(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (2872)
2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 2872 Los(e)

Vlaamse school, 17e eeuwAhasveros reikt Esther zijn gouden scepter toe; doek; 85 x 123 cm.; [1]4000,00 ...[more]

Giuseppe Giobbio (1860-1916) naar Francesco Hayez'The kiss'; doek; 100 x 75 cm.; gesign. l.o.; [1]1500,00 ...[more]

Hollandse school, 17e eeuwHerberginterieur met man met tinnen kan en man met pijp bij een haardvuur; paneel; 32 x 26 cm.; [1]500,00 ...[more]

Italiaanse school, 18e eeuwMaria met Jezus; doek; 71 x 56 cm.; [1]1400,00 ...[more]

Europese school, 18e eeuwMan en vrouw met een hond en vogelkooi, op de achtergrond een landschap; doek; 118 x 97 cm.; [1]2500,00 ...[more]

Italiaanse school, 18e/19e eeuwPutti bij een tuinvaas met bloemen en papegaaien; maroufle; 95 x 75 cm.; [1]4000,00 ...[more]

Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Schaatsers op een bevroren vaart; paneel; 27 x 33 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]

Casparus Johannes Morel (1798-1861)De tweemaster de 'Mathilde' op volle zee; paneel, ; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., 1855, ; [1]500,00 ...[more]

Europese school, 19e eeuwDuits stadsgezicht met vele figuren op een plein; inkt en aquarel; 45 x 70 cm.; [1]500,00 ...[more]

Willem Thans (1816-ca. 1850)Interieur met figuren bij kaarslicht; paneel; 42 x 33 cm.; gesign. r.o., 1850; [1]800,00 ...[more]

Henri van Seben (1825-1913)Moeder en kind met manden met vis in de duinen; doek; 27 x 37 cm.; gesign. m.o., '74; [1]500,00 ...[more]

Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.; gesign. r.o., '85, ; [1]600,00 ...[more]

Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Carl Bennert (1815-1855)Portret van de heer en mevrouw Jules Frison; tweemaal doek; 85 x 71 cm.; gesign. l.o.; [2]1600,00 ...[more]

Wilhelmus Petrus van Geldorp (1832-1900)De speelgoedverkoper; doek; 33 x 23 cm.; gesign. l.o., 1862; [1]250,00 ...[more]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Bomen aan een meer; inkt op papier; 30 x 42 cm.; gesign. l.o.; [1]250,00 ...[more]

Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur; doek; 45 x 35 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.o.; [1]1600,00 ...[more]

Frances C. Fairman (1836-1923)Vijf pekineesje bij Chinese antiquiteiten; doek; 87 x 112 cm.; gesign. r.o. 1908; [1]3000,00 ...[more]

Olof August Andreas Jernberg (1855-1935)Het strand van Katwijk; ; marouflé; niet ingelijst; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]

Kees van Waning (1861-1929)Visserschepen in de haven van Scheveningen; doek; 50 x 79 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)