336 Los(e)/Seite
India, zilveren halsketting,met een medaillon in midden waarin verguld zilveren midden met glaskraal.; L. 48 cm.; 1150 ...[more]
India, Gujarat, court art bag with glass beaded panels, possibly 16th-17th century.depicting a
India, drie diverse ceintuurs, twee paar kettingen met armband en een halsketting,de sluitingen
Oezbekistan, souzani doek, geborduurd met gestileerde florale motievensamengesteld uit kleinere
Oezbekistan, souzani doek, geborduurd met gestileerde florale motievensamengesteld uit kleinere stukken; l 222 en b 122 cm; 1400 ...[more]
Oezbekistan, Ikat overjas en geborduurde doek met floraal motiefde dames overjas in groen en rose
Tibet, Chino-tibetaanse beschilderde tijgerdoek, hierbij een tijgerpoot-kleedje, twee stoffen
Tibet, verguld bronzen sculptuur, 18e-19e eeuw;Brahma met drie gezichten en zes armen. Met oud
Tibet, amulet container ‘gau/jantara’, 19th/20th centuryworn around the neck to protect against
Tibet, Dughti knive, 19th century.Dughti are worn by Karavan leaders and rich merchants, Silver,
Tibet, powder horn, 19th century. Silver, wood, leather, horn, turquoise and coral.Opens at two
Tibet, powder horn, 19th century. Silver, wood, leather, horn, turquoise and coral.Opens at two sides; w 16 and b 10 cm; 1300 ...[more]
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van draken. Mogelijk een paardendeken.; 1450
Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van draken. Mogelijk een paardendeken.; 1450 ...[more]
Tibet, wollen kleed, ca. 1930/1950versierd met een rond medaillon in midden.; 1400 ...[more]
Turkmenistan, Yomud, bridal headdress,versierd met metalen en zilveren kralen, enkele met vegulding,
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ;
Persian ceremonial knife with gilded engravings of floral patterns, 19th century,with ivory handle ; l 37,5 cm; 1600 ...[more]
Indo-Persian sword with metal shaft with inlay, ca 1900the handle with metal and silver threads
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200
Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200 ...[more]
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o.
Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o. mogelijk antiek; h. 20,5 cm; 4200 ...[more]
Oezbekistan, zijden ikat deken, ca. 1950met een katoenen voering; 200 x 163 cm; 1200 ...[more]
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief;
Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief; 141 x 236 cm; 1150 ...[more]
China, gietijzeren sculptuur van Bodhisatva en Thailand, bronzen zittende Boeddha, 20ste eeuw.; h.
India, stenen stele van Duga, 14e-15e eeuwlzwart gelakt; h. 25 cm.; 1400 ...[more]
India, diverse metalen en ivoren objectenHerkomst Collectie Cerno, Amsterdam; India lot with several
Perzie, antiek bronzen gelobd schaaltjemet groen-bruin patina.; l. 9 cm.; [1]80 ...[more]
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met
India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met bloemen.; 30 x 18,5 cm.; 1700 ...[more]
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x
India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x 17,5 cm.; 1500 ...[more]
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature,
Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature, 18th century.900 ...[more]
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60 cm.; 1400 ...[more]
336 Los(e)/Seite