2872 Los(e)/Seite
Toegeschreven aan Maerten Fransz. van der Hulst (1605-1645)Landschap met reizigers op een zandpad,
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]800,00 ...[more]
Andreas Marko (1824-1895)Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien; doek; 75 x
Vlaamse school, 17e eeuwAhasveros reikt Esther zijn gouden scepter toe; doek; 85 x 123 cm.; [1]
Vlaamse school, 17e eeuwAhasveros reikt Esther zijn gouden scepter toe; doek; 85 x 123 cm.; [1]4000,00 ...[more]
Omgeving van Gerard ter BorchPortret van een heer; paneel; 28 x 22 cm.; [1]800,00 ...[more]
Giuseppe Giobbio (1860-1916) naar Francesco Hayez'The kiss'; doek; 100 x 75 cm.; gesign. l.o.; [1]
Giuseppe Giobbio (1860-1916) naar Francesco Hayez'The kiss'; doek; 100 x 75 cm.; gesign. l.o.; [1]1500,00 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een fluitist; ; doek, ovaal; 85 x 65 cm.; [1]600,00 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwHerberginterieur met man met tinnen kan en man met pijp bij een haardvuur;
Hollandse school, 17e eeuwHerberginterieur met man met tinnen kan en man met pijp bij een haardvuur; paneel; 32 x 26 cm.; [1]500,00 ...[more]
Italiaanse school, 18e eeuwMaria met Jezus; doek; 71 x 56 cm.; [1]1400,00 ...[more]
Europese school, 18e eeuwMan en vrouw met een hond en vogelkooi, op de achtergrond een landschap;
Europese school, 18e eeuwMan en vrouw met een hond en vogelkooi, op de achtergrond een landschap; doek; 118 x 97 cm.; [1]2500,00 ...[more]
Engelse school, ca. 1800De slag bij Trafalgar; doek; 110 x 150 cm.; [1]1200,00 ...[more]
Italiaanse school, 18e/19e eeuwPutti bij een tuinvaas met bloemen en papegaaien; maroufle; 95 x 75
Italiaanse school, 18e/19e eeuwPutti bij een tuinvaas met bloemen en papegaaien; maroufle; 95 x 75 cm.; [1]4000,00 ...[more]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Schaatsers op een bevroren vaart; paneel; 27 x 33 cm.;
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Schaatsers op een bevroren vaart; paneel; 27 x 33 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]
Hollandse school, ca. 1895Hulde aan HH Majesteiten, straat in Den Haag voorafgaande aan een bezoek
Europese school, 18e/19e eeuwInterieur met figuren; doek; 93 x 120 cm.; [1]1600,00 ...[more]
Gesigneerd LeickertStadsgezicht met figuren op een plein; paneel, ; 35 x 45 cm.; [1]500,00 ...[more]
Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891)De plundering van het stadhuis van Alkmaar; aquarel,;
Franse school, 18e eeuwJongetje met hond; pastel en olieverf op papier; 67 x 51 cm.; [1]1200,00
Franse school, 18e eeuwJongetje met hond; pastel en olieverf op papier; 67 x 51 cm.; [1]1200,00 ...[more]
Hendrik Alexander Sangster (1825-1901)Portret van een vrouw; paneel; 50 x 40 cm.; gesign. l.m.; [1]
Hendrik Alexander Sangster (1825-1901)Portret van een vrouw; paneel; 50 x 40 cm.; gesign. l.m.; [1]400,00 ...[more]
Toegeschreven aan Pieter Gerardus van Os (1776-1839)Twee schilderijen met afbeelding van rustend
Casparus Johannes Morel (1798-1861)De tweemaster de 'Mathilde' op volle zee; paneel, ; 38 x 55
Casparus Johannes Morel (1798-1861)De tweemaster de 'Mathilde' op volle zee; paneel, ; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., 1855, ; [1]500,00 ...[more]
Europese school, 19e eeuwDuits stadsgezicht met vele figuren op een plein; inkt en aquarel; 45 x
Europese school, 19e eeuwDuits stadsgezicht met vele figuren op een plein; inkt en aquarel; 45 x 70 cm.; [1]500,00 ...[more]
Otto Eerelman (1839-1926)Twee Sint Bernard honden.; potlood, houtskool en aquarel, gesign. l.o.;
Frans Mortelmans (1865-1936)Stilleven met rozen; aquarel; 32 x 48 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00
Frans Mortelmans (1865-1936)Stilleven met rozen; aquarel; 32 x 48 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]
Herman Frederick Karel ten Kate (1822-1891)Interieur met kokende vrouw (kopie naar een schilderij
Willem Thans (1816-ca. 1850)Interieur met figuren bij kaarslicht; paneel; 42 x 33 cm.; gesign. r.o.,
Willem Thans (1816-ca. 1850)Interieur met figuren bij kaarslicht; paneel; 42 x 33 cm.; gesign. r.o., 1850; [1]800,00 ...[more]
Christiaan Berthelsen (1839-1909)Uitgestrekt landschap met boer en koeien bij een meer; doek; 43 x
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Vissers aan een vaart, een molen in de verte;
