaide pilaren, h. 295, br. 166 cm., hierbij een bedbodem van Douxe Luxury, 203 x 154 cm. (1 poot defect)

Olmenhouten handgestoken kinderstoeltje, provincie Shanxi, China 19e eeuw, h. 80 cm.

Zwartlak 4-slags kamerscherm met ingekerfde en ingekleurde decoratie van bloemen, bladeren, vogels en figuren, Japan 20e eeuw, h. 183,  br. 164 cm.

Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porseleinkast met 2 glazen deuren en 3 orgelgebogen laden, 20e eeuw, h. 225, br. 155, d. 35 cm.

Gebeitst vurenhouten trumeau op sabelpoten verbonden door plateau, 19e eeuw, h. 86, br. 133, d. 61 cm.

Mahonie boekenkast met 4 planken en lade met band intarsia ingelegd, h. 203, br. 120, d. 47 cm.

Rechthoekige spiegel in goudlak lijst met reliëf van wapenschild en pilasters, h. 110, br. 227 cm. (lijst met beschadigingen en glas verweerd).

Eiken tafel met parqueterie ingelegd blad op 6 gedraaide poten verbonden door plateau, h. 78, br. 250, d. 103 cm.

Noten tafel met lade op gedraaide poten, h. 75, br. 270, d. 90 cm.

Bruinlederen poef met gestikte motieven, Marokko.

Zwartlederen poef met gestikte motieven, Marokko.

Mahonie kabinet met 2 deuren en 3 laden, Engeland, 19e eeuw.

Serie 6 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours, 19e eeuw.

Los 205

Oak secretaire

Eiken secretaire met schuine schrijfklep op 4 laden, afgezet met messing beslag, Engeland 18e eeuw, h. 100, br. 93, d. 46 cm.

Mahonie Empire halspiegel, 142 x 67 cm. Waarbij mahonie trumeau, Frankrijk, 19e eeuw, h. 81, br. 68 cm.

Mahonie tafel, zgn. 'flap-aan-de-wand' op kolompoot uitlopend in rond plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 73, diam. 120 cm.

Hardhouten bijzettafel met gestoken florale motieven en marmeren blad, ca. 1900. 46 x 40 x 40 cm.

Mahonie Louis XVI-stijl tafel met 2 uittrekbare zijbladen op taps toelopende poten, h. 77, br. 150, d. 95 cm. (max. bladmaat 250 x 95 cm.)

Staande schemerlamp met papieren kap en mahonie etage, rustend op metalen poot.

Goudlak zonnespiegel met bolle spiegel, 20e eeuw, diam. 60 cm.

Ronde mahonie bijzettafel onder koperen blad met geomoterische motieven, rustend op lepelpootjes, h. 70, diam. 50 cm.

Mahonie 2-zits bank met bruin velourse bekleding, h. 90, br. 127, d. 60 cm.

Een rechthoekige houten sidetable met Belgisch hardstenen blad, 20e eeuw,  h. 77, br. 143, d. 70 cm. ...[more]

Eiken dekenkist met 4 frontpanelen, 18e eeuw, h. 59, br. 127, d. 63 cm.                                                           ...[more]

Bruin lederen 3-zits kastelenbank met messing dennenappels, h. 92, br. 193, d. 90 cm.

Serie van 4 metalen tuinstoelen met opengewerkte leuning en zitting.

Serie van 4 beukenhouten bistrostoelen met houten zitting, ca. 1910/20.

Noten bureaustoel op draaibaar mechaniek uitlopend in 4 sprant op wieltjes.

Eiken plantenbak op getorste poten verbonden door regels, ca. 1900, h. 77, br. 120, d. 25 cm.

Bruinlederen Art Deco clubfauteuil met houten poten.  ...[more]

Bruinlederen Art Deco clubfauteuil met houten poten.

Metalen 3-slags tuinscherm met opengewerkte panelen, h. 168, br. 125 cm.

Metalen ronde tuintafel met opengewerkt blad, h. 108, diam. 65 cm.

Ovale tafel met gebogen beukenhouten poten, mogelijk Thonet, niet gemerkt, ca. 1930, h. 79, b. 106, d. 76 cm.

Stel Art Deco-stijl bruinlederen armfauteuil met licht bruin lederen geschuurde zijkanten.

Palissander Haagse School bank met 2 zijkastjes en zwart ribfluwelen bekleding, Holland ca. 1920, h. 95, br. 252, d. 80 cm.

Eiken Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, onderkast met 2 laden en 2 gestoken paneeldeuren, ca. 1900, h. 183, br. 118, d. 56 cm.

Met noten belijmde Art Deco-stijl commode met 5 laden afgezet met verchroomde trekgrepen, h. 124, br. 60, d. 44 cm.

Eiken piedestal met etagère en snijwerk, ca. 1910, h. 110, blad 32 x 32 cm.

Stel bruinlederen armfauteuils met gecapitonneerde leuning op houten lepelpoten.

  • 539 Los(e)