- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
- Oberkategorie
1744 Los(e)/Seite
Meissen porseleinen schaaltje met polychroom decor naar Oosters voorbeeld 19x14,5 cm en vaasje 6,5 cm hoog
Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter
Reiswekker in fraai gedecoreerde kast, adres Reveil Mignonnette, Frankrijk ca. 1890, 14 cm hoog. (compleet en lopend)
3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)
Frits Stapel (1910-1987)
Frits Stapel (1910-1987)Bronzen sculptuur getiteld Adam en Eva, met monogram F.S., 1978, 15 cm hoog ...[more]
Rond messing doosje met miniatuur decoratie op parelmoer, Perzie ca. 1900, 7 cm diameter
Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog
Reiswekker in messing kast met slagwerk, Frankrijk ca. 1890m 15 cm hoog, (lopend, geen sleutel)
Chinees messing tafelklokje met cloisonne decor en facetgeslepen glas 19 cm hoog (uurwerk blokkeert)
19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm
Isaac Israëls (1865-1934)<
Klassiek inktstel met houtfineer, bronzen montuur en beslag, porseleinen beschilderde medaillons en glazen inktpotje 9,5 cm hoog, 24,5x17 cm
Antiek rozenhouten theekist met fraai ingelegd patroon van koper 14 cm hoog, 29x14,5 cm
Gemerkt Heinrich Simons Berlin, 3-delig gezichts massageset in cassette, omstreeks 1900 ...[more]
19e eeuws schilpad theekistje 9,5 cm hoog, 15x9 cm (met schade) en lepeldoosje 17,5x8 cm (met schade op deksel) ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm
4 diverse bronzen beeldjes w.o. een mythologisch figuur op kannetje naar Grieks voorbeeld, 21 cm hoog
Bronzen buste van een vrouw op stenen sokkel, gesigneerd Simon en koperen abstracte vorm van een hoofd ...[more]
1744 Los(e)/Seite