2872 Los(e)/Seite
Rood-zwart velours trijp, Art Deco320 x 140 cm.; [1]80,00 ...[more]
Vier glas-in-lood ruiten, Art Decoelk in houten omlijsting; [4]100,00 ...[more]
Vier glas-in-lood ruiten, Art Deco[4]80,00 ...[more]
Trijp, Art Nouveau203 x 148 cm.; [1]100,00 ...[more]
Wandklok met koperen wijzerplaat, Art Deco,in fijnhouten kast met zwart gelakte lauwerkrans; 29 x 29
Wandklok met koperen wijzerplaat, Art Deco,in fijnhouten kast met zwart gelakte lauwerkrans; 29 x 29 cm.; [1]150,00 ...[more]
Hamburg-Amerikanische Uhrenfabrik, wandklok met metalen wijzerplaat, Art Deco,in zeskantige
Hamburg-Amerikanische Uhrenfabrik, wandklok met metalen wijzerplaat, Art Deco,in zeskantige eikenhouten kast; 35 x 35 cm.; [1]80,00 ...[more]
Ovale gefacetteerde tafelspiegel in Jugendstil stijlin gebronsd metalen omlijsting met gestileerde
Divers,w.o. koperen doosjes, Art Deco; [ds]60,00 ...[more]
Glazen hors d'oeuvreset in bakelieten houder, ca. 1940diam. 30 cm.; [1]30,00 ...[more]
Jeanne Hugo (20e eeuw), twee collage's;Voltigeur / Tambour Major. Gemaakt van papier en bladeren, in
Onbekend, 20e eeuw, twee bronzen sculpturen;Torso's; h. 25 en 32 incl. sokkel100,00 ...[more]
Vintage chroom tafellamp en paar chroom badkamer wandlampen, ca. 1950,de kap en de geperst glazen
Paar Parijs Maison Lesage kussenszwart fluweel kussen met fraaie geborduurde florale motieven van
Paar verzilverde Art-Deco dienschalenversierd met gegraveerde opengewerkte buitenrand met motieven
Paar verzilverde Art-Deco dienschalenversierd met gegraveerde opengewerkte buitenrand met motieven van bloemen; diam. 30 cm.; [2]250,00 ...[more]
Christofle grote rechthoekig pleet dienblad,met opstaande rand, de grepen met schelpmotief versierd.; L. 67 cm.; [1]400,00 ...[more]
Christofle, groot rechthoekig pleet dienblad,met opstaande rand en grepen versierd met schelpmotief.
Christofle, groot rechthoekig pleet dienblad,met opstaande rand en grepen versierd met schelpmotief. Butsjes.; L. 67 cm.; [1]400,00 ...[more]
Paar kantige pleet dienschalen, elk op vier gebogen voeten en met opstaande rand45,5 x 32,5 cm.; [
Paar kantige pleet dienschalen, elk op vier gebogen voeten en met opstaande rand45,5 x 32,5 cm.; [2]150,00 ...[more]
Paar drielichts geëlektrificeerde bronzen wandlustersl. 42 cm.; [2]150,00 ...[more]
Paar porseleinen vogelsculpturen;kraanvogels. Met polychromie ; h. 36 en 37 cm.; [2]180,00 ...[more]
Geel en bruin gelakt houten schooltas, 19e eeuw,met geschilderd monogram; l. 33 cm.; [1]220,00
Geel en bruin gelakt houten schooltas, 19e eeuw,met geschilderd monogram; l. 33 cm.; [1]220,00 ...[more]
Fraaie roodkoperen appelketel, 19e eeuwmet geribde geelkoperen knop; h. 39 cm.; [1]200,00 ...[more]
Kolompendule met emaille wijzerplaat, ca. 1840,in mahoniehouten kast met intarsia; h. 49 cm.; [1]
Kolompendule met emaille wijzerplaat, ca. 1840,in mahoniehouten kast met intarsia; h. 49 cm.; [1]80,00 ...[more]
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,bekroond door metalen paard (beschadigd); h. 39
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,bekroond door metalen paard (beschadigd); h. 39 cm.; [1]80,00 ...[more]
Duitsland, mantelklok met glazen wijzerplaat, ca. 1900,in vruchthouten kast; h. 46 cm.; [1]80,00
Duitsland, mantelklok met glazen wijzerplaat, ca. 1900,in vruchthouten kast; h. 46 cm.; [1]80,00 ...[more]
Drie schoorsteenklokken, Amsterdamse School,één met intarsia van pijlen; Herkomst: Uit de nalatenschap van een verzamelaar; [3]80,00 ...[more]
Grenenhouten juwelen vitrinekast, ca. 1900met een deur aan zijkant.; 64 x 38 (bodem) en h. 48 cm.
