Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Silver & Silver-plated items (223)
223 Los(e)

  • 223 Los(e)

Zilveren gladde ronde schaal voorzien van rijk bewerkte oren in schelpmotief, Frankrijk, (1878-1973), bruto gewicht 198 gram.

Zilveren brandewijnkom met rijk decor van fruit, bloemen en Putti, Friesland, 18de eeuw, bruto gewicht 235 gram.

Inktstel op zilveren plateau, waarbij 3 flacons onder zilveren schroefdoppen.

Lot met 2 kristallen flacons waarvan 1 met geëtst decor en 1 geslepen, onder zilveren montuur en deksel, Hollands keur, hoogte 16.5 cm.

Lot kristal glaswerk voorzien van zilveren monturen, bestaande uit 4 flacons. ...[more]

Lot kristal glaswerk met zilveren monturen waarbij 2 dekseldozen, flacon en inktpot.

Lot met 2 zilveren lepels, Utrecht waarbij meesterteken: "SR": Stefanus Roek, jaarletter: "G": 1742. ...[more]

Zilveren kurkentrekker met parelmoer en bloemenmand versierd, 19e eeuw, lengte 8.5 cm., bruto gewicht 32 gram.

Los 2634

Silver corkscrew

Zilveren kurkentrekker, bekroond met vis. 18e eeuw l. 6 cm.

Los 2635

Silver corkscrew

Zilveren kurkentrekker, meesterteken "MW". 8.5 x 5.5 cm. bruto gewicht 22 gram.

Zilveren fles opener, gehalte 835/000, lengte 13 cm., bruto gewicht 56 gram.

Lot van 3 zilveren Art Deco room- en suikerscheppen, Denemarken. ...[more]

Zilveren Art Deco melkkan en suikerpot waarbij klontjes tang, Kopenhagen, Denemarken,George Jensen, bruto gewicht 265 gram. ...[more]

Zilveren taartschep, gehalte 925/000, model: CACTUS, meesterteken: "GJ": Georg Jensen, lengte 22 cm., bruto gewicht 110 gram. ...[more]

Een zilveren eierlepel, Haags Lofje en een zilveren Biedermeier vork.

Lot zilver glas/kristal werk waarbij geslepen likeurflacon, inktpot, toiletdoos en flacon onder zilveren deksel, Hollands keur, diverse kwaliteit.

Lot kristal glaswerk met zilveren monturen waarbij hengselmand en 2 dekseldozen

Zilveren lepeldoos, deksel met ajour versiering, gehalte 835/000, onduidelijk meesterteken, bruto gewicht 358 gram.

Zilveren soeplepel, meesterteken "LvB": Pieter Las van Bennekom, Amsterdam (1814-1831), bruto gewicht 199 g.

Lot zilverwerk waarbij diverse dienbestekken, 2 sigaren knippers en soepdienlepel, Hollandse keuren, bruto gewicht 864 gram. ...[more]

Lot zilverwerk waarbij 3 Friese roomkommen, voorzien van pseudokeuren, bruto gewicht 291 gram.

Zilveren fotolijst, Engeland, Londen, 15.5 x 18 cm. ...[more]

Zilveren fotolijst, Engeland, Sheffield, 13.5 x 15.7 cm. ...[more]

Zilveren tabaksdoos met Oud Hollands decor van marktplein. gehalte 835/000, bruto gewicht 170 gram.

Lot zilverwerk waarbij 6 miniatuurbrandewijnkommetjes, Hollands keur, bruto gewicht 214 gram (diverse kwaliteit).

Zilveren miniatuur brandewijnkommetje, met rozet in de bodem, initialen in de oren, Scandinavië, bruto gewicht 27 gram.   ...[more]

Lot zilverwerk waarbij Spaanse asbak, muntkom, fruitschaal, bruto gewicht 225 gram (diverse kwaliteit).

Twee zilveren zoutbakjes, Holland gekeurd, Firma Hooijkaas; hierbij Engels zoutvaatje, alle met blauwe binnenbak.

Serie van 12 grote messen met zilveren heften, Hollands keur, Gerristen J.A.A. Amsterdam, bruto gewicht 600 gram.   ...[more]

Serie van 12 kleine messen met zilveren heften, Hollandse keur, Gerritsen J.A.A., Amsterdam, bruto gewicht 576 gram. ...[more]

Lot zilverwerk waarbij taartvorkjes, mokkalepels, Hollandse keuren, bruto gewicht 530 gr.

  • 223 Los(e)