Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
Kategorie
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Oberkategorie
- Liste
- Galerie
-
1744 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Bakbarometer in mahonie kast, papieren schalen, adres J Joosten Dordrecht 1852, 121 cm hoog
Staand horloge met uurwerk met haan op top, geemailleerde wijzerplaat 22 cm diameter, adres A Colin Harico en voorzien van wekkerfunctie in eiken ...
Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm
Vuurvergulde bronzen tafelpendule met vrouw met wereldbol op schoot. Mogelijk heeft zij in haar hand ooit iets vastgehouden. Frankrijk ca. 1840, 5...
Jan Makkes (1935-1999)
Jan Makkes (1935-1999)Frans dorpsgezicht, doek gedateerd 1966, 80x60 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Verso notitie Bronkhorst I, doek 60x70 cm ...[more]
Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep
Antoon Markus (1870-1955)
Antoon Markus (1870-1955)Veer bij Oosterbeek, doek 107x87 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)Melkende boerin, houtsnede, gedrukt in zwart op roze papier, 19x14 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)Kraaitje, houtsnede gedrukt in bruin op wit papier, 11,5x10 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)Paard, ets gedrukt in bistre op wit papier, 12x16 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Zeegezicht, doek 60x70 cm ...[more]
Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm
Rosa Catherina Mogendorff (1907-1969)Oosters tafereel met 2 figuren, aquarel gedateerd 1928, 28x44 cm ...[more]
2 Antieke tinnen schotels, 40 en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom ...[more]
Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm
Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm
2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm
Lars Norrman (1915-1979)
Lars Norrman (1915-1979)Landschap met aanleg van stuwmeer, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]
Lars Norrman (1915-1979)
Lars Norrman (1915-1979)Landschap met electriciteitsmasten, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]
Helen Sieger (1911-2010)
Helen Sieger (1911-2010)Compositie met figuur, litho gedateerd 1982, 79/100, 38x32,5 cm ...[more]
Jan Louis Vorkink (1933-2010)
Jan Louis Vorkink (1933-2010)Compositie zonder titel, litho gedateerd 1969, 31x42 cm ...[more]
Oscar Venema (1971-)
Oscar Venema (1971-)Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm ...[more]
2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm
Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm
Joos Javitaa (1867-1941)
Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]
Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep
Anton Heyboer (1924-2005)
Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm ...[more]
Frank Richard Rosen (1946-)
Frank Richard Rosen (1946-)getiteld Atol, zeefdruk gedateerd 1996, 29/60, 64x48 cm ...[more]
Cees Dolk (1949-2016)
Cees Dolk (1949-2016)Compositie met titel Dish 3, zeefdruk 9/50, 55x70 cm ...[more]
Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren
Klaas Gubbels (1934-)
Klaas Gubbels (1934-)Composistie, litho e.a. gedateerd 1988, 48x34,5 cm ...[more]
Sighard Gille (1941-)
Sighard Gille (1941-)Haus des Berges, ets gedateerd 1973, 11/24, 55x47 cm ...[more]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)Compositie van man met hond, kleurenlitho gedateerd 1973, 168/225, 37x52 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm
-
1744 Los(e)/Seite