- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2845 Los(e)/Seite
Eikenhouten vitrinekast, 19e eeuw,met spiegel achterwand. In het front twee glazen schuifdeuren; br.
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2400 ...[more]
China, hardhouten vitrinekastin twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder deur. In de
Djattiehouten tweedeurs kast,iedere deur ingelegd met parelmoer en cloisonné; br. 62, h. 73 en d. 35
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl,in twee verdelingen. De bovenkast met
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br.
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br. 100, h. 145 en d. 48 cm.; 11000 ...[more]
Zwart marmeren piëdestalin drie delen; h. 105 cm.; 1400 ...[more]
China, houten bruidskast, ca. 1900,met aan een zijde een klep met daarin acht gestoken houten
Noten- en notenwortelhouten damesbureau, eind 18e eeuw,in twee verdelingen. Met openslaande klep
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw,in de gecontourneerde kap met drie snijstukken
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl, 19e eeuw,in twee verdelingen. De
Zwitserland/Oostenrijk, polychroom beschilderde grenenhouten kast, 19e eeuw,met onder de rechte
Crêmekleurig gelakt eikenhouten kabinet in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,de gebroken timpaan met -
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43 cm.; 1200 ...[more]
China, beschilderde rood laqué houten tweeslags kamerscherm,ieder slag met gestoken kuif en -
Verguld bronzen wandconsole, 19e eeuw,met half ronde zwart marmeren blad waaronder een kariatide.
Mahoniehouten trumeau, Empire,met wit marmeren boven- en onderblad, spiegelachterwand en deels
Rozenhouten kinderkaptafel, Napoleon III,met wit marmeren blad, ovale kantelbare spiegel en twee
Paar notenhouten torchères, 19e eeuwieder met gecontourneerd blad. Op kantige kolompoot met
Paar notenhouten torchères, 19e eeuwieder met gecontourneerd blad. Op kantige kolompoot met driesprant; 41 x 34 en h. 76 cm.; [2]800 ...[more]
Zwart gelakt houten tafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad en lade. Het geheel versierd met messing
mahoniehouten ronde stijltafel, Empire,met groen marmeren blad. Op kolompoot met driesprant en
Mahoniehouten hoekkast, 18e eeuw, