Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
Kategorie
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen
- Liste
- Galerie
-
2845 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het ijs.; paneel; 21 x 31 cm; gesign. r.o. en paneel...
Hollandse schoolRustende koe; tekening; 12 x 14 cm.; 180 ...[more]
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31 cm.; gesign. l.o., herkomst: familie van de kunst...
Hollandse school, vroeg 19e eeuwInterieur met biddende figuren; doek; 77 x 63 cm.; 1400 ...[more]
G.J. Crehay (19e eeuw)Wandelend paar in een bos; doek; 32 x 44 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22 cm.; ongesign., 1769; 1200 ...[more]
Italiaanse school, 17e/18e eeuwLot en zijn dochters; doek; 31 x 45 cm.; 1450 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm. en 8 x 7 cm. en 6 x 11 cm.; 1300 ...[more]
Théophile Christian Steinlen (1779-1847)Chateau de Chillon / Chateau de la tour de Peiz / Vevey /
Théophile Christian Steinlen (1779-1847)Chateau de Chillon / Chateau de la tour de Peiz / Vevey / Montreux / Bains de l'Alliaz; zeven maal aquarti...
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.;
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.; gesign. l.o., 1813; 1200 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Diverse gravures en tekeningen, voornamelijk 18e en 17e eeuwmap400 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek; 60 x 55 cm.; 1; 1800 ...[more]
Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.;
Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst; 20 x 23 cm; gesigneerd r.o. ...
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure,
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1250 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwVisser bij huizen aan een bosrand; paneel; 30 x 40 cm.; 1120 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign.
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725;
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725; gravure, handgekleurd; 62 x 102 cm.; 1500 ...[m...
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.;
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.; ds100 ...[more]
George Meekyn (1831-1909)Stadsgezicht Bristol; doek; 36 x 31 cm.; gesign. l.o.; 1120 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op zee vanaf de duinen; aquarel; 8 x 15 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het bos; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[mor...
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.;
Théophile de Bock (1851-1904)Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.; houtskooltekening; 22 x 33 cm.; resten sign. r.o. e...
Europese school, 18e eeuwTuin van een palazzo; paneel; 28 x 39 cm.; 1600 ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekTom Lenders, Amsterdam; ds100 ...[more]
Kaart Blaeu, ca. 1660Groningen; gravure, handgekleurd; 45 x 55 cm.; 11000 ...[more]
Gravure, 18e eeuwAmerica Meridionalis; 35 x 48 cm.; 1500 ...[more]
Gravure, 18e eeuwCarte de Pais Bibliques; 1200 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.;
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280 ...[more]
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Boom in een landschap; tekening; 30 x 24 cm.; gesign. BCK m.
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Boom in een landschap; tekening; 30 x 24 cm.; gesign. BCK m.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Europese school, 19e eeuwVissers op het strand; doek; 23 x 30 cm.; 1600 ...[more]
Veertien gravures met afbeelding van vogels, hierbij twee gravuresde opbrengst van dit kavel zal ten
Veertien gravures met afbeelding van vogels, hierbij twee gravuresde opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, A...
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met boer bij een moestuin, huizen op de achtergrond; doek; 36 x 48 cm.; gesign. r.o.; Uit de col...
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek; ds250 ...[more]
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, ca. 1900Vissersschepen op het strand; paneel; 24 x 30 cm.; 1100 ...[more]
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen r.o.; 1100 ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.;
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.; gesign. J.H.W. r.o.; 12000 ...[more]
Toegeschreven aan Constantin Guys (1802-1892)Staande vrouw; gewassen inkt; 23 x 19 cm.; ongesigneerd, verso toeschrijving; Uit de collectie van ee...
Gravure, 18e eeuwJozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee
Gravure, 18e eeuwJozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee hanen; gravure, handgekleurd; 30 x 40 cm. ; en hou...
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Vier diverse tekeningen, 19e/begin 20e eeuwds100 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 18e en 19e eeuwds200 ...[more]
Tjeerd Bottema (1884-1940)Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt;
Tjeerd Bottema (1884-1940)Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt; kleurenets; 17 x 25 cm. ; gesign., en ets, gesign. in...
Willem Witsen (1860-1923)Regen, Thames Embankment, Londen; ets en aquatint; 22,7 x 30,3 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Regen, Thames Embankment, Londen; ets en aquatint; 22,7 x 30,3 cm.; resten signatuur r.o., l.o. genummerd, litt: De Groot...
Willem Witsen (1860-1923)Twee staande breisters in een landschap in Ede; ets, 1e staat; 28 x 33 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Twee staande breisters in een landschap in Ede; ets, 1e staat; 28 x 33 cm.; resten signatuur r.o., De Groot 77, Boon 71, ...
Willem Witsen (1860-1923)Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen; ets en aquatint; 27,8 x
Willem Witsen (1860-1923)Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen; ets en aquatint; 27,8 x 36,7 cm.; gesign. r.o., De Groot 62, Boon 60; 18...
Jaap London (1872-1953)Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens; ets; 35 x 40 cm.;
Jaap London (1872-1953)Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens; ets; 35 x 40 cm.; gesign. r.o. en aquarel, 31 x 45 cm.; 280 ...[mor...
Willem Witsen (1860-1923)Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco; ets, aquatint en vernis
Willem Witsen (1860-1923)Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco; ets, aquatint en vernis mou; 35 x 48 cm.; ongesign., litt.: De Groot ...
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)De heilige kameel; ets; 57 x 68 cm.; gesign. r.o., No. 9800 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.o., N. 4; 1500 ...[more]
-
2845 Los(e)/Seite