223 Los(e)/Seite
Lot various silverwork
Lot zilverwerk waarbij 10 theelepels, herinneringslepels, tang, Hollandse keuren, bruto gewicht 271 gram. (diverse kwaliteiten).
Lot zilveren bestekdelen, waarbij Djokja taartvork en strooilepel; en jamlepel, Hollands gekeurd.
Lot with various silverware
Lot zilverwerk waarbij 2 sauslepels, jaarletter: 1868, taartschep, 2 vleesdienmessen, vork, Hollands keur, bruto gewicht 263 gram.
Lot zilverwerk waarbij 12 om 9 messenleggers, bruto gewicht 445 gram. (diverse kwaliteiten).
Lot with various silverware
Lot with various silver scoops
Lot zilveren schepwerk waarbij koffielepels, mokkalepels, vleesdienvorkjes, o.a. Hollandse keuren, bruto gewicht 360 gram.
Serie van 6 zilveren Art Deco dessertmessen, Kopenhagen, Denemarken, bruto gewicht 304 gram. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij klontjestangen, Engelse en Hollandse keuren, bruto gewicht 163 gr.
Serie van 12 zilveren viscouverts, Haags Lofje, o.a. Gerritsen van Kempen, diverse jaarletters, gehalte 835/000, bruto gewicht 1050 gr.
Lot zilverwerk waarbij 8 zilveren ijslepels en 12 mokkalepels, met parelrand, geh. 835/000, bruto gewicht 202 gram.
Series of 8 fish cutlery
6 person silver cutlery
Silver smooth cigar box
Lot various silverware
Lot zilveren schepwerk waarbij cake prikker, dienbestekjes, taarschep, bruto gewicht 328 gram. (diverse kwaliteiten.) ...[more]
Lot of silverware
Lot zilverwerk waarbij blaker, tondeldoos en koker, Holland, 19e eeuw. en sigaretten etui met initialen, bruto gewicht 350 gram.
Lot silverware
Lot zilverwerk, waarbij Biedermeier gembervorkjes, suikerstrooier, lepel, Hollandse keur, 19e eeuw, bruto gewicht 170 gram.
Lot of various silver
Lot divers zilver, w.o. taartschep en roomlepel. ...[more]
Lot various silver forks and spoons
Silver offering bowl, Chiang Mai
Zilveren offerschaal, Chiang Mai.
Zilveren offerschaal, Chiang Mai, laat 19e eeuw, bruto gewicht 463 gram.
5 silver photo frames
Serie van 5 Djokja zilveren fotolijsten; hierbij 2 schalen. ...[more]
Lot with Djokja silverware
Lot Djokja zilver, waarbij ovalen en ronde schaal, dekseldoos en 2 borden, bruto gewicht 1500 gram. ...[more]
Lot with various silver
Lot zilverwerk waarbij zilveren beurs, tas, zakhorloge en naadelnkoker, waarbij 19e eeuw. (diverse kwaliteiten).
Lot with various silver
Silver fish knifes, Djokja
Serie van 11 Djokja zilveren vismessen, l. 23 cm.
Series of 6 Djokja fingerbowls
Serie van 6 Djokja zilveren vingerkommen, bruto gewicht 700 gram.
Lot with silver miniatures
Four bonbon dishes
Lot met 4 zilveren bonbonmandjes, Hollands keur, bruto gewicht 274 gram.
Silver stove
Zilveren comfoor met ajour bewerkte opstand, rustend op bolpootjes, mt. G., gehalte 835/000 bruto gewicht: 280 gr.
Silver bowl
Zilveren schaal, gehalte 800/000, diam. 27.5 cm, bruto gewicht 300 gram.
Silver bonbon basket with pearl edge
Zilveren ajourbewerkte bonbonmand afgezet met parelrand, gehalte 835/000, bruto gewicht 162 gram.
Silver brandy bowl
Gilt silver brandy bowl
Verguld zilveren brandewijnkom met decor van bloemen en maiskolven, bruto gewicht 257 gram. 19e eeuw, gehalte 835/000.
Lot of glass silverware
Lot glas zilverwerk, 8 glas/kristal met zilveren monturen, diverse kwaliteit.
Twee zilveren roomkommen en kristallen doos met zilveren deksel. (3x).
Lot Hollandse en Friese munten.
Collection of coins
223 Los(e)/Seite