- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Duitsland, Stobwasser Fabrik snuifdoos met voorstelling ' Das alte Baumhaus in Hamburg' en genummerd
Duitsland, Stobwasser snuifdoos, ca. 1840;met voorstelling 'Scene aus der Jungfrau von Orleans'.
Duitsland, Stobwasser snuifdoos met voorstelling 'Le nid d'amour, ca. 1840;tevens genummerd 3005.
Duitsland, Stobwasser snuifdoos met voorstelling van een predikant, ca. 1840;hierbij een deksel
Duitsland, snuifdoos gemerkt Stobwassers Fabrik, 663, ca. 1840;fraaie geschilderde afbeelding '
Schotland, twee hoornen snuifdozen, 19e eeuw.Een eivormig, de ander ramshoorn 'snuff mull'. Beide
Diverse tabaksdozen, 19e-20e eeuw; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj80 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw;Koperen, zilver, hout; 5120 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver en been (hazesprong); 50 ...[more]
Drie koperen tabaskdozen, 18e/19e eeuw,één met kalender, gedateerd 1763; l. 16-17,5 cm.; Herkomst:
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw;zilver en been; 5120 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en hout, de laatste met klompen; 5120 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,hout, been en zilver; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, koper en ijzer; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuwzilver, hout en been (hazesprong); 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en parelmoer; 10200 ...[more]
Duitsland, vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e-19e eeuw,met wateremmer in de hand boven
Frankrijk, miniatuur op ivoor, eind 19e eeuw;Dame bij prieel, in vergulde lijst met strikwerk.
Wenen, atelier August Klein, wit lederen presentatie-band waarschijnlijk voor verheffing in
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5 cm.; 1650 ...[more]
Bronzen siercoupe op marmeren voeth. 47 cm. ; 11000 ...[more]
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst:
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst: Kunsthandel Cserno; zkj300 ...[more]
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 13,5 - 14,5 cm.; 3250 ...[more]
Frankrijk, vier bronzen en ijzeren 'Grand Tour' bronsjes, 19e eeuw;Victory/ bronzen klok ornament
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 6,5 cm, b. 8 cm.; [2]100 ...[more]
Vijf antieke 'Grand Tour' sculptuurtjes, 18e en 19e eeuw,o.a. Romeiense Keizer/Narcissus; h. ca.
Frankrijk, zes verguld bronzen en ijzeren 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw,w.o. Mercurius; h.
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Medici Leeuw', staand met linkerpoot op vergulde bal,
Lady Constance Steward Richardson, naar Troubetzkoyh. 36,5 cm. ; 1800 ...[more]
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e/20e eeuw;'Medici leeuw', de linker poot staande op bal,
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur;'Vercingétorix'. Gesigneerd Laporte; h. 84 cm.; 1800 ...[more]
Terracotta sculptuur, 19e eeuw;Zittende windhond, met polychromie; h. 67 cm.; 1600 ...[more]
Goldscheider, terracotta sculptuur, eind 19e eeuw;Moor met mand in de hand (herstellingen); h. 93
Terracotta tuinbeeld, eind 19e eeuw;Cupido met vis; h 46 cm; [1]160 ...[more]
Houten, zilver beschilderd, architectonisch element88 cm. ; 1300 ...[more]
Twee wit beschilderde terracotta architectonische elementen37 cm. ; 2200 ...[more]
Paar wit beschilderde houten architectonische hoeksteunenbr. 20, h. 100 en d. 24 cm.; Uit de
Paar wit beschilderde houten architectonische hoeksteunenbr. 20, h. 100 en d. 24 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 2700 ...[more]
Rood en zwart beschilderde houten kaaspers met twee kaastonnenbr. 165, h. 173, d. 45 cm.; Uit de
Rood en zwart beschilderde houten kaaspers met twee kaastonnenbr. 165, h. 173, d. 45 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1500 ...[more]
3124 Los(e)/Seite