513 Los(e)/Seite
Doos met meest Gero plate bestek puntfilet en koopje divers bestek
2 dozen met porselein en aardewerk waaronder Delftsblauw, Chinees, Japans, Duits en Engels ...[more]
Doos met Royal Bonn Franz Anton Mehlem aardewerken serviesgoed met Delfts decor ...[more]
Doos met Porceleyne Fles Delft en Westraven Utrecht aardewerk, Gouda plateel, Christian Dior
Doos b.u. diverse kistjes, blikken, muziekdoos en tabakspot ...[more]
Doos met 5 gekleurde glazen vazen en 1 blankglazen vaas waaronder Hollands, Goebel aardewerken
Doos met 5 gekleurde glazen vazen en 1 blankglazen vaas waaronder Hollands, Goebel aardewerken poezenbeeldje en 3 aardewerken vazen ...[more]
Doos divers porselein wo. Herend, Rockingham, Wedgwood, Grossvenor
Doos met aardewerken paardenbeelden, goudsteen kommen, Schramberg aardewerk, aardewerken boekensteunen, sierschotel en porseleinen pijp ...[more]
Doos met Delftsblauw aardewerken schotels met Chinoiserie decor, omstreeks 1800, Porceleyne Fles
Koop diverse mineralen w.o. Lapis, granaat, pyriet, rookkwarts en rozenkwarts
Doos met aardewerken tegels in eiken lijstjes
Doos met Japanse Satsuma vaas 30 cm hoog, drakenvaas 25 cm hoog, Limoges porseleinen schotel,
Doos met Japanse Satsuma vaas 30 cm hoog, drakenvaas 25 cm hoog, Limoges porseleinen schotel, Tichelaar Makkum tegels en Engels porseleinen boeket
Doos met ovale houten dienblad, Indische houten bestoken blad, beeldjes, dekselpotje, doosjes etc
19e eeuws porseleinen koekjesdoos op onderschotel, 4 beschilderde 19e eeuwse kop en schotels, 1
2 dozen met divers aardewerk en porselein
3 dozen porseleinen eet- en drink serviesgoed, Royal Copenhagen, Denmark
Doos met 3 porseleinen schotels met blauw oosters decor 23 cm diameter, bronzen sculptuur met
Doos met verzilverd bestek en Cona coffee maker, size D
2 dozen met Royal Albert porseleinen kop en schotels, theepot, schaaltjes en roomstel ...[more]
Doos met koperwerk en blaasbalg
Koperen doofpotjes, bloempot, kolenkit helmkit, tafelolielamp, gieter en jardiniere
Doos met olieverfschilderijtjes en wanddecoraties
Doos met porselein, aardewerk, plate vorkjes en lepeltjes in cassettes, verrekijker in foedraal,
Doos met olieverfschilderijen
Doos met olieverfschilderijen
Doos met olieverfschilderijtjes
2 etsen van Don Dekker (Don Englander geb. 1944) uit 1974, litho van Wouter Stips uit 1978 (geb.
Doos met olieverfschilderijen, koperen rechaud, houten stoffer en blik en kunststof schildpadmotief blaadje ...[more]
Doos met divers koperwerk waaronder kandelaren, vuurbokken, steelpan, vaas
Gesigneerd P. van der Blij, drie schilderijen op doek van golfende mensen, golfer bij afslag met
Doos met aardewerken schotel, porseleinen schenkkan, 19e eeuwse getekende portretjes in lijst,
Doos divers waaronder bronzen beeld van een hert, schildpaddoosje met schade, palissanderfineer
Doos met wanddecoraties waaronder etsen, aquarel, litho's, knutselkunst etc
Doos met Royal Sphinx aardewerk, Zuid Holland Gouda plateel kruik uit 1939, plate tafelstel in
Doos met etsen waaronder Disselsma en Harmen Eikema en olieverfschilderijtjes
Doos met etsen, aquarel, gravures en tekening waaronder Eug. Rensburg, Johan Scherft, B. Haasnoot,
Doos met ovaal houten dienblad met intarsia 46,5x34,5 cm, 2 Oosterse puntvaasjes, 20e eeuw, Japans
Doos met meest ingelijste oude foto's van vroeg 20e eeuw
Koop wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurets, litho's en aquarel
Koop diverse mineralen w.o. amethist, rozekwarts, lapis, labradoriet, luipaardjaspis, agaatmos,
10 diverse wanddecoraties waaronder etsen, gravures, pastel en litho 18e-20e eeuw
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2 porseleinen vaasjes met blauw decor ...[more]
Koopje wanddecoraties waaronder knipselkunst en schilderijtjes van vogels beplakt met echte veren
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas tripliek
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen vaasje, theelicht etc
3 dozen met aardewerken eet-en drinkservies
Doos diverse wanddecoraties w.o. knipselkunst
Doos met diverse wanddecoraties waaronder olieverf, etsen, gravures en litho's
Doos met tekeningen, aquarel en litho's
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters Wagons-Lits-Cook etc
Doos met etsen waaronder Johannes Josseaud, Henri Pieck, aquarel, tekening, prenten in lijst en
Doos met keramiek en houten crucifixen, wijwaterbakjes, beschilderde houten ei, wierooklampje,
2 dozen porseleinen eet- en drinkservies,Copeland Spade, England, Chinese Rose
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met aardewerk met bloemversiering
2 dozen met Jager porseleinen serviesgoed met Blau Saks decor
Koop van 7 diverse wanddecoraties w.o. olieverfschilderijen
2 dozen met divers plate bestek etc
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels,
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels, vaasjes etc ...[more]
2 oude koffernaaimachines waaronder het merk Progress
Doos met divers porselein waaronder Limoges en Furstenberg ...[more]
513 Los(e)/Seite