- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Deels verguld smeedijzeren negenlichts kroonmet gekleurd glazen ornamenten, fruit; diam. 49 en h. 75
Deels verguld smeedijzeren negenlichts kroonmet gekleurd glazen ornamenten, fruit; diam. 49 en h. 75 cm; 1; 1000 ...[more]
Venetiaanse glazen zeslichts kroon,versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde; h.
Venetiaanse glazen zeslichts kroon,versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde; h. 55 cm.; 1300 ...[more]
Verguld houten kroon, Empire,de vier armen ieder met gestoken kindfiguur; diam. 77 en h. 80 cm.;
Verguld houten kroon, Empire,de vier armen ieder met gestoken kindfiguur; diam. 77 en h. 80 cm.; 11200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken houten lijst, 18e eeuw,met kapitale verguld gestoken
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVImet gestoken en opengewerkte kuif. Het geheel
Rechthoekige gefacetteerde spiegelDe schildpad lijst met messing bieswerk, gezwarte robbellijst
Damspiegel in verguld gestoken houten lijst, 19e eeuw,br. 44 en h. 170 cm; 1400 ...[more]
Kapitale rechthoekige spiegel in deels verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,br. 138 en
Kapitale rechthoekige spiegel in deels verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,br. 138 en h. 194; 11200 ...[more]
Drieslags kapspiegelwaarvan de middelste kantelbaar. In schildpad lijst; br. 107 en h. 81 cm.; Uit
Drieslags kapspiegelwaarvan de middelste kantelbaar. In schildpad lijst; br. 107 en h. 81 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1900 ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijlbr. 65 cm. en h. 108; 180 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst in Rococo-stijl, vroeg 19e eeuwbr. 53 en h.
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst in Rococo-stijl, vroeg 19e eeuwbr. 53 en h. 84 cm; 1600 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI,met achterglasschildering en
Paar kapitale rechthoekige gefacetteerde spiegels in vergulde lijst deels bekleed met rode velours
Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw,de kuif met oa. leeuwenmasker, korenaren en
Kapitale spiegel in deels vergulde en rustiek uitgevoerde lijst, 19e eeuw,met in de kuif oa.
Paar spiegels in grijs en groen gelakt houten lijst, Louis XVI.In de rechte kap vergulde lauwerkrans; br. 56 en h. 254 cm.; 26000 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI,de opengewerkte kuif met oa.
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XV,met blad- en bloemranken; br. 62 en h. 134
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XV,met blad- en bloemranken; br. 62 en h. 134 cm.; 13000 ...[more]
Paar rechthoekige spiegels in wit gelakt houten lijst, Louis XVI,de opengewerkte kuif met medaillon,
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,met in de rechte kap een
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,met in de rechte kap een strijdwagen; br. 61 en h. 108 cm.; 1300 ...[more]
Ronde spiegel in verguld houten ljist, 19e eeuw,met adelaar in de kuif. Aan weerszijden kandelaar;
Spiegel in rood en verguld gelakt houten lijst.De gecontourneerde kap met afbeelding van pagode en
Ovale spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,het geheel versierd met gestoken maskers, parel-
Ovale spiegel,met cuivre-poli bewerkte lijst. In de opengewerkte kuif een voorstelling van vogels,
Frankrijk, spiegel in vergulde lijst, Empire,met romantische voorstelling op doek; br. 78 en h.
Frankrijk, spiegel in vergulde lijst, Empire,met romantische voorstelling op doek; br. 78 en h. 147 cm.; 1800 ...[more]
Italië, paar spiegels in rijk gestoken en verguld houten lijstbr. 56 en h. 83 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 2700 ...[more]
Messing kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages; diam. 66 en. 68 cm.800 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwSchepen voor een rotskust; paneel; 14,5 x 14 cm.; 11200 ...[more]
Navolger van Abraham MignonStilleven met roemer, druiven, perziken en een citroen; doek; 37 x 47,5
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne; doek; 32 x 23
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne; doek; 32 x 23 cm.; ongesign.; 11000 ...[more]
Anthonie Palamedesz (1601-1673)Een elegant gezelschap aan het musiceren bij een tafel op een
Adam Colonia (1634-1685)De verkondiging der herders; paneel; 70 x 60 cm.; ongesigneerd, herkomst:
Hollandse school, 17e eeuw, naar Govert FlinckPortret van de Amsterdamse Burgemeester mr. Pieter
Barend Gael (1630-1698)Dorpsstraat met figuren bij een herberg; paneel; 22 x 27 cm.; gesign. l.o.;
Barend Gael (1630-1698)Dorpsstraat met figuren bij een herberg; paneel; 22 x 27 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Europese school, 17e/18e eeuw; doek; 115 x 135 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800
Europese school, 17e/18e eeuw; doek; 115 x 135 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800 ...[more]
Navolger van Jan WeenixTwee jachthonden; doek, niet ingelijst; 45 x 60 cm.; met signatuur J.
