Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Silver & Silver-plated items (223)
223 Los(e)

  • 223 Los(e)

Lot zilverwerk waarbij 10 theelepels, herinneringslepels, tang, Hollandse keuren, bruto gewicht 271 gram. (diverse kwaliteiten).

Lot zilveren bestekdelen, waarbij Djokja taartvork en strooilepel; en jamlepel, Hollands gekeurd.

Lot zilverwerk waarbij 2 sauslepels, jaarletter: 1868, taartschep, 2 vleesdienmessen, vork, Hollands keur, bruto gewicht 263 gram.

Lot zilverwerk waarbij 12 om 9 messenleggers, bruto gewicht 445 gram. (diverse kwaliteiten).

Lot zilveren schepwerk waarbij koffielepels, mokkalepels, vleesdienvorkjes, o.a. Hollandse keuren, bruto gewicht 360 gram.

Serie van 6 zilveren Art Deco dessertmessen, Kopenhagen, Denemarken, bruto gewicht 304 gram. ...[more]

Lot zilverwerk waarbij klontjestangen, Engelse en Hollandse keuren, bruto gewicht 163 gr.

Serie van 12 zilveren viscouverts, Haags Lofje, o.a. Gerritsen van Kempen, diverse jaarletters, gehalte 835/000, bruto gewicht 1050 gr.

Lot zilverwerk waarbij 8 zilveren ijslepels en 12 mokkalepels, met parelrand, geh. 835/000, bruto gewicht 202 gram.

Lot zilveren schepwerk waarbij cake prikker, dienbestekjes, taarschep, bruto gewicht 328 gram. (diverse kwaliteiten.)  ...[more]

Lot zilverwerk waarbij blaker, tondeldoos en koker, Holland, 19e eeuw. en sigaretten etui met initialen, bruto gewicht 350 gram.

Los 2700

Lot silverware

Lot zilverwerk, waarbij Biedermeier gembervorkjes, suikerstrooier, lepel, Hollandse keur, 19e eeuw, bruto gewicht 170 gram.

Lot divers zilver, w.o. taartschep en roomlepel. ...[more]

Zilveren offerschaal, Chiang Mai, laat 19e eeuw, bruto gewicht 463 gram.

Serie van 5 Djokja zilveren fotolijsten; hierbij 2 schalen. ...[more]

Lot Djokja zilver, waarbij ovalen en ronde schaal, dekseldoos en 2 borden, bruto gewicht 1500 gram. ...[more]

Lot zilverwerk waarbij zilveren beurs, tas, zakhorloge en naadelnkoker, waarbij 19e eeuw. (diverse kwaliteiten).

Serie van 11 Djokja zilveren vismessen, l. 23 cm.

Serie van 6 Djokja zilveren vingerkommen, bruto gewicht 700 gram.

Lot met 4 zilveren bonbonmandjes, Hollands keur, bruto gewicht 274 gram.

Los 2714

Silver stove

Zilveren comfoor met ajour bewerkte opstand, rustend op bolpootjes, mt. G., gehalte 835/000 bruto gewicht: 280 gr.

Los 2715

Silver bowl

Zilveren schaal, gehalte 800/000, diam. 27.5 cm, bruto gewicht 300 gram.

Zilveren ajourbewerkte bonbonmand afgezet met parelrand, gehalte 835/000, bruto gewicht 162 gram.

Verguld zilveren brandewijnkom met decor van bloemen en maiskolven, bruto gewicht 257 gram. 19e eeuw, gehalte 835/000.

Lot glas zilverwerk, 8 glas/kristal met zilveren monturen, diverse kwaliteit.

Twee zilveren roomkommen en kristallen doos met zilveren deksel. (3x).

Los 2723

Silver belt

Brutalistische riem met geometrische vormen, lengte 75 cm.

  • 223 Los(e)