- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Geo Poggenbeek (1853-1903)Koeien in een weiland tussen wilgenbomen; doek; 65 x 100 cm.; gesign. r.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis; ; potlood,
Georgius Heerebaart (1829-1915)Landschap met visser bij een vaart tussen de bomen; doek; 33 x 53
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Elegant gezelschap aan een tafel buiten bij een kasteel;
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Elegant gezelschap aan een tafel buiten bij een kasteel; aquarel; 26 x 33 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Anton Mauve (1838-1888)Bomenrij in een landschap; paneel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o., herkomst:
Anton Mauve (1838-1888)Bomenrij in een landschap; paneel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo; 11200 ...[more]
Mogelijk van de hand van Anton MauveKoeien in een weiland; paneel, ; 25 x 40 cm.; onduidelijke
Mogelijk van de hand van Anton MauveKoeien in een weiland; paneel, ; 25 x 40 cm.; onduidelijke signatuur r.o.; 1600 ...[more]
Franse school, 19e eeuwOriëntaalse vrouw met tamboerijn; doek; 66,5 x 53,5 cm.; 18000 ...[more]
Victor Dupré (1816-1879)Landschap met rustende koeien aan de rand van een bos; doek; 23 x 45 cm.;
Edouard Verschaffelt (1874-1955)Portret van een jonge vrouw; doek; ovaal, 76 x 70 cm.; gesign. m.r.;
Edouard Verschaffelt (1874-1955)Portret van een jonge vrouw; doek; ovaal, 76 x 70 cm.; gesign. m.r.; 11500 ...[more]
Jozef Israels (1824-1911)Meisje in de duinen; aquarel; 18 x 25 cm.; gesign. r.o., herkomst:
Jozef Israels (1824-1911)Meisje in de duinen; aquarel; 18 x 25 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo; 11000 ...[more]
Philip Sadée (1837-1904)Gezicht op de Zuiderzee bij Hoorn; paneel; 33 x 58 cm.; gesign. l.o.,
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Figuren bij vissersboten in de branding; aquarel, ; 42 x 63 cm.;
Hobbe Smith (1862-1942)Landschap met molen; doek; 61 x 81 cm.; gesign. r.o.; 11000 ...[more]
Toegeschreven aan Jacobus Nootenboom (1811-1878)Berglandschap met rustende figuren bij een waterval;
Mogelijk van de hand van Gustave Courbet (1819-1877)Beekje tussen de bomen; doek; 54 x 40 cm.;
Mogelijk van de hand van Gustave Courbet (1819-1877)Beekje tussen de bomen; doek; 54 x 40 cm.; gesign. l.o., '66; 17000 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur; paneel; 43 x 32 cm.; gesign. r.o.;
Toegeschreven aan Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur; paneel; 43 x 32 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935)Gezicht op de Overtoom, Amsterdam; doek; 60 x 50 cm.;
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935)Gezicht op de Overtoom, Amsterdam; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1900 ...[more]
Pierre Comba (1859-1934)Franse soldaten in de bergen; aquarel; 34 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1400
Pierre Comba (1859-1934)Franse soldaten in de bergen; aquarel; 34 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.o.; [1]800 ...[more]
Adolphe Monticelli (1824-1886)Figuren in een park; doek; 37 x 46 cm.; gesign. l.o.; Uit de collectie
Adolphe Monticelli (1824-1886)Figuren in een park; doek; 37 x 46 cm.; gesign. l.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 13500 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)'Thee op de Mij. Nederland'; potlood en aquarel; 14 x 20 cm.; stempel l.
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Avonschemer; aquarel; 49 x 79,5 cm.; gesign. r.o.; 11400 ...[more]
Chris van der Windt (1877-1952)Chrysanten; doek; 44 x 42 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Gezicht op een witte boerderij; aquarel; 22 x 30 cm.; gesign. r.
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Gezicht op een witte boerderij; aquarel; 22 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)Stilleven met chrysanten; doek; 75 x 51 cm.; gesign. r.o.; 13000
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)Stilleven met chrysanten; doek; 75 x 51 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Chris van der Windt (1877-1952)Vaas met chrysanten; paneel; 26 x 38,5 cm.; gesign. l.o.; 1600
Chris van der Windt (1877-1952)Vaas met chrysanten; paneel; 26 x 38,5 cm.; gesign. l.o.; 1600 ...[more]
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)Gezicht op een boerderij; maroufle; 25 x 35 cm.; gesign. r.o.,
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)Gezicht op een boerderij; maroufle; 25 x 35 cm.; gesign. r.o., 1905; 1400 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Figuren in een winkelstraat; houtskool, niet ingelijst; 12 x 13 cm.;
Kees van Dongen (1877-1968)Delfshaven; houtskool, niet ingelijst; 12 x 15 cm.; gesigneerd r.o.;
Suze Robertson (1856-1922)De Vispoort te Harderwijk; doek; 84 x 103 cm.; gesign. r.o.. Herkomst:
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Zeeanemonen; doek, niet ingelijst; 15 x 24 cm.; gemonn. r.o.;
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Zeeanemonen; doek, niet ingelijst; 15 x 24 cm.; gemonn. r.o.; 1300 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudaal; doek, niet ingelijst; 15,5 x 21 cm.; gemonn. l.o.;
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudaal; doek, niet ingelijst; 15,5 x 21 cm.; gemonn. l.o.; 1300 ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Het jacht 'Fortuna' op een meer; doek; 63 x 45 cm.; gesign. r.o., 1902, RKD
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Dorpsstraatje; doek; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Suze Robertson (1856-1922)Gezicht op een binnenplaats; paneel; 22 x 16 cm.; ongesigneerd; Uit de
Suze Robertson (1856-1922)Gezicht op een binnenplaats; paneel; 22 x 16 cm.; ongesigneerd; Uit de collectie van Otto Schaap; 1500 ...[more]
Suze Robertson (1856-1922)Vier diverse tekeningen; viermaal houtskool, niet ingelijst; allen ca.