Navolger van Jan WeenixTwee jachthonden; doek, niet ingelijst; 45 x 60 cm.; met signatuur J. Weenix 1697 r.o.; 1500 ...[more]
Pieter Claeissins de Jonge (1532-1623)Madonna met kind in een tuin; paneel; 38,5 x 30,5 cm.;
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Stilleven met bloemen en fruit; doek; 86 x 72,5 cm.;
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Stilleven met bloemen en fruit; doek; 86 x 72,5 cm.; gesign. r.o., 1852; 16000 ...[more]
Hollandse school, ca. 1700 , met signatuur VereckFiguren op een pad in een uitgestrekt berglandschap
Hollandse school, 17e/18e eeuwSchepen bij een riviermonding. Paneel gemerkt met 'handje van
Hollandse school, 17e/18e eeuwSchepen bij een riviermonding. Paneel gemerkt met 'handje van Antwerpen'.; paneel; 27 x 34 cm.; 1800 ...[more]
Toegeschreven aan Maerten Fransz. van der Hulst (1605-1645)Landschap met reizigers op een zandpad,
Hollandse school, ca. 1700Dorpsstraat met figuren; paneel; 30 x 26 cm.; 1800 ...[more]
Otto Eerelman (1839-1926)Elegant gezelschap bij een herberg met op de achtergrond een stoomtrein;
Studio van Graaf Pietro Antonio Rotari (1707-1762)Portret van een meisje met paarlen oorhangers;
Andreas Schelfhout (1787-1870)Berglandschap met herder en koeien in een dal bij een ruïne; paneel;
Andreas Schelfhout (1787-1870)Berglandschap met herder en koeien in een dal bij een ruïne; paneel; 14 x 20 cm.; gesign. l.o., '58; 13000 ...[more]
Jan Braet von Überfeldt (1807-1894)De liefdesbrief; doek; 33 x 27 cm.; gesign. m.l., 1852; 1500
Jan Braet von Überfeldt (1807-1894)De liefdesbrief; doek; 33 x 27 cm.; gesign. m.l., 1852; 1500 ...[more]
Florent Willems (1823-1905)Interieur met lezend meisje en een hondje; doek; 42 x 35 cm.; gesign. l.
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis; doek; 100 x 78
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis; doek; 100 x 78 cm.; gesign. l.o.; 12000 ...[more]
Andreas Marko (1824-1895)Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien; doek; 75 x
Andreas Marko (1824-1895)Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien; doek; 75 x 97 cm.; gesign. r.o., 1876; [1]4000 ...[more]
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)Boeket met rozen; aquarel; 58 x 44 cm.; gesign.
William Holmes Sullivan (act. 1870-1908)'The Gambler's Wife'; doek; 50 x 40 cm.; gesign. l.o., 1882;
William Holmes Sullivan (act. 1870-1908)'The Gambler's Wife'; doek; 50 x 40 cm.; gesign. l.o., 1882; 11000 ...[more]
Dirk Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881)'Cleefsch Landschap, souvenir aan B.C.
Rembrandt van Rijn (1606-1669)De barmhartige Samaritaan; ets; 24,5 x 19,5 cm.; gesign. in de plaat
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Boer met hoge muts, leunend op een stok; ets; 9 x 5 cm.; gesigneerd in
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Boer met hoge muts, leunend op een stok; ets; 9 x 5 cm.; gesigneerd in de plaat r.o.; 11200 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Gezicht op de Schelde met het schip Anna
Hollandse school, 19e eeuwBerglandschap met reizigers op een pad; paneel; 44 x 48 cm.; 1500
Hollandse school, 19e eeuwBerglandschap met reizigers op een pad; paneel; 44 x 48 cm.; 1500 ...[more]
Vlaamse school, 17e eeuwLandschap met figuren bij een dorp; paneel; 48 x 74 cm.; 11200
3124 Los(e)/Seite