- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
- Oberkategorie
1744 Los(e)/Seite
Schwarzwalder klokje met glazen wijzerplaat, 18 cm diameter. (lopend, gewichtjes wekkerfunctie manco)
19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en 61,5 cm diep
19e eeuwse mahoniefineer Biedermeier bank met gestreepte stoffering en voluten in armleuning, 204 cm breed
Staand horloge, adres J. Davidson St Clerkenwell, 18e eeuw, eikenhouten kast en geemailleerde wijzerplaat, 266 cm hoog ...[more]
Antieke Hollandse eiken schrijftafel met 2 laden en uittrektableau met schrijfgedeelte en rijk gestoken decor, ca. 1880, 76 cm hoog, 159x106 cm
Kastanjehouten 17e eeuwse betaaltafel met lade 75 cm hoog, blad 109x78 cm (stuk ladefront en poot manco)
3 terra cotta beeldjes, Ashanti stam Ghana, 12,5, 16 en 20 cm hoog en een terra cotta potje
Houten mondmasker met zwijnslagtanden voor Porta ritueel, Tenggarra Maluku, 23 cm hoog ...[more]
Afrikaans ceremonieel beeldje, aardwerk, touw, hout, blik en kralen, ca. 1900, 35 cm hoog
Verzameling Afrikaans tribal bronzen beeld van soldaat 23,5 cm hoog, objecten, betaalmiddelen, speer 123 cm en speerpunt 39,5 cm lang
Afrikaans krachtbeeld, hout, glas, ijzer, textiel en schelpen, Congo ca. 1900, 53 cm hoog
Houten ceremoniele staf met gestoken decor van figuren, inclusief pluim, Batak stam Sumatra, 190 cm hoog ...[more]
1744 Los(e)/Seite