Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Silver & Silver-plated items (223)
223 Los(e)

  • 223 Los(e)

Zilveren Rococo koffiekan, meester: Rosenberg, nummer 934, Aussburg 1780, hoogte 28 cm, bruto gewicht 759 gram. ...[more]

Los 2567

Silver basket

Opengewerkte ronde zilveren mand met hengsel versierd met bloemen en bladeren, gehalte 925/000, br. 43 cm., bruto gewicht 2612 gram.

Zilveren koffiekan met houten handvat en torenknop, meesterteken, Grasstek l. van, Amsterdam, hoogte 24 cm., bruto gewicht 706 gram. ...[more]

Zilveren visschep, ajour bewerkt met geribbeld handvat, jaarletter 1825, lengte 35 cm., bruto gewicht 199 gram.

12 persoons uitgebreid zilveren bestekken, met rijk versierde heften, 800/000.   ...[more]

Stel Jugendstill-stijl tweelichts kandelaars, hoogte 32 cm., bruto gewicht 1330 gram. ...[more]

Zilveren lepel met familiewapengravering, Maastricht, jaarletter: "H": 1778, lengte 21 cm.

Zilveren apostellepel, bekroond met de apostel Simon Petrus, Delft 18e eeuw, lengte 18 cm.

Judaïca - Zilveren Jatje met getorste steel, 925 gekeurd, lengte: 10 cm., gewicht: ca. 9 gram.

Judaïca - Zilveren besamim (specerijentorentje), gekeurd aan binnenkant "SL 925", h. 14,5 cm., bruto gewicht 48 gram.

Los 2580

Silver menorah

Judaïca - Zilveren menora met davidster, voor 9 kaarsen, vermoedelijk België, ca. 1930, gekeurd A835, h. 24 cm., bruto gewicht: 570 gram.

Parelmoer snuifdoos met zilveren monturen, China 19e eeuw.

Bijbel met zilveren boekslot, gehalte 835/000, Nieuwe Testament, anno 1874.

Zilveren lepel, meesterteken: Andries Vis (1741-1799), Amsterdam, jaarletter: "P": 1749; vork, Amsterdam, jaarletter: "B": 1764, lengte 20 cm.

Serie van 4 zilveren vorken, voorzien van gravering, Amsterdam, jaarletter: 1808, meesterteken: Hendrik Overhulsman, lengte 20 cm.

Zilveren lepel, meesterteken: Jan van Doornenburg (1728-1775), Haarlem; hierbij vork, Paulus Vermeulen (1732-1776), Haarlem, lengte 20 cm.

Serie van 3 zilveren dinerlepels, meesterteken: Paul Clausen, Amsterdam, jaarletter: "B": 1761, lengte 20,5 cm.

Serie van 4 zilveren eenlichts kandelaars, gehalte 835/000, jaarletter: "R": 1952.

Stel zilveren Art Deco flessenbakken, gehamerd en met parelrand afgezet, gehalte 835/000, bruto gewicht 381 gram.

Lot bestaande uit stel vleesvorken, zilveren taartschep en juslepel, bruto gewicht 251 gram.

Lot zilverwerk waarbij notenkraker, sigarenknipper en bewerkte druivenscharen, bruto gewicht 524 gram. (diverse kwaliteiten). ...[more]

Grote zilveren broodmand, gehalte 835/000, meesterteken "HH": Hooijkaas, bruto gewicht circa 541 gram.

Lot zilverwerk waarbij 2 loderein doosjes en zilveren pillendoos, 19e eeuw, bruto gewicht 74 gram. ...[more]

Los 2599

Lot silver work

Lot zilverwerk waarbij lodereindoosje, naaldenkokers, vingerhoedjes, dekseldoosjes, toilet facon, diverse kwaliteit, Hollands keur, 19/20 eeuw.

Lot met 3 zilveren loderein doosjes en glazendekseldoosje, Hollands gekeurd, 19e eeuw, bruto gewicht 148 gram.

Lot met 4 zilveren lodereindoosjes, Hollandse keuren, 19e eeuw, bruto gewicht 95 gram.   ...[more]

Lot waarbij 12 theelepels, Haags Lofje, 12 mokkalepsl in etui, gehalte 835/000. ...[more]

Serie van 10 zilveren theelepels en 2 dienvorken, Biedermeier, Hollandse keuren, jaarletter: 1875, in etui. ...[more]

Serie van 12 zilveren couverts in etui, Van Kempen & Zonen, Voorschoten, gehalte 835/000, bruto gewicht 900 gram. ...[more]

Serie van 21 menuhouders, met voorstelling van zogenaamde oude ambachten, meesterteken: Thomas Charles Jarvis voor Garrard, Londen 1973.

Lot van 2 koperen goudweegschaaltjes met diverse gewichtjes en pincet in cassette met paars velours bekleed. ...[more]

Stel zilveren peper-en-zoutstrooiers, Portugal, gehalte 916/000, waarbij losse strooier, Hollandse keur, bruto gewicht 149 gram.  ...[more]

Serie van 6 zilveren eenlichtskandelaars, gehalte 925/000, Birmingham, Engeland, jaarletter: 1931. ...[more]

Zilveren chatelaine, meesterteken: Kluine, Meppel (1880-1923), gehalte 835/000, bruto gewicht 115 gram.

Lot zilver met kristal/glaswerk waarbij inktpot en 4 flacons onder zilveren strooi/deksel, diverse kwaliteit.

Zilveren suikerstrooier met houten handvat, Amsterdam, circa 1800.

Zilveren pijpenkomfoor, Amsterdam, 18e eeuw. (bodemreparatie).

Zilveren nootmuskaatrasp, geh. 835/000, Hollands keur, mt. Heerens Sr. Schoonhoven, bruto gewicht 52 gram.

Zilveren schaaltje, met putti in medallions, Engeland, gehalte 925/000.

Los 2619

Silver water jug

  • 223 Los(e)