Jan Voerman jr. (1890-1976)Bloesemtak; board; 11 x 14 cm.; gesign. r.o., '50, de opbrengst van dit
Jan Voerman jr. (1890-1976)Paddenstoelen op een tinnen schotel; board; 19 x 23 cm.; gesign. l.o., '
Jacobus van Looy (1855-1930)Gesluierde vrouw in landschap, Marokko; houtskool en pastel; 35 x 52
Jacobus van Looy (1855-1930)Gesluierde vrouw in landschap, Marokko; houtskool en pastel; 35 x 52 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Emile Bernard (1868-1941)Heuvellandschap; inkttekening; 25 x 35 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)Wandelende dame; houtskool en wit krijt; 20 x 16 cm.;
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)Wandelende dame; houtskool en wit krijt; 20 x 16 cm.; gesign. l.o.; 1800 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Moskee van Sidi Boumediene in Tlemcen, Algerije; doek; 40 x 50 cm.;
Isidore van Mens (1890-1985)Moskee van Sidi Boumediene in Tlemcen, Algerije; doek; 40 x 50 cm.; gesign. r.o., 1926; 11500 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Vissersbootjes aan de kade, St. Tropez; doek; 38 x 45 cm.; gesign. r.o.,
Isidore van Mens (1890-1985)Vissersbootjes aan de kade, St. Tropez; doek; 38 x 45 cm.; gesign. r.o., 1939; 11200 ...[more]
Franz Helffrich (1871-1941)Goudvissen in een aquarium; doek; 35 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1400
Franz Helffrich (1871-1941)Goudvissen in een aquarium; doek; 35 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Spaans dorpsstraatje; aquarel; 36 x 26 cm.; gesign. r.o., 1953; 1400
Isidore van Mens (1890-1985)Spaans dorpsstraatje; aquarel; 36 x 26 cm.; gesign. r.o., 1953; 1400 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Schoenmaker in Tunis; aquarel; 40 x 32 cm.; gesign. r.o., 1948; 1500
Isidore van Mens (1890-1985)Schoenmaker in Tunis; aquarel; 40 x 32 cm.; gesign. r.o., 1948; 1500 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500; doek; 90 x 45 cm.; gesign. r.
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500; doek; 90 x 45 cm.; gesign. r.o., 1952, Carpenter 567; 14500 ...[more]
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]800
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]800 ...[more]
Freek van den Berg (1918-2000)Stadsgezicht Amsterdam; doek, niet ingelijst; 60 x 80 cm.; gesign. l.
Freek van den Berg (1918-2000)Stadsgezicht Amsterdam; doek, niet ingelijst; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; 11000 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Le cholera (naar Daumier). ; board; 40 x 32 cm.; ongesigneerd (mogelijk
David Schulman (1881-1966)Boerderij in de sneeuw; board; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1800 ...[more]
Henri le Fauconnier (1891-1946)Stilleven met hortensia in een vaas op een tafel; inkt, aquarel en
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken; gouache; 64 x 37 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken; gouache; 64 x 37 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, No. 5815; 1600 ...[more]
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)Rotskust; aquarel; 23 x 35 cm.; gesign. l.o.; 1400 ...[more]
Else Berg (1877-1942)Huizen; houtskool; 36 x 48 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Mommie Schwarz (1876-1942)Liggend vrouwelijk naakt; rood krijt; 16 x 24 cm.; gesign. r.o.; 1200
Mommie Schwarz (1876-1942)Liggend vrouwelijk naakt; rood krijt; 16 x 24 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Mommie Schwarz (1876-1942)Heuvellandschap; houtskool en rood krijt; 20 x 26 cm.; gesign. r.o.; 1200
Mommie Schwarz (1876-1942)Heuvellandschap; houtskool en rood krijt; 20 x 26 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Zelfportret; doek; 75 x 60 cm.; gesign. r.b., '40; 1900 ...[more]
David Schulman (1881-1966)Gezicht op het Laarder Wasmeer; doek; 40 x 70 cm.; gesign. r.o.; 11000
David Schulman (1881-1966)Gezicht op het Laarder Wasmeer; doek; 40 x 70 cm.; gesign. r.o.; 11000 ...[more]
3124 Los(e)/Seite