Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2845 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2845 Los(e)

Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de collectie van een heer van stand; map250 ...[more]

Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.; gesign. ; 2100 ...[more]

Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.; gesign. r.o., 1912; 1250 ...[more]

Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.; ongesigneerd; 280 ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55 x 45 cm.; gesigneerd r.o., '27; 1400 ...[more]

Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]

Diverse grafiek, tekeningen en glas-in-loodds100 ...[more]

Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ; gravure; 24 x 17 cm.; 180 ...[more]

Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.; gesign. r.b.; 1250 ...[more]

  • 2845 Los(e)