223 Los(e)/Seite
Silver rococo coffee pot, Rosenberg
Zilveren Rococo koffiekan, meester: Rosenberg, nummer 934, Aussburg 1780, hoogte 28 cm, bruto gewicht 759 gram. ...[more]
Silver coffee pot
Silver shaker in Louis XV-style
Silver shaker, Lissabon, Portugal
Silver basket
Opengewerkte ronde zilveren mand met hengsel versierd met bloemen en bladeren, gehalte 925/000, br. 43 cm., bruto gewicht 2612 gram.
Silver Coffeepot, I. van Grasstek
Zilveren koffiekan met houten handvat en torenknop, meesterteken, Grasstek l. van, Amsterdam, hoogte 24 cm., bruto gewicht 706 gram. ...[more]
Silver fish server
Zilveren visschep, ajour bewerkt met geribbeld handvat, jaarletter 1825, lengte 35 cm., bruto gewicht 199 gram.
12 person extensive silver cutlery
12 persoons uitgebreid zilveren bestekken, met rijk versierde heften, 800/000. ...[more]
Set candlesticks, Jugendstil-style
Stel Jugendstill-stijl tweelichts kandelaars, hoogte 32 cm., bruto gewicht 1330 gram. ...[more]
Silver spoon, Maastricht, 1778
Zilveren lepel met familiewapengravering, Maastricht, jaarletter: "H": 1778, lengte 21 cm.
Silver spoon , Delft 18th century
Zilveren apostellepel, bekroond met de apostel Simon Petrus, Delft 18e eeuw, lengte 18 cm.
Silver commemorative cup
Judaica - Silver jacket
Judaïca - Zilveren Jatje met getorste steel, 925 gekeurd, lengte: 10 cm., gewicht: ca. 9 gram.
Silver spice rack
Judaïca - Zilveren besamim (specerijentorentje), gekeurd aan binnenkant "SL 925", h. 14,5 cm., bruto gewicht 48 gram.
Silver menorah
Judaïca - Zilveren menora met davidster, voor 9 kaarsen, vermoedelijk België, ca. 1930, gekeurd A835, h. 24 cm., bruto gewicht: 570 gram.
Mother of pearl snuffbox, China
Parelmoer snuifdoos met zilveren monturen, China 19e eeuw.
Bible with silver book clasp
Bijbel met zilveren boekslot, gehalte 835/000, Nieuwe Testament, anno 1874.
Zilveren lepel, meesterteken: Andries Vis (1741-1799), Amsterdam, jaarletter: "P": 1749; vork, Amsterdam, jaarletter: "B": 1764, lengte 20 cm.
Serie van 4 zilveren vorken, voorzien van gravering, Amsterdam, jaarletter: 1808, meesterteken: Hendrik Overhulsman, lengte 20 cm.
Zilveren lepel, meesterteken: Jan van Doornenburg (1728-1775), Haarlem; hierbij vork, Paulus Vermeulen (1732-1776), Haarlem, lengte 20 cm.
Serie van 3 zilveren dinerlepels, meesterteken: Paul Clausen, Amsterdam, jaarletter: "B": 1761, lengte 20,5 cm.
2 silver spoons, 2 forks, The Hague
Series of 4 silver candlesticks
Serie van 4 zilveren eenlichts kandelaars, gehalte 835/000, jaarletter: "R": 1952.
Silver round serving platter
Set of two Art Deco bottle trays
Stel zilveren Art Deco flessenbakken, gehamerd en met parelrand afgezet, gehalte 835/000, bruto gewicht 381 gram.
Lot bestaande uit stel vleesvorken, zilveren taartschep en juslepel, bruto gewicht 251 gram.
Lot zilverwerk waarbij notenkraker, sigarenknipper en bewerkte druivenscharen, bruto gewicht 524 gram. (diverse kwaliteiten). ...[more]
Silver bread basket
Grote zilveren broodmand, gehalte 835/000, meesterteken "HH": Hooijkaas, bruto gewicht circa 541 gram.
Lot with various silver
Lot zilverwerk waarbij 2 loderein doosjes en zilveren pillendoos, 19e eeuw, bruto gewicht 74 gram. ...[more]
Lot silver work
Lot zilverwerk waarbij lodereindoosje, naaldenkokers, vingerhoedjes, dekseldoosjes, toilet facon, diverse kwaliteit, Hollands keur, 19/20 eeuw.
Lot with 2 purses with silver frame
Lot met 3 zilveren loderein doosjes en glazendekseldoosje, Hollands gekeurd, 19e eeuw, bruto gewicht 148 gram.
Lot with 4 silver Cologne boxes
Lot met 4 zilveren lodereindoosjes, Hollandse keuren, 19e eeuw, bruto gewicht 95 gram. ...[more]
Lot waarbij 12 theelepels, Haags Lofje, 12 mokkalepsl in etui, gehalte 835/000. ...[more]
Serie van 10 zilveren theelepels en 2 dienvorken, Biedermeier, Hollandse keuren, jaarletter: 1875, in etui. ...[more]
Serie van 12 zilveren couverts in etui, Van Kempen & Zonen, Voorschoten, gehalte 835/000, bruto gewicht 900 gram. ...[more]
Serie van 21 menuhouders, met voorstelling van zogenaamde oude ambachten, meesterteken: Thomas Charles Jarvis voor Garrard, Londen 1973.
Lot of 2 copper gold scales
Lot van 2 koperen goudweegschaaltjes met diverse gewichtjes en pincet in cassette met paars velours bekleed. ...[more]
Stel zilveren peper-en-zoutstrooiers, Portugal, gehalte 916/000, waarbij losse strooier, Hollandse keur, bruto gewicht 149 gram. ...[more]
Serie van 6 zilveren eenlichtskandelaars, gehalte 925/000, Birmingham, Engeland, jaarletter: 1931. ...[more]
Silver chatelaine
Zilveren chatelaine, meesterteken: Kluine, Meppel (1880-1923), gehalte 835/000, bruto gewicht 115 gram.
Lot zilver met kristal/glaswerk waarbij inktpot en 4 flacons onder zilveren strooi/deksel, diverse kwaliteit.
Silver sugar caster, Amsterdam, 1800
Zilveren suikerstrooier met houten handvat, Amsterdam, circa 1800.
Silver pipe-warmer, 18th century
Zilveren pijpenkomfoor, Amsterdam, 18e eeuw. (bodemreparatie).
Zilveren nootmuskaatrasp, geh. 835/000, Hollands keur, mt. Heerens Sr. Schoonhoven, bruto gewicht 52 gram.
Silver bowl with putti, England
Zilveren schaaltje, met putti in medallions, Engeland, gehalte 925/000.
Women's purse on a gold bracket
Silver water jug
Silver brandy bowl
223 Los(e)/Seite