(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (2872)
2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 2872 Los(e)

Rood-zwart velours trijp, Art Deco320 x 140 cm.; [1]80,00 ...[more]

Vier glas-in-lood ruiten, Art Decoelk in houten omlijsting; [4]100,00 ...[more]

Vier glas-in-lood ruiten, Art Deco[4]80,00 ...[more]

Trijp, Art Nouveau203 x 148 cm.; [1]100,00 ...[more]

Wandklok met koperen wijzerplaat, Art Deco,in fijnhouten kast met zwart gelakte lauwerkrans; 29 x 29 cm.; [1]150,00 ...[more]

Hamburg-Amerikanische Uhrenfabrik, wandklok met metalen wijzerplaat, Art Deco,in zeskantige eikenhouten kast; 35 x 35 cm.; [1]80,00 ...[more]

Divers,w.o. koperen doosjes, Art Deco; [ds]60,00 ...[more]

Glazen hors d'oeuvreset in bakelieten houder, ca. 1940diam. 30 cm.; [1]30,00 ...[more]

Paar verzilverde Art-Deco dienschalenversierd met gegraveerde opengewerkte buitenrand met motieven van bloemen; diam. 30 cm.; [2]250,00 ...[more]

Christofle grote rechthoekig pleet dienblad,met opstaande rand, de grepen met schelpmotief versierd.; L. 67 cm.; [1]400,00 ...[more]

Christofle, groot rechthoekig pleet dienblad,met opstaande rand en grepen versierd met schelpmotief. Butsjes.; L. 67 cm.; [1]400,00 ...[more]

Paar kantige pleet dienschalen, elk op vier gebogen voeten en met opstaande rand45,5 x 32,5 cm.; [2]150,00 ...[more]

Paar drielichts geëlektrificeerde bronzen wandlustersl. 42 cm.; [2]150,00 ...[more]

Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,bekroond door metalen paard (beschadigd); h. 39 cm.; [1]80,00 ...[more]

Drie schoorsteenklokken, Amsterdamse School,één met intarsia van pijlen; Herkomst: Uit de nalatenschap van een verzamelaar; [3]80,00 ...[more]

Paar gefossilisseerd hout uitgeholde wasbakkenmet uitgezaagde gat voor aansluiting afvoer.; L. 53 en 55 cm.; [2]1100,00 ...[more]

Zuid Nederland, bruin koperen samovar, 19e eeuwh. 58 cm.; [1]300,00 ...[more]

Rood-geel koperen maatkan, ca. 1900h. 38 cm.; [1]150,00 ...[more]

Goudgewicht doosje, 18e eeuw(niet compleet); [1]280,00 ...[more]

Bronzen sluitgewicht, 17e eeuw. Hierbij één anderdiam. 7 cm.; [1]320,00 ...[more]

Achttien pleet viscouverts en visdiencouvertmet schelpornament; [38]40,00 ...[more]

Divers pleet en zilver bestek,w.o. twee lamsboutklemmen; [ds]80,00 ...[more]

Zilveren bowllepel met munt en baleinen steel.Hierbij divers, w.o. aardewerk inktstel; [1 + zkj]100,00 ...[more]

Frankrijk, pleet jardiniere, Art Nouveaumet gestileerde bladranken; [1]100,00 ...[more]

Diverse set messen, 19e eeuw,vnl. met ivoren en benen grepen; [ds]60,00 ...[more]

Vier etuis met messen, 19e eeuw,w.o. set van zes meloenmessen met groene grepen en messen met ebben greep; [4 etuis]80,00 ...[more]

Divers pleet en pleet bestek,deels in etuis; [ds]40,00 ...[more]

Divers zilver en pleet,vnl. fotolijsten; [ds]100,00 ...[more]

Divers pleet en koperwerk[ds]40,00 ...[more]

Zes fruitmesjesmet hoornen greep in vorm van hoef; [6]50,00 ...[more]

China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,met tekst en vogel op tak; Herkomst: uit een particuliere collectie; [1]60,00 ...[more]

China, bronzen sculptuur en Thailand, bronzen danserh. 33 cm.; [2]80,00 ...[more]

Japan, lakwerk doos20 x 12 cm.; [1]30,00 ...[more]

Oosterse metalen heuptas en China, visvormige houten schaal; Herkomst: uit een particuliere collectie; [2]20,00 ...[more]

Divers Aziatica,w.o. antimonium dekseldoosje, gemerkt; [2 zkjs]100,00 ...[more]

Oosters stenen relief en laque bord[2]80,00 ...[more]

Divers Aziatica[ds]50,00 ...[more]

Twee waaiers en doosDivers Aziatica; [ds]80,00 ...[more]

China, stenen sculptuur;schildpad onder steen; l. 20 cm.; [1]200,00 ...[more]

Twee Oosterse kromzwaardenelk in lederen schede; l. 90 cm.; [2]150,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)