Grenenhouten juwelen vitrinekast, ca. 1900met een deur aan zijkant.; 64 x 38 (bodem) en h. 48 cm.400,00 ...[more]
Paar gefossilisseerd hout uitgeholde wasbakkenmet uitgezaagde gat voor aansluiting afvoer.; L. 53 en
Paar gefossilisseerd hout uitgeholde wasbakkenmet uitgezaagde gat voor aansluiting afvoer.; L. 53 en 55 cm.; [2]1100,00 ...[more]
Zuid Nederland, bruin koperen samovar, 19e eeuwh. 58 cm.; [1]300,00 ...[more]
Rood-geel koperen maatkan, ca. 1900h. 38 cm.; [1]150,00 ...[more]
Goudgewicht doosje, 18e eeuw(niet compleet); [1]280,00 ...[more]
Bronzen sluitgewicht, 17e eeuw. Hierbij één anderdiam. 7 cm.; [1]320,00 ...[more]
Achttien pleet viscouverts en visdiencouvertmet schelpornament; [38]40,00 ...[more]
Divers pleet en zilver bestek,w.o. twee lamsboutklemmen; [ds]80,00 ...[more]
Zilveren bowllepel met munt en baleinen steel.Hierbij divers, w.o. aardewerk inktstel; [1 + zkj]
Zilveren bowllepel met munt en baleinen steel.Hierbij divers, w.o. aardewerk inktstel; [1 + zkj]100,00 ...[more]
Frankrijk, pleet jardiniere, Art Nouveaumet gestileerde bladranken; [1]100,00 ...[more]
Diverse set messen, 19e eeuw,vnl. met ivoren en benen grepen; [ds]60,00 ...[more]
Vier etuis met messen, 19e eeuw,w.o. set van zes meloenmessen met groene grepen en messen met
Vier etuis met messen, 19e eeuw,w.o. set van zes meloenmessen met groene grepen en messen met ebben greep; [4 etuis]80,00 ...[more]
Divers pleet en pleet bestek,deels in etuis; [ds]40,00 ...[more]
Divers zilver en pleet,vnl. fotolijsten; [ds]100,00 ...[more]
Divers pleet en koperwerk[ds]40,00
Divers pleet en koperwerk[ds]40,00 ...[more]
Zes fruitmesjesmet hoornen greep in vorm van hoef; [6]50,00 ...[more]
Pleet jardiniere, ca. 1900,met strilwerk, op vier pootjes en zinken binnenbak; l. 43 cm.; [1]200,00
Pleet jardiniere, ca. 1900,met strilwerk, op vier pootjes en zinken binnenbak; l. 43 cm.; [1]200,00 ...[more]
Denemarken Atla, peervormige pleet koffiepot in Art Deco stijl; h. 24 cm.; [1]60,00 ...[more]
Art Nouveau-stijl, een paar gebronsd metalen beelden van jaren ’20 danseressenh. 115 cm.; [2]150,00 ...[more]
Twee identieke gebronsd metalen moeder met kind beeldenwaarvan een met lichte wateruitslag en met
Gebronsd metalen beeld van gesluierde vrouwen op zwart marmeren voeth. 76,5 cm.; [1]100,00 ...[more]
Twee gebronsd metalen beelden: een peinzende, naakte vrouw met opgetrokken been op zwart marmeren
China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,met tekst en vogel op tak; Herkomst: uit een particuliere
China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,met tekst en vogel op tak; Herkomst: uit een particuliere collectie; [1]60,00 ...[more]
China, bronzen sculptuur en Thailand, bronzen danserh. 33 cm.; [2]80,00 ...[more]
Japan, lakwerk doos20 x 12 cm.; [1]30,00 ...[more]
Oosterse metalen heuptas en China, visvormige houten schaal; Herkomst: uit een particuliere
Oosterse metalen heuptas en China, visvormige houten schaal; Herkomst: uit een particuliere collectie; [2]20,00 ...[more]
Divers Aziatica,w.o. antimonium dekseldoosje, gemerkt; [2 zkjs]100,00 ...[more]
Oosters stenen relief en laque bord[2]80,00 ...[more]
Bronzen zittende Boeddha en twee koperen cachetsmet Boeddhahoofd; h. 26 en 13 cm.; [3]200,00
Bronzen zittende Boeddha en twee koperen cachetsmet Boeddhahoofd; h. 26 en 13 cm.; [3]200,00 ...[more]
Gestoken houten sculptuur;Draak met schubben; l. 35, br. 20, h. 14 cm.; ; [1]100,00 ...[more]
Twee waaiers en doosDivers Aziatica; [ds]80,00 ...[more]
China, stenen sculptuur;schildpad onder steen; l. 20 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, rood laqé vierkante doos, ca.1900,met verguld decor; 38 x 38 cm.; [1]150,00 ...[more]
Twee Oosterse kromzwaardenelk in lederen schede; l. 90 cm.; [2]150,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite