- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Paul Thek (1933-1988)Kustgezicht bij Ponza, Italië; potloodtekening, niet ingelijst; 23 x 30 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Zelfportret met paddenstoel-paraplu; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)'Moment Chinese grace Truly Free'; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)Lepel met veren; potloodtekening, niet ingelijst, blad met vouwen; 21 x 26 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Studieblad; stift op papier, niet ingelijst, beschadigd; 29 x 23 cm.; ongesign.
Hendrik Valk (1897-1986)'De verstoorde stilte', opus:22; achterglasschildering; 17,5 x 23 cm.; verso
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom Lenders, Amsterdam; 1200 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap80 ...[more]
Georges Rober (1893-1969)Drie diverse ingelijste tekeningen / monotypes. Hierbij map met collages,
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 70 x 70 cm.; ongesigneerd, 1956; Tom Lenders,
Paul Almsy (1926-2003)Salvador Dali; silver print; 29 x 22 cm.; verso stempel; 1200 ...[more]
Alighiero Boetti (1940-1994)Kalender, 1979; ; collage; 25 x 35 cm.; gesign. m.m.; 1; Herkomst: Piero
Enrico Castellani (1930-2017)Zonder titel; seriegraphie, niet ingelijst; 42 x 50 cm.; gesign. r.
Lucebert (1924-1994)'Basta'; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o., '90, herkomst: Galerie Nouvelles
Museumjournaal voor moderne kunst, 1964,met omslag door Lucio Fontana; 25 x 19 cm.; 1350 ...[more]
Roy Lichtenstein (1923-1997)'Brushstroke'; seriegrafie, niet ingelijst; 58 x 73 cm.; gesign. r.o.,
Lucebert (1924-1994)Figuur; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 14000 ...[more]
Corneille (1922-2010)Landschap; inkttekening; 18 x 22 cm.; gesign. r.o.; 1300 ...[more]
André van der Vossen (1893-1963)Nieuwjaarswens 1956; collage op papier; 12 x 15 cm.; gesign. l.o. en
André van der Vossen (1893-1963)Nieuwjaarswens 1956; collage op papier; 12 x 15 cm.; gesign. l.o. en verso; 1100 ...[more]
Ernst Vijlbrief (1934-2010)Twee werken op papier en een schilderij; tweemaal stift papier; 31 x 48
Henri Plaat (geb. 1936)"Amorgos'. Hierbij onbekende kunstenaar, aquarel, figuren; aquarel; 20 x 13
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200 ...[more]
Jörg Remé (geb. 1941)Zonder titel; doek; 60 x 45 cm.; gesign. r.o., '70; Uit een Amsterdamse privé
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300 ...[more]
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; inkttekening; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., 1961; 1100 ...[more]
Mark Brusse (geb. 1937)'Tokoname smoke'; terracotta; h. 19 cm.; gesign. onderzijde 1989 en annotatie
Ansuya Blom (geb. 1956)'De beer toen ze jong was'; gemengde techniek op papier; 69 x 99 cm.;
Jaap Hillenius (1934-1999)'Veronica'; doek; 50 x 50 cm.; gesign. l.o., 1997; Uit een Amsterdamse
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1400 ...[more]
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel; litho; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., '67; 1120 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Zonder titel; litho; 46 x 50 cm.; gesign. r.o., 20/100; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Sel'; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.b., '90-'93, tentoonstelling:
Tobias Baanders (geb. 1946)'Bultrug met huis'; doek; 25 x 30 cm.; gemonn. r.o., '77; 1500 ...[more]
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Twee etsen, samen ingelijst; tweemaal ets; ca. 32 x 40 cm.; gesign.,
Jaap Wagemaker (1906-1972)Zonder titel; gemengde techniek op board; 35 x 30 cm.; gesign. r.o., verso
Jan Cremer (geb. 1940)Twee zeefdrukken; tweemaal zeefdruk; 120 x 75 cm.; gesign; 2300 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200 ...[more]
Andrez (André Zentveld geb. 1933)Zonder titel; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '98; 1120 ...[more]
Anneke van Brussel (geb. 1949)Stilleven met schelpen, een slak en een bel; paneel; 26 x 26 cm.;
Frans de Haas (1934-2007)'Plein-air schilder'; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '75. Herkomst:
Kees Verweij (1900-1995)Twee stillevens. Hierbij stilleven door B. van den Eerenbeemt.; tweemaal
Karel Appel (1921-2006)Compositie met figuren; litho; 80 x 60 cm.; gesign r.o. EA; 1300 ...[more]
Jan Meijer (1927-1995)'Oasis Spontanée' (drie werken uit deze serie); driemaal olieverf op doek op
Jan Meijer (1927-1995)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/61; Uit de collectie
Jan Meijer (1927-1995)'Souvenir Dogan'; doek (beschadigd); 100 x 50 cm.; gesign. l.b., 1/'62; Uit de
Jan Meijer (1927-1995)'Portrait du critique d'art'; doek (beschadigd); 102 x 80 cm.; gesign. l.o.,
Jan Meijer (1927-1995)'Socrate, le dernier souffle'; serie van 12 litho's (carborundum) in map; 90 x
Gérard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie; board; 48 x 38 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's; 30 x 25 cm.; vier litho's gesign. en
3124 Los(e)/Seite