A. Koekkoek (19e/20e eeuw)Schepen op een kalm meer; paneel, ; 24 x 30 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00
A. Koekkoek (19e/20e eeuw)Schepen op een kalm meer; paneel, ; 24 x 30 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Jozef Israels (1824-1911)Visser bij een wilg aan een sloot; aquarel; 45 x 35 cm.; gesign. l.o.;
Henri van Seben (1825-1913)Moeder en kind met manden met vis in de duinen; doek; 27 x 37 cm.;
Henri van Seben (1825-1913)Moeder en kind met manden met vis in de duinen; doek; 27 x 37 cm.; gesign. m.o., '74; [1]500,00 ...[more]
Theophile de Bock (1851-1904)Zeilschip bij de wal; ; doek; 70 x 115 cm.; gesign. r.o.; [1]3000,00
Theophile de Bock (1851-1904)Zeilschip bij de wal; ; doek; 70 x 115 cm.; gesign. r.o.; [1]3000,00 ...[more]
Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-186)Panoramisch gezicht op een heuvellandschap; doek; 51,5 x 65,
Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.; gesign. r.o., '85, ; [1]600,00 ...[more]
Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]1000,00 ...[more]
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)Polderlandschap; marouflé; 24 x 48 cm.; r.o.; [1]300,00 ...[more]
Carl Bennert (1815-1855)Portret van de heer en mevrouw Jules Frison; tweemaal doek; 85 x 71 cm.;
Carl Bennert (1815-1855)Portret van de heer en mevrouw Jules Frison; tweemaal doek; 85 x 71 cm.; gesign. l.o.; [2]1600,00 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.;
Wilhelmus Petrus van Geldorp (1832-1900)De speelgoedverkoper; doek; 33 x 23 cm.; gesign. l.o., 1862;
Wilhelmus Petrus van Geldorp (1832-1900)De speelgoedverkoper; doek; 33 x 23 cm.; gesign. l.o., 1862; [1]250,00 ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Bomen aan een meer; inkt op papier; 30 x 42 cm.; gesign. l.o.;
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Bomen aan een meer; inkt op papier; 30 x 42 cm.; gesign. l.o.; [1]250,00 ...[more]
Navolger van Johan Barthold JongkindSchepen in een drooggevallen haven / Schepen in een haven;
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur; doek; 45 x 35 cm.;
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur; doek; 45 x 35 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Figuren bij vissersboten in de branding; aquarel, ; 42 x 63 cm.;
Pierre Prins (1838-1913)Straat in Londen; ; board; 18 x 23 cm.; ongesigneerd; [1]550,00 ...[more]
Willem Weissenbruch (1864-1941)Polderlandschap; aquarel; 31 x 53 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00
Willem Weissenbruch (1864-1941)Polderlandschap; aquarel; 31 x 53 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Louis van Soest (1867-1948)Beek in winterlandschap; doek; 81 x 101 cm.; gesign. r.o.; [1]1200,00
Louis van Soest (1867-1948)Beek in winterlandschap; doek; 81 x 101 cm.; gesign. r.o.; [1]1200,00 ...[more]
Frantz Charlet (1862-1928)Interieur met Zeeuwse vrouw met baby; aquarel; 60 x 42 cm.; l.o.; [1]300,
Frantz Charlet (1862-1928)Interieur met Zeeuwse vrouw met baby; aquarel; 60 x 42 cm.; l.o.; [1]300,00 ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.o.; [1]1600,00 ...[more]
Frances C. Fairman (1836-1923)Vijf pekineesje bij Chinese antiquiteiten; doek; 87 x 112 cm.; gesign.
Frances C. Fairman (1836-1923)Vijf pekineesje bij Chinese antiquiteiten; doek; 87 x 112 cm.; gesign. r.o. 1908; [1]3000,00 ...[more]
Olof August Andreas Jernberg (1855-1935)Het strand van Katwijk; ; marouflé; niet ingelijst;
Olof August Andreas Jernberg (1855-1935)Het strand van Katwijk; ; marouflé; niet ingelijst; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Joannes Cornelis Roelandse (1888-1978)Gezicht van af het Leidsche Tolhek op de Rijnburgse Vliet; ;
Johannes Akkeringa (1861-1942)Geraniums in een schaal; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '20;
Charles Leickert (1816-1907)Uitgestrekt winters landschap met figuren op een pad bij huizen en een
Carl Nys (1858-?)Jonge vrouw met bloemenkrans; doek; 48 x 40 cm.; gesign. l.b.; [1]400,00 ...[more]
Louis Apol (1850-1936)Gezicht op een beek tussen bomen; doek; 48 x 68 cm.; gesign. r.o.; Herkomst:
Kees van Waning (1861-1929)Gezicht op de Prins Hendrikkade met links de Ronde Luthersche Kerk; doek;
Kees van Waning (1861-1929)Visserschepen in de haven van Scheveningen; doek; 50 x 79 cm.; gesign.
Kees van Waning (1861-1929)Visserschepen in de haven van Scheveningen; doek; 50 x 79 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite