June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Furniture (539)
539 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 539 Los(e)

Familie Teddybeer: lot van 5 diverse teddyberen, gevuld met stro, 40 x 80 cm., 1e helft 20e eeuw. ...[more]

Eiken Nieuwe Kunst armstoel met open rugleuning en blauw stoffen bekleding, vermoedelijk Willem Penaat, ca. 1900.

Eiken Art Deco linnenkast met rechte kap, 2 deels glazen deuren, ca. 1920, h. 180, br. 96, d. 35 cm.

Teakhouten Art Deco bijzettafel met etage, Indonesië ca. 1920/25, h. 60, br. 60 cm.

Koperen plafonnière met geslepen glazen kap, h. 40, diam. 54   cm. ...[more]

Eiken Amsterdamse School open boekenkast met coromandel druppelornamenten, ca. 1920, h. 76, br. 60, d. 52 cm.

Koperen 1-lichts plafonnière met geslepen glazen kap, h. 26, diam. 35 cm.

Stel mahonie Art Deco bijzettafels met uitschuifbaar blad en 2 etage, afgezet met messing hoekornamenten, h. 56 br. 38, d. 41 cm.

Serie van 4 mahonie Jugendstilstoelen met gestoken ornament in leuning en een bijpassende bijzettafel, ca. 1900/10, h. 60, d. 70 cm.

Eiken Art Deco bureau-plat met 8 laden, ca. 1920, h. 78, br. 125, d. 80 cm.

Art Deco 3-lichts hanglamp met opaline kap, h. 85 cm. (randschilfers).

Koperen 6-lichts plafonnière met geslepen glazen kap, h. 28, diam. 46 cm.

Eiken bureaustoel, zgn Captain chair met ijzeren mechaniek en bruin lederen zitting, ca. 1920/30.

Bruin lederen clubfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende poten.

Eiken Jugendstil ronde tafel met draaibaar plateau, ca. 1900, h. 121, diam. 66 cm.

Kersenhouten kast met 2 paneeldeuren, vermoedelijk Schuitema, h. 144, br. 95, d. 55 cm. (achterwand open).

Bruin schapenlederen clubfauteuil, met koperen siernagels afgezette leuning op houten taps toelopende poten, gemerkt Muylaert.

Cognac lederen clubfauteuil met stiknaden, rustend op houten poten, Riviera Maison.

Grenenhouten servieskast met 2 vensterdeuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 204, b. 109, d. 53 cm. (verfresten).

Stel eiken Haagse School stoelen en 2 eiken Haagse School bijzettafels, h. 70, br. 76, d. 51 en h. 66, br. 51, d. 34 cm.

Teakhouten kast met 4 glazen schuifdeuren, 70-er jaren, h. 113, br. 125, d. 25 cm.

Bruin leren Art Deco stijl armfauteuil op houten blokpoten. ...[more]

Gebeitst vurenhouten buffetkast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, ca. 1900, h. 92, br. 134, d. 50 cm.

Bruin lederen armfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende poten (scheuren in leer).

Deels koperen Art Deco schoollamp met glazen kap, ca. 1925, h. 130 cm.

Eiken toonbank vitrinekastje met 3 verdiepingen, etiket Y. Minks vitrines Leeuwarden, 50-er jaren, h. 50, br. 60, d. 33 cm.

Kersenhouten Art Deco dressoir met 3 laden en 3 paneeldeuren met gepolitoerde hoekornamenten, vermoedelijk Schuitema, h. 98, br. 180, d. 54 cm.

Babyvleugel in mahonie en wortelnoten gefineerde Art Deco kast, gemerkt: Gaveau Paris, Frankrijk jaren '30, serienummer: 97713 (vochtschade).

Movani 2-zits bank met cognac bruin leder bekleed, op metalen onderstel, h. 80, br. 130, d. 90 cm.

Noten dames/haardstoeltje met rode bekleding, etiket onderzijde made in England G.B. Ltd H-W, 30-er jaren.

Mahonie salontafeltje met coromandel versieringen en verdieping, Amsterdamse School, ca. 1930, h. 52, diam. 70 cm.

Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl bureau met lade en 8 zwartlak laden onder zwartlak houten blad, h. 88, bladmaat 160 x 80 cm.

Verchroomd metalen Art Deco 4-lichts hanglamp met wit glazen bolkappen

Met wortelnoten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 64, diam. 60 cm.

Met noten belijmde Art Deco-stijl ronde salontafel, h. 62, diam. 60 cm.

Eiken bijzettafel met lade op blokpoten, etiket binnenzijde lade Bob Timberlake, h. 64, br. 61 cm.

Steengoed beeldje, Das Verwunschene Prinzesslein, Jugendstil, Duitsland, gemerkt D& B, Dumler & Breiden Hohr, h. 20 cm.  ...[more]

George Lavroff (1895-1991)Aardewerk Art Deco sculptuur van rood liggend hert, gesigneerd in de poot h. 25, b. 40  cm.

Plateel DKP vaasje, Dordtse Kunstpotterij, ontwerp Jan van der Vet, versierd met gestileerde kikkers, (1903-1908), h. 21 cm.

Los 568

Wendingen 1930

Wendingen 1930, Leerdam Glas, gebruikte staat

Bronzen liggende Bulldog, ges. Bouter, h. 8, b. 20, d. 14 cm.

Art Deco tafelstuk van dame met hond op marmeren basement, h. 22 cm.

  • 539 Los(e)