- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Frankrijk, elektrische Bardon wandregulateur, ca. 1925;gesigneerd op de wit emaille wijzerplaat
Frankrijk, kleine lantaarnklok, gesigneerd La Baigue, A Paris, ca. 1730;messing kast met cijferring,
Zwitserland, Zappler wandklok, gedateerd 1694;ijzeren polychroom beschilderde wijzerplaat met in
Frankrijk, vuurvergulde pendule, 19e eeuw;het uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Frankrijk, albasten 'portico' pendule, LXVI, laat 18e eeuw;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk
Frankrijk, miniatuur reisklokje, zgn. carriage clock, ca. 1890;verguld messing gorge case met
Frankrijk, elektrische tafelklok, Bulle, art deco, ca. 1920;Vernikkelde aan vier zijden verglaasde
Schilderijklok, 19e eeuw,Schilderij op doek met afbeelding van de abdij te Resteigne, België.
Frankrijk, pendule met zwart marmeren wijzerplaat, ca. 1850,in gebronsd metalen kast met ridderfiguur; h. 65 cm.; [1]250 ...[more]
Duitsland, tafelklok met messing wijzerplaat, 1e helft 18e eeuw.De getoogde wijzerplaat met slaan/
Frankrijk, bronzen vuurvergulde pendule; ca. 1810;uurwerk met gaand- en slagwerk op bel. Witte
Frankrijk, bronzen vuur vergulde pendule, Louis Phillipe, ca. 1840;uurwerk uitgevoerd met gaand-
Frankrijk, mahoniehouten kolompendule, ca. 1830;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Frankrijk, pendule met automaat, geciseleerde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw,in zwart-verguld bronzen
Staande horloge, eerste helft 18e eeuw,met messing wijzerplaat en verguld bronzen hoekstukken. Met
Engeland, staande klok;eikenhouten kast met messing wijzerplaat gesigneerd J. Buttler Bolton.
Staande luikse klok, 18e eeuwmet vier gietijzeren gewichten; 11200 ...[more]
Friese stoelklok, 18e eeuw,de beschilderde wijzerplaat met opengewerkte zeemeerminnen. Met verguld
Friese staartklok, 'kortstaart', 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren,
Engeland, 'open face' stick-barometer met thermometer, houten kast, ca. 1885,adres E.. Theedam,
Stickbarometer, Empire,op mahoniehouten plank; h. 97 cm.; 1900 ...[more]
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met gebroken timpaan en 'verre églomisé' panelen.
Engeland, kapitale mahoniehouten banjobarometer, 19e eeuw,met messing bies- en inlegwerk. Adres F.
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani,
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani, Groningen.; h. 134 m.; 1600 ...[more]
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca.
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca. 1850.; h. 92 - 97 cm; [2]10 ...[more]
Engeland, messing staafbarometer, ca. 1840,in mahoniniehouten vitrine met gestoken kuif. Adres (
Frankrijk, consoleklok met Boulle techniek, 18e eeuw;uurwerk uitgevoerd met gaand- en (kwartier)
Frankrijk, verguld bronzen cartelklok, LXVI stijl, 19e eeuw;kast en uurwerk samengesteld; witte
Frankrijk, verguld bronzen cartelklok, LXVI stijl, 19e eeuw;kast en uurwerk samengesteld; witte emaille wijzerplaat. ; h. 62 cm; 11000 ...[more]
Duitsland, Schwarzwalder tafel-pronkpendule, 19e eeuw,met emaille cijfercartouches, in rijk gestoken
Frankrijk, pendule met verzilverde wijzerplaat, ca. 1830,in kantige palissanderhouten kast met
Engeland, eikenhouten kruk "joint stool", 17e eeuw,11000 ...[more]
Notenhouten driezitsbank, Louis XV,de bekleding met chinese taferelen; 11500 ...[more]
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800 ...[more]
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit een Amsterdamse privé collectie; 1800 ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken palmetten; [2]2000 ...[more]
Engeland, verstelbare fauteuil, 19e eeuw,met drie mechanieken en slinger. Het geheel versierd door
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met gestoken kariatiden op de voorpoten; [2]; 1700 ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil[4]300 ...[more]
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten stoel; [3]250 ...[more]
China, twee rood en verguld laqué houten fauteuils, 19e eeuw,met gestoken panelen van figuren in
Zes iepen- en beukenhouten Windsor-fauteuils, 19e eeuw[6]400 ...[more]
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren in de rugleuning; ; [1]900 ...[more]
Set van twee rijkelijk gestoken verguld houten stoelen en twee fauteuils in Louis XVI-stijl, 19de
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, eind 17e eeuw,In de kapregel gestoken motieven van
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de collectie van een heer van stand300 ...[more]
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700 ...[more]
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1200 ...[more]
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Empire, ca. 1800,In de kapregel een ruitvorm waarin een zwart
Paar notenhouten fauteuils in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,gestoffeerd met tapisserie; 23000 ...[more]
Ligna, Tjechoslowakije, beukenhouten wiener schommelstoelHierbij Thonet, beukenhouten voetenbankje; [2]200 ...[more]
3124 Los(e)/Seite