513 Los(e)/Seite
Lladro porseleinen beeld nr. 7686, Pals Forever, Nuevos Amigos, ontwerp Juan Huerta, periode 2000,
Lladro porseleinen beeld nr. 7686, Pals Forever, Nuevos Amigos, ontwerp Juan Huerta, periode 2000, 21 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 1157, Woman with traditional dress, Dama Solemne, ontwerp Julio
Lladro porseleinen beeld nr. 1157, Woman with traditional dress, Dama Solemne, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1975, 33 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 5240, Lady from Majorca, Mallorquina, ontwerp Vicente Martinez, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 5240, Lady from Majorca, Mallorquina, ontwerp Vicente Martinez, periode 1984-1989, 28 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 4700, Dressmaker, Modistilla, ontwerp Vicente Martinez, periode 1970-
Lladro porseleinen beeld nr. 4700, Dressmaker, Modistilla, ontwerp Vicente Martinez, periode 1970-1993, 37 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 5700, Southern Charm, Damita Con Flores, ontwerp Regino Torrijos,
Lladro porseleinen beeld nr. 5700, Southern Charm, Damita Con Flores, ontwerp Regino Torrijos, periode 1990-1997, 27 cm hoog (schade bloemblaadje)
Lladro porseleinen beeld nr. 1183, Oriental Man on Horse, Jinete Oriental, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1973, 27 cm hoog ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 5286, Fall Clean Up, Nina de Ontono, ontwerp Antonio Ramos, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 4698, Lady with Fan, Dama del Abanico, ontwerp Alfredo Ruiz, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 4698, Lady with Fan, Dama del Abanico, ontwerp Alfredo Ruiz, periode 1970-1981, 37 cm hoog (waaier gelijmd) ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 6007, The Goddess and Unicorn, Unicornio y Dama, ontwerp Joan Coderch, periode 1993-2004, 29 cm hoog ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 1033, Old Folks, Vejez, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1985,
Lladro porseleinen beeld nr. 1033, Old Folks, Vejez, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1985, 48 cm hoog (schade vinger)
Lladro porseleinen beeld nr. 1343, Wrath of Don Quixote, Don Quijote Furioso, ontwerp Salvador
Lladro porseleinen beeld nr. 5732, Carousel Canter, Nino En Caballito Feria, ontwerp Jose Puche,
Lladro porseleinen beeld nr. 5731, Carousel Charm, Nina En Cacalliro Feria, ontwerp Jose Puche,
Lladro porseleinen beeld nr. 5731, Carousel Charm, Nina En Cacalliro Feria, ontwerp Jose Puche, periode 1991-1994, 42 cm hoog
Lladro porselein in kerstthema, bu 10 ballen/hangers, 5 kransen, 2 bellen en 2 kado's ...[more]
Lladro porselein, b.u. verschillende vazen Lladro nr. 5263, 5258, 6389, bekers en decoratie
Lladro porselein, b.u. verschillende vazen Lladro nr. 5263, 5258, 6389, bekers en decoratie ...[more]
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog,
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog, eierdop 6,5 cm hoog en plateautje 17,5x12 cm
Cassette met Terra in China van Galerie Terra te Delft, houten siervoorwerp, Wild Cherry Flames,
19e eeuwse Franse beschilderde papieren waaier met ivoren frame, Frankrijk ca. 1880, 28 cm hoog,
Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram
Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram (divers schade). Met Certificate nr. 854
Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca.
Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca. 1880, 22 cm lang, 172 gram. Met certificaat
Ivoren doosje, Europa ca. 1890, 11,5x8,5, 283 gram. Met certificaat
Rijkgestoken ivoren sculptuur van vele figuren en dieren in bos, Afrika ca. 1900, 31 cm hoog, 1315
Rijkgestoken ivoren sculptuur van vele figuren en dieren in bos, Afrika ca. 1900, 31 cm hoog, 1315 gram (divers schade). Met Certificate nr. 853
2 rijkgestoken ivoren siervoorwerpen, Afrika ca. 1900, 49 cm lang, samen 946 gram. Met certificaat
Doos met diverse glazen, gekleurde glazen vaas, schaaltje, diersculptuur en Myrna Pons parfumflesje in originele verpakking
Anoniem, bronzen plaquette met 2 mannen, 41,5x27 cm, 10,8 kilo
Fijngesneden ivoren plaquette van paard in landschap, Europa ca. 1880, 8,2x8,6 cm (voorpoot gelijmd)
19e eeuwse metalen thermometer met haan en jager met kind, 28 cm hoog (schade linker voet meisje)
Walter Bosse (1904-1979)
Walter Bosse (1904-1979)Asbak in de vorm van nestje bronzen egeltjes, 6-delig, jaren 50, grootste egeltje 11,5 cm lang ...[more]
Schildpad lepeldoosje met ivoren sluitrand en pootjes, ca. 1875, 4 cm hoog en 13,7x7,4 cm
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
Oude messing Duitse toneelkijker met parelmoer beplakt
Met signature M de Corte, roofvogel, staand op natuurstenen sokkel, 25 cm hoog
12 malachiet objecten; dieren, figuren, ei en schaaltje
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm diep
Russisch beschilderde lakdoos met afbeelding van ballerina 15x11 cm
19e eeuwse lakstempel met tijgeroog, 8 cm lang
Metalen zwartgelakte en beschilderde 19e eeuwse koekdoos op onderschotel 25x21 cm
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur 10 cm hoog, 8 cm diameter
2 antieke Hollandse sluitgewichten, Nederlande Oncen, 1 Amsterdam, gieter met haan, 6 maten van
17e of 18e eeuws reisweegschaaltje in houten kistje met veel sporen conflict houtworm, fraaie
3 oude sleutels, herkomst vuurtoren in Zeeland, 15 en 26 cm lang
16e eeuwse bronzen vijzel, 13 cm hoog
Grypea pennenset en een Dupont pen
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm diameter, 5865 gram en ijzeren stamper
10 stenen objecten waaronder jade en jadeiet 3-25 cm ...[more]
Blok bergkristal, 22 cm hoog, 20,25 kilo
6 diverse stukken versteend hout w.o. schijven en een staand stuk van 44 cm hoog
Rosenthal porseleinen siervaas 20 cm hoog, Heinrich dekselvaas met oren 28,5 cm hoog, Limoges
Haags porseleinen schaaltje met handbveschilderd decor, 18e eeuw13 cm diameter, Duits porseleinen
Gerold Porzellan Tettau Bavaria porseleinen soezenschaal met kandijbakje en roomkannetje, Limoges
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen schaal met bloemdecor, 20e eeuw 29,5x18,5 cm
Biscuitporseleinen polychroom gekleurde beeldengroep man te paard staand bij vrouw 30,5 cm hoog,
Onduidelijk gemerkt, ronde porseleinen handbeschilderde schaal met opengewerkte rand, staand op
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20 cm hoog
15 Royal Doulton porseleinen beeldjes met de namen Dimity, Lavinia, Marie, Rose, Cookie, Monica,
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en Wedgwood schaal, schoteltje, vaasjes en asbakje
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (haarlijntje in fakkel) ...[more]
Byzantijnse ikoon met voorstelling van Christus met bijbel in de hand,zittende op de troon, met
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog en gresaardewerken Keulse kruik 25,5 cm hoog
513 Los(e)/Seite