513 Los(e)/Seite
2 porseleinen vaasjes in Jugendstil stijl 19 cm hoog
Porseleinen 11-delig gebaksstel met bloemdecor , gemerkt Oscar Schlegelmilch, decor Import
6 porseleinen schotels met beschilderd bloemmotief en relief 23 cm diameter
Meissen porseleinen siervaas met beschilderd bloemdecor 25 cm hoog en Pirkenhammer 12 porseleinen
Meissen porseleinen siervaas met beschilderd bloemdecor 25 cm hoog en Pirkenhammer 12 porseleinen mokkakop en schotels met goudkleurige rand
Peter Behrens (1868-1940)
Villeroy en Boch Mettlach porseleinen rijkbewerkteschenkkan 27 cm hoog (minuscuul chipje van tuit)
2 Russische ikonen met afbeeldingen van Madonna met kind, 19e eeuw 16x12 cm en 33x23 cm
Russische ikoon met afbeelding van St Nicolaas, 19e eeuw 31x27 cm
Russische ikoon met afbeelding van Heilig persoon, 19e eeuw, ca. 13x11 cm
19e eeuws houten Russisch ikoon, Christus aan het kruis, geflankeerd door de twee misdadigers. Boven
Laat 18e eeuws houten Russische ikoon, bescherming moeder Gods, Maria met sluier, omgeven door de
19e eeuwse Heiligenikoon, 54x44,5 cm
Oude rozenkrans, Royal Tettau porseleinen ikoon naar antiek voorbeeld, gelimiteerde oplage, nummer
Ikoon met voorstelling Hemelvaart Christus, vermoedelijk 17e eeuw 10,5x9 cm, fraai ingelijst met
Ikoon met voorstelling Hemelvaart Christus, vermoedelijk 17e eeuw 10,5x9 cm, fraai ingelijst met kroontje op top totaal 29,5x22,5 cm ...[more]
Bronzen crucifix met meerdere vertellingen uit het leven van Jezus, 37,5x 14,5 cm
Porseleinen beschilderde wijwaterbakje met afbeelding van Madonna met kind 34 cm hoog
Ronde bestoken wanddecoratie met voorstelling van Christus temidden van moeders met kinderen,
Pools houten bestoken beeldengroep Pieta, 20e eeuw 28,5 cm hoog, Eiken bestoken wandconsole 27 cm
8 Herend Hongarije porseleinen vaasjes met groen en bruin decor 6-13,5 cm hoog
Herend Hongarije porseleinen vakkenschaal met decor Rotschild 35,5 cm diameter, vaas 20,5 cm hoog,
Herend Hongarije wit porseleinen beeld van een vrouw met gitaar, 36 cm hoog
Herend Hongarije kapitale porseleinen ovale mand met bloemdecor, 18 cm hoog, 41x29 cm
Verzameling Herend Hongarije porselein waaronder vaas 20,5 cm hoog, diverse schaaltjes en kop met
Verzameling Herend Hongarije porselein waaronder vaas 20,5 cm hoog, diverse schaaltjes en kop met schotel met paars bloemdecor ...[more]
Houten bestoken beeldengroep herder met schaap 48 cm hoog, olifantensculptuur 23 cm hoog, 63 cm
ca. 150 oude ansichtkaarten waaronder veel van de provincie Zeeland
4 albums met munten Wereld en zakje met Euromunten, oude Duitse bankbiljetten en postpenningen
The International Art of Painting stamp collection De Rembrandt Collectie bestaande uit 2 albums met
Map met gedrukte werken en ansichtkaarten met signatuur Jan Toorop
Fotalbum met foto's omstreeks 1900, 27x21 cm, Japans fotoalbum met lakwerk band met been en
ca. 425 FDC Nederland onbeschreven
Doos divers koperwerk waaronder kandelaren, ketel, pot, hegselbak, koperen samowar etc ...[more]
Smeedijzeren vleeskroon 39 cm diameter en oud beschilderde blaasbalgje 50 cm lang
Doos met diverse pijpen waaronder met porseleinen koppen
Doos met meest klassieke porseleinen en aardewerken beeldjes en tafelschemerlamp
Doos met Hollands aardewerk en plateel waaronder Delfts, Zuid Holland Gouda, Zenith, kristallen
2 Petrus Regout Maastricht aardewerken schotels met blauw decor 40 cm diameter, Porceleyne Fles
Doos met Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan (oor gelijmd), ets van Wim van der Meij, 2 antieke
Doos met gipsen en kunststof wandconsoles, aardewerken wandjardiniere, houten schildje, houten
Doos met meest Porceleyne Fles Delft aardewerk, Oud Delft schotels en Frans aardewerk
Doos met divers plate en groene knijpkaraf en glazen met Gero tinnen montuur
Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerk
Doos met Hollands porselein en aardewerk met Delftsblauw en polychroom decor
Doos met antiek tin, divers koperwerk en ijzeren kogel
Doos met diverse kristallen geslepen glazen, onderzetters en karaf ...[more]
3 oude porseleinen porseleinen religieuze beelden 22-30 cm hoog, porseleinen beeld vrouw, gemerkt
Doos met Gouda plateel, Petrus Regout aardewerk etc
Doos met kristallen karafsetje, dekselcoupe, glazen, messenleggers, hoog siervaasje op verzilverde
Doos met kristallen karafsetje, dekselcoupe, glazen, messenleggers, hoog siervaasje op verzilverde voet, pressepapier en dekselbakje ...[more]
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Limoges, Meissen, Rosenthal, Hutschenreuther
Doos met Hollands porselein en aardewerk met Delftsblauw decor
Doos met kristal, porselein en glas
Jager en Kahla porseleinen eet- en drinkserviesgoed met Blau Saks decor
Doos met aardewerken platte schalen, groene schaal, diverse schotels, rozenbol en tulpenvaasje
Doos met meest gekleurd glaswerk
Wedgwood Georgetown Collection aardewerken serviesgoed met decor Volendam
Doos met porselein, aardewerk en ovaal dienblad
Doos met NOF Calve Delft aardewerken plateau met 12 bakjes, Gouda plateel gelegenheidsbord 25-
Doos met Arabia Finland porseleinen serviesgoed met decor Paratiisi en Teema
513 Los(e)/Seite