2872 Los(e)/Seite
Afghanistan, twee kettingen. Een met o.a. bloedkoraal, kleine en grote glaskralenen een geëmailleerd
Tibet, zilveren gordel met kledinghaken; drie riemen naar middenstukversierd met o.a. filigrain,
Indonesie-Thailand, twee bronzen Boeddha bustes en collectie aardewerk amuletten, wb. 19e eeuw.
Thailand, vijf aardewerk fragmenten, 19e eeuw,o.a. twee Mon en een fragment van een Naga troon.;
Perzie, groen geglazuurd bord, 18-19e eeuwmet decor in zwart van vissen en plantenmotieven. (
Perzie, antiek bronzen gelobd schaaltjemet groen-bruin patina.; l. 9 cm.; [1]120,00 ...[more]
Thailand, collectie van acht aardewerk amuletten, wb. 19e eeuw.met afbeeldingen van de Boeddha.;
Tibet/Nepal, verguld bronzen Boeddha, begin 20e eeuw;Gezeten in lotushouding met vajra en bel in
Tibet/Nepal , verguld bronzen Boeddha, 19e/begin 20e eeuw,gezeten in lotushouding op lotustroon.
Nepal, twee bronzen boeddhistische beeldenh. 19 en 16 cm.300,00 ...[more]
Thailand drie aardewerk amuletten, 19e eeuwmet relief afbeeldingen van Boeddha op lotustroon omgeven
Thailand, collectie van vier terracotta amuletten, w.b. 19e eeuw.met afbeeldingen in relief van
Perzië, fritware flacon, mogelijk 13e eeuw,met turkoois glazuur, in vorm van zittend figuur, met
Thailand, bronzen Boeddha en Birma, bronzen Boeddha.Hierbij Thailand, collectie metalen amuletten,
Cambodia, bronzen sculptuur van Vishnu op Garuda, 15e-17e eeuwstaand op defecte rechthoekige
Cambodja, antiek terracotta hoofd,met resten van stucco.; h. 18,5 cm.; [1]250,00 ...[more]
Tibet, set van een bronzen 'dorje' en bel, beide in één origineel lederen etui.De dorje en de
Tibet, bronzen Boeddha, 14e eeuw.rechter hand in Bhumisparsamudra met robe en zittend op dubbele
Thailand, bronzen Boeddha, Sukhothai, 15e eeuw.met rechter hand in Bhumisparsmudra, fijne robe en
Thailand, verguld bronzen Boeddha, Ayutthaya, 16e-17e eeuw.met rechter hand in Bhumisparsamudra,
India, bronzen Jain altaar, 15e eeuw.met op achterzijde tekst en datum 1480.; h. 17 cm.; India,
Tibet, bronzen Boeddha Amitaja, 18e-19e eeuw.met resten van lakwerk en vergulding.; h. 13 cm.; [
Tibet, kapala, ca. 1930,op koperen voet en lijstversieringen met daarop o.a. schedeltjes in
Tibet, rituele bronzen bijl en Tibet-Nepal, rituele dorje-dolk.Bijl met twee halve dorje's en
India, op zijde beschilderd doek, mogelijk Jain, ca. 1930.met voorstelling van staand figuur met
Tibet, koperlegering amulet met repousse afbeelding van Buddha omgeven door figuren en tekst, 19e
Thailand, Lanna Periode, 16e-17e eeuw, bronzenHoofd los; h. 22 cm.400,00 ...[more]
India, bronzen altaar, 19e eeuw en beschilderd benen scultpuur van Krishna, ca. 1900.Hierbij
Tibet, een bewerkt benen kralenschort,ca 1930,versierd met rechthoekige amuletten waarop demonen
Birma, gegraveerd palmbladeren gebeden boek, met houten boekomslag,waarop lakwerk tekst, goud op
Brima, gelakt en beschilderd houten staande Boeddhastaand op lotustroon; h. 91 cm.; [1]400,00
Brima, gelakt en beschilderd houten staande Boeddhastaand op lotustroon; h. 91 cm.; [1]400,00 ...[more]
India, collectie van vijf bronzen sculptuurtjes van goden en Nepal, bronzen dekseldoosmet florale
India, koperlegering paard, plaquette van Durga, altaar, en Tibet, Vajra; l. 13/ 29,5 x 22,5 h. 10
