June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Furniture (539)
539 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 539 Los(e)

Vierkante vintage salontafel op lederen onderstel met rookglazen blad, 70-er jaren, h. 40, br. 90 cm.

Los 693

Design armchair

Design fauteuil bekleed met zwart leder, rustend op metalen poten, fabrikant: Top Form, etiket.

Stel teakhouten spijlenstoelen, vermoedelijk ontwerp IImari Tapiovaara, Nesto, 60-er jaren, h. 84 cm.

Los 696

Office chair

Bureaustoel met bruinleder bekleed op verchroomd verrijdbaar onderstel, in de stijl van Charles Eames.

Eiken bureaustoel met bruin skai bekleed, 70-er jaren (kleine gaatjes in zitting).

Metalen ovale bijzettafel, h. 79, diam. 55 cm.

Lichtbruin vinyl design armstoel met stoffen zijleuning.

Serie van 4 designarmstoelen met groen stoffen bekleding, ontwerp Kees de Boer, model 230 voor Ahrend.  ...[more]

Stel grijsbeschilderd metalen industriële kastjes met deur en lade, h. 79, br. 40, d. 37 cm.

Groen stoffen vintage armstoel met voetenbank, 70-er jaren.

Stel kunstoffen designstoelen op metalen poot, in de stijl van Eero Saarinen.

Deels metalen designvloerlamp met 2 kunststof kappen, model paddenstoel, van Dijkstra, 70-er jaren, h. 175 cm.

Deels metalen designvloerlamp met 2 kunststof kappen, model paddenstoel van Dijkstra, 70-er jaren, h. 175 cm.

Serie van 4 armstoelen met crème leder bekleed op verchroomd onderstel, naar ontwerp Charles Eames.

Deels houten designsalontafel met rond zwarte opbergruimte met jaloeziedeur, 2 verstelbare bladen op aluminium poten, h. 44, br. 133, d. 60 cm.

Wit lederen designstoel, fabrikant: Freistil Rolf Benz.

Deels metalen designvloerlamp met 2 kunststof kappen, model paddenstoel van Dijkstra, 70-er jaren, h. 175 cm. (1 kap met deuk).

Chromen designvloerlamp, staand, model: Letturanv 125, fabrikant: Occhio Sento, ontwerper: Axel Meise.

Stel designstoelen bekleed met zwart leder, rustend op metalen poten.

Dikglazen Metaform bijzettafel op RVS poot, model KL, h. 50, diam. 55 cm.

Dikglazen designschaal, ontwerp: Goran Warff, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, diam. 33 cm.

Deels blauwkleurige dikglazen kalebasvormige designsiervaas, ontwerp: Klas Goran Tinback, voor Maleras, gesigneerd en genummerd, h. 34 cm.

Dikglazen deels oranje designbokaal, ontwerp: Kjell Engman, voor: Kosta Boda, diam. 28 cm.

Stel dikglazen designvazen, groen en geel kleurig, Novica Collection Brazil, 1x sticker, h. 24 en 27 cm.

Lot van 2 dikglazen deels bruinkleurige designvazen, w.o. Goran Warff voor Kosta Boda, h. 32 en 25 cm.

Deels blauw dikglazen design vaas, ontwerp: Gunnel Sahlin, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 28 cm.

Deels roodkleurige dikglazen designvaas, fabrikant: Novica Collection Brazil, h. 28 cm.

Dikglazen meerkleurige designvaas, ontwerp: Kjell Engman, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd,  h. 51 cm. ...[more]

Dikglazen design schaal, otnwerp: Goran Warff, voor Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, diam. 43 cm. ...[more]

Deels matglazen designschaal met figuren, ontwerper: Maria Branzell, voor: Nybro Glasbruk, gesigneerd, diam. 37 cm.

2 dikglazen deels blauwkleurige vazen, ontwerp: Goran Warff, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 25 en 22 cm.

Deels oranje dikglazen cilindervormige designvaas, ontwerp: Anna Ehrner, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd, h. 34 cm.

Serie van 3 dikglazen designschotels, wit en zwart, met minimalistisch decor, door: Nybro Glasbruk, 1x gesigneerd, diam. 36,5 cm.

Stel glazen sierobjecten in de vorm van appels, h. 18 cm.

Verzilverde Valentino mand, h. 31 cm., gemerkt met etiket en ingeslagen merk Valentino made in Spain.

Bronzen wandlampje met 2 pate de verre kapjes met geëmailleerde rozen, vml. de Latte, Art Deco, Frankrijk, ca. 1930, h. 38, b. 35 cm.

Bronzen sculptuur van dame, gemonteerd op marmeren basement, h. 40 cm.

Porseleinen paraplubak met decor van Paleis, gemerkt G&C Denmark, h. 46, diam. 20 cm. ...[more]

WMF Ikora dikwandige gekleurd glazen schaal in groen met oranje rand, ca. 1930, diam. 45 cm. (schilfer onderkant rand) ...[more]

Blankglazen ovale schaal versierd met etswerk van Griekse dames, h. 10, br. 51, d. 40 cm.

Zwart lederen 3-zits bank, ontwerper Mathias Hoffman voor Rolf Benz model 6500, h. 80, br. 230, d. 90 cm.

Zwart lederen 2-zits bank, ontwerper Mathias Hoffman voor Rolf Benz model 6500, h. 80, br. 180, d. 90 cm.

Lichtbruin lederen 3-zits designbank, ontwerper Jean-Pierre Audebert, model Linea, met label Jori, 90-er jaren, h. 90, br. 220, d. 80 cm.

Serie van 5 kantoorstoelen, gemerkt Wilkhan, en een ronde designtafel op chromen poten

Design schommelstoel met bruine stoffering op verchroomde onderstel en houten sleepoten, label Miloo.

Stel stapelbare polycarbonaat stoelen, ontwerper Luisa Battaglia, model Igloo voor Scab, Italie.

Serie van 4 designstoelen met houten leuning en zitting op verchroomde poten.

Serie van 4 wenge houten retro designstoelen bekleed met beige stoffen zitting, jaren '70.

Designtafel op zwartmetalen poten en gegoten grijs blad, h. 78, br. 200, d. 100 cm.

  • 539 Los(e)