- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Delft, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, 18e eeuw,bestaande uit drie dekselvazen. Alle met
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde ovaal (restauratie) ; l. 23 cm.; 1600 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel en slak; ; l. 16 cm.; 1400 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk bordje, 18e eeuw,met 'Delft doré' decor van bloesem, de rand met
Delft, De Witte Starre, paar blauw-wit aardewerk borden, vroeg 18e eeuw,met Chinoiserie decor van
Delft/Gouda, polychroom aardewerk zgn. 'spijkertegel', mogelijk midden 17e eeuw,met decor van
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 30 tegels met bijbelse voorstellingen en
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 20 tegels met bijbelse voorstellingen en
Tichelaar, blauw-wit aardewerk plaquette, eind 19e eeuw,met decor van koets, de gecontourneerde rand
Engeland, Worcester, porseleinen kom, dekselcoupe en zes schoteltjes, 18e eeuw,met blauw bloemdecor (enkele beschadigd); ; 8100 ...[more]
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd);
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd); 5; damaged100 ...[more]
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, eind 18e/begin 19e eeuw,bestaande uit:
Drie stuks defect aardewerk; 3150
Drie stuks defect aardewerk; 3150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw; diam. 22 en 23 cm.; 2200 ...[more]
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de collectie van een heer van stand; 9100 ...[more]
Vijf stuks glaswerk en steengoedwaaronder Duitsland Westerwald kan met bruin glazuur en fries van
Tichelaar, blauw-wit aardewerk haringschaaltje, 20e eeuw en China, blauw-wit porseleinen bord, 18e
Worcester, porseleinen theepot, melkkan en suikerpot, 18e eeuw,met blauw decor van bloesem en
Meissen, (Böttger?) porseleinen 'blanc de Chine' bekervaasje, 18e eeuw,met relief van wijnranken
Frankrijk, paar majolica dekselvazen, 19e eeuw,met fraai geschilderd decor van tulpen en rozen.
Delft, paar kapitale blauw-wit aardewerk knobbelvazen, 18e/19e eeuwmet decor in cartouches van
Herend, negen porseleinen groepjes,vnl. dierfiguren; 9300 ...[more]
Bing & Gundahl, verguld en beschilderd porseleinen serviesgedeeltemet 'Flora Danica' decor,
Twee majolica borden, 17e eeuw,één met decor van putto (restauratie), de ander met figuur met cape; diam. 19 en 23 cm.; ; 280 ...[more]
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk vaas(beschadigd); 1120 ...[more]
Bronzen inktstel, Art Deco;Met twee beren. Verso gemerkt met een S.; l. 29,5 cm.; 1200 ...[more]
Frankrijk, bronzen plaquette, Art Deco;met afbeelding van twee saters. Gesigneerd Delaunay.
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd M. Vreugde.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Portret van een vrouw. Postuum
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, paar plateel vazen, jt. 1891-1892,met blauw decor. Gemerkt
Edouard Marcel Sandoz (1881-1971), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Gans met slak. Gesigneerd
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel puntvaas, jt. 1895,met gestileerd decor van bloemen op
3124 Los(e)/Seite