India, koperlegering paard, plaquette van Durga, altaar, en Tibet, Vajra; l. 13/ 29,5 x 22,5 h. 10 en h. 7,5 cm.; [4]250,00 ...[more]
Dong Son, three bronzes; one sword handle and two axes.Sword handle with trace of lemmet.; l. 15,
Dong Son, three bronzes; one sword handle and two axes.Sword handle with trace of lemmet.; l. 15,5, 9,5 and 7,2 cm.; [3]250,00 ...[more]
India, miniatuur, ca. 1900met voorstelling van zittende man met rituele objecten in de handen. ;
India, miniatuur, ca. 1900met voorstelling van zittende man met rituele objecten in de handen. ; 17,5 x 7 cm.; [1]300,00 ...[more]
Thailand, drie gestoken houten dakversieringen, Cholain de vorm van een gebogen gestileerde vogelkop
Tibet, lot met drie zilveren amulet houders (een mist deksel) en theekopje en rituele cup.[zkj]200,
Tibet, lot met drie zilveren amulet houders (een mist deksel) en theekopje en rituele cup.[zkj]200,00 ...[more]
Cambodja, stenen buste en zandstenen stele,met scene van Boeddha met twee dicipelen in tuin.; h.
Tibet, vier gau's, 20e eeuw,drie rond, alle met terracotta plaquette en stoffen etui. Hierbij
Tibet, vier gau's, 20e eeuw,drie rond, alle met terracotta plaquette en stoffen etui. Hierbij incomplete; diam. ca. 10 cm.; [5]100,00 ...[more]
Thailand, twee kalkstenen bustes van Boeddha, China, Han Dynastie, aardewerk figuur.Hierbij
India, vijf miniaturen op ivoor, ca. 1900,vier in omlijsting als hanger; [5]150,00 ...[more]
India, Radjastan, vier miniaturen, ca. 1950.Twee met erotische voorstellingen en twee met een
India, Radjastan, vier miniaturen, ca. 1950.Twee met erotische voorstellingen en twee met een vrouw.; in lijst; 11,5 x 17cm; [4]200,00 ...[more]
Turkmenistan, Teke, groot zilveren hartvormig rugsieraad, asyk.Met filigrain op de randen en zeven
Turkmenistan, Sarik / Ersari, pendant; zilveren hartvormig rugsieraad, asyk.Zilver, filigrain op
Turkmenistan, Teke, drie zilveren amulethouders voor vrouwen, tumar.Een grote tumar, zilver, deels
Turkmenistan, Teke, armband, bilezik, voor vrouwen. Zilver, deels verguld,dubbelwandig, steeds
Turkmenistan, twee vrouwen kledingsieraden. Teke, mantelversiering tschanga, vroeg 20e eeuw.
Turkmenistan, West Jomud, ketting, voor 1900.Zilver, vergulde plaatjes, gekleurde glasstenen, 21
Turkije-Perzië, houten heupflacon, ca. 1900 met leer omtrokken, koperen nagel, twee metalen
Midden Oosten, zilveren ronde schaalmet repoussé voorstelling van Zodiac en centraal een poort, 3e
Midden Oosten, zilveren ronde schaalmet repoussé voorstelling van Zodiac en centraal een poort, 3e gehalte; d. 23 cm.; [1]200,00 ...[more]
Voorsnijwernituur met oosters ivoren heften, ca. 1920,met ajour snijwerk; [2]80,00 ...[more]
India-Nepal, twee gestoken houten citruspersen.Een in de vorm van een ram, de ander in de vorm van
Tibet, lederen vuursteen beursje met koraal en zilveren en koperen applieks versierd.Hierbij
Tibet, rijk beschilderde en gestoken houten kastmet in het front vier deuren en vier panelen. Het
Bhutan, beschilderd houten demonen masker,h. 26 cm.; ; [1]100,00 ...[more]
Turkmenistan, twee zijde mannen jackseen met fraai polychroom zijde Ikat geweven motieven.; [2];
India, twee bronzen spuiten voor het Holi-feest, ca. 1900de onderzijde met parelrand versierd. Het
2872 Los(e)/Seite