Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Collectables (513)
513 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 513 Los(e)

Lladro porseleinen beeld nr. 1157, Woman with traditional dress, Dama Solemne, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1975, 33 cm hoog

Lladro porseleinen beeld nr. 5700, Southern Charm, Damita Con Flores, ontwerp Regino Torrijos, periode 1990-1997, 27 cm hoog (schade bloemblaadje)

Lladro porseleinen beeld nr. 1183, Oriental Man on Horse, Jinete Oriental, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1973, 27 cm hoog  ...[more]

Lladro porseleinen beeld nr. 4698, Lady with Fan, Dama del Abanico, ontwerp Alfredo Ruiz, periode 1970-1981, 37 cm hoog (waaier gelijmd) ...[more]

Lladro porseleinen beeld nr. 6007, The Goddess and Unicorn, Unicornio y Dama, ontwerp Joan Coderch, periode 1993-2004, 29 cm hoog  ...[more]

Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog, eierdop 6,5 cm hoog en plateautje 17,5x12 cm

Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram (divers schade). Met Certificate nr. 854

Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca. 1880, 22 cm lang, 172 gram. Met certificaat

Rijkgestoken ivoren sculptuur van vele figuren en dieren in bos, Afrika ca. 1900, 31 cm hoog, 1315 gram (divers schade). Met Certificate nr. 853

Doos met diverse glazen, gekleurde glazen vaas, schaaltje, diersculptuur en Myrna Pons parfumflesje in originele verpakking

Walter Bosse (1904-1979)Asbak in de vorm van nestje bronzen egeltjes, 6-delig, jaren 50, grootste egeltje 11,5 cm lang ...[more]

18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm diameter, 5865 gram en ijzeren stamper

2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen schaal met bloemdecor, 20e eeuw 29,5x18,5 cm

Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en Wedgwood schaal, schoteltje, vaasjes en asbakje

Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog en gresaardewerken Keulse kruik 25,5 cm hoog

  • 513 Los(e)