336 Los(e)/Seite
China, Kanton, meloenvormig porseleinen theepot, Republiek,de verticale banden met tekst, randen met
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.;
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.; 1600 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld met Qianlong; h. 46 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en randschilfer); h. 44 cm.; 1200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen; h. 45 cm.; 1300 ...[more]
Zes stuks porselein, deels Qing dynastie,w.o. zeepdoosje, 19e eeuw; h. 5-19 cm.; 6200 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastiemet decor van bloesem op lichtgroen
China, porseleinen rolwagen of xiangtuiping, 20e eeuw,met famille verte decor van jagers te paard
China, vierkante porseleinen penseelhouder, Republiek,met op elke zijde famille rose decor van
China, paar porseleinen vazen, Republiek,met bovenglazuur blauw fond waarin medaillon met famille
China, twee blauw wit porseleinen kussens.Eén met voorstelling van kraanvogel in landschap, de ander
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280 ...[more]
China, antieke steengoed vaas en celadon kom, Ming/Qing dynastie,de vaas met blauw-wit glazuur en
Oosters celadon vormstuk als wandvaas;Krab; 20 x 11, h. 5 cm.; 180 ...[more]
China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,met monochroom rood
China, blanc de Chine Guanyin, 19e/20e eeuw;Staande met ruyiscepter in de hand op golf. Gemerkt
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h.
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h. 32 cm.; 1200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen 'fengweizun' vaas, Qing dynastie,met verguld decor van foenix (
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57 cm.; 1400 ...[more]
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ;
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ; 12 x 12, h. 11 cm; 2120 ...[more]
Vier stuks porselein,w.o. blanc de Chine wierookpot; diam. 12 cm.; 1200 ...[more]
China, zes stuks monochroom porseleinh. ca. 10 cm.; 6150 ...[more]
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 280 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met groen en ijzerrood decor van twee draken en parels in
China, celadon-blauw-wit porseleinen vaasmet twee oren als olifanten; 1300 ...[more]
China, Western Han Dynastie, (208 v. Chr - 8 n. Chr.) aardewerk graffiguurmet haarknot, beschilderde
China, drie aardewerk graffiguren, mogelijk Tang dynastie; h. 29 en 26 cm.; 3200 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met blauw decor van bloemen; diam. 30,5 cm.; 1300 ...[more]
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee draken tussen wolken; h. 38 cm.; 1600 ...[more]
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin,
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin, buitenzijde celadon; diam. 19,5 cm.; 1200 ...[more]
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een stal; 20 x 17, h. 14 cm.; 1800 ...[more]
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150 ...[more]
China, acht stuks porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. famille rose bord en kalebas vaas; 8300 ...[more]
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin kylin; diam. 28 cm.; 5600 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen dekselvaas, Edo periode, ca. 1700,met decor van bloemen in vier
Japan, plooibord, 18e eeuw en Imari kantig bord, 19e eeuw.De eerste met decor van plant en famille
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en details in groen; diam. 26 cm.; 1300 ...[more]
Japan, Imari schotel, Edo periode, ca. 1800,met decor in vakwerk; diam. 33 cm.; 1200 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]120 ...[more]
China, Swatow, twee porseleinen schotels en maravan, laat Ming3250 ...[more]
China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180 ...[more]
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee haarscheuren); diam. 20 cm.; 7200 ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong,met decor van bloesem (één
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kaneelpot en trekpotje, 18e eeuw,de laatste gelobd en met 19e eeuws
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi; ; diam. 25 cm.; 1400 ...[more]
China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode; 20 x 20, dik 3 cm.; [1]180 ...[more]
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h.
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h. 26 cm.; [1]100 ...[more]
China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met famille rose decor van optocht met
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijlh. 23 cm.; 1100 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.;
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.; 1300 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h.
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h. 20 en 22 cm.; 2250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad; diam. 40 cm.; 1150 ...[more]
336 Los(e)/Seite