336 Los(e)/Seite
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional,met decor van bergmeer in plat, de buitenrand met
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, Kangxi,met fijn geschilderd decor van vier verschillende
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met decor van chrysanten bij rotsformatie,
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van gans, waterplanten en rotsformatie,
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches;
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches; diam. 40 cm.; ; 1800 ...[more]
China, Chine de Commande 'fer rouge' wapenschotel, Qianlong,vervaardigd voor de Amsterdamse
China, famille rose diep bord, 18e eeuw,met decor van lotus en vlinders, de rand met ruyivormige
China, Imari diep bord en defect famille rose bord, 18e eeuwdiam. 28 en 23 cm.; 280 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom en ovale theepot, Kangxi.De kom met fijn geschilderd
China, twee blauw-wit porseleinen borden en twee kommen, Kangxi,één bord met zilveren montering (
China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,de
China, paar gekleurd porseleinen Chine de Commande schoteltjes, mogelijk 18e eeuw,met decor van
China, blauw wit porseleinen schoteltje met zilveren montering als blaker, en potje, 18e eeuw,met
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 16 cm.; 1150
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 16 cm.; 1150 ...[more]
China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong(frittings, schilfertjes); diam.
China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong(frittings, schilfertjes); diam. 22 cm.; 10; fritting, small chips100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen mandvormige schaal, Qianlong,met gebogen ajour rand en twee oren, het
China, zes stuks blauw-wit porselein, Qianlong(w.b. beschadigd, één kom en dienschaal gaaf); 6;
China, famille rose-verte bord en vier kopjes, 18e eeuw,met decor van bloesem en vruchten/bloesem (
China, paar famille rose balustervormige vazen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van lotussen in
China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,met rood decor van draken met parel rondom, de
China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,met decor van bloemboeket/kemphanen;
China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,met decor van bloemboeket/kemphanen; diam. 22 cm.; 3100 ...[more]
China, zes stuks porselein, 18e eeuw,w.o. famille rose pattipan en yixing trekpotje; 6200 ...[more]
China, negen stuks porselein, 18e eeuw,w.o. blanc de Chine wierookhouder en famille rose met oren en
China, divers porselein, 18e eeuw(defecten); ds300 ...[more]
China, acht blauw-wit porseleinen kop en zes schotels, 18e eeuw(schilfer); 14200 ...[more]
China, divers porselein,w.o. 18e eeuw; ds100 ...[more]
China, divers porselein, w.o. 18e eeuw; ds100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, karakter 'lang leven' en chilongs als
China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, karakter 'lang leven' en chilongs als oor; h. 39 cm.; 1300 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen vazenmet vol bloesemdecor, karakter voor 'lang leven' en chilongs als oor; h. 52 cm.; 2800 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom; h. 64 cm.;
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom; h. 64 cm.; 1250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kommet met decor van onsterfelijken, op rood golvenpatroon. Gemerkt met
China, paar balustervormige blauw-wit porseleinen vazenmet decor van wijze te paard, met details
China, blauw-wit porseleinen puntvaasmet decor van lotussen en rode details. Gemerkt Kangxi; h. 23
China, blauw-wit porseleinen puntvaasmet decor van lotussen en rode details. Gemerkt Kangxi; h. 23 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trekpotje en paar dekselpotten, 19e eeuw,met bloemdecor; h. 15 en 18
China, blauw-wit porseleinen trekpotje en paar dekselpotten, 19e eeuw,met bloemdecor; h. 15 en 18 cm.; 380 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot en paar vazen, 19e eeuw,met vol bloesemdecor van karakter
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,met bloesemdecor, karakter lang leven en
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,met bloesemdecor, karakter lang leven en houten deksel; h. 14 cm.; 2100 ...[more]
China, paar capucijner of 'café au lait' vazen, 20e eeuw,met blauw decor van karakter lang leven
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, gedateerd 1979,met decor van lotus/theepot/vis/
China, blauw-wit porseleinen penseelpotmet decor rondom van figuren en dieren bij hekwerk. Gemerkt
China, blauw-wit porseleinen penseelpotmet decor rondom van figuren en dieren bij hekwerk. Gemerkt Chenghua; h. 15,5 cm.; 1700 ...[more]
China, paar porseleinen dekselvazen, 20e eeuw,geribd en met decor van kylins, en boeddhistische
China, blauw-wit porseleinen vaasmet decor rondom van figuren te paard en details in rood. Gemerkt
China, gekleurd porseleinen penseelpot, 20e eeuw,met decor van vrouwfiguren in medaillons, de
China, famille rose puntvaas op hoge voetmet fijn geschilderd decor van pioenroos en vingercitroen
China, famille rose puntvaas op hoge voetmet fijn geschilderd decor van pioenroos en vingercitroen bij rots; h. 20 cm.; 1350 ...[more]
China, famille rose kom, 20e eeuw,met decor rondom van optocht met musicerende zotjes. Gemerkt met
China, twee famille rose kopjes, 20e eeuwéén met decor van zangvogels en bamboe, gemerkt met
China, paar famille rose schoteltjes, 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloesem en vlinder.
China, porseleinen dienschaal, Daoguang,met fraai geschilderd decor van boomtak met rode vruchten.
China, kantige porseleinen theebus, Daoguang,met decor van historische figuren en teksten (
China, paar famille verte borden, Qing dynastie,met Chinese taste van door rivier of overstroming
China, paar famille rose-verte borden, mogelijk Qing dynastie,met decor van ruiter te paard voor een
China, porseleinen kom, Republiek,met decor van bloesem op rood fond. Gemerkt met 6-karaktermerk
China, porseleinen kom, Republiek,met decor van bloesem op rood fond. Gemerkt met 6-karaktermerk Kuangshu; diam. 11 cm.; 11000 ...[more]
China, Kanton, paar porseleinen cache-pots op onderschotels, Qing dynastie,met famille rose-verte
China, fraai gevormde zeskantige porseleinen lampion op losse voet, Qing dynastie,famille verte,
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en teksten. Gemerkt; diam. 28 cm.; 2250 ...[more]
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar.
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar. Beide gemerkt; diam. 15, h. 12,5 cm.; 2220 ...[more]
China, porseleinen puntfles 'tianquiping', 20e eeuw,met gedrukt decor van perzikboom en vleermuizen.
336 Los(e)/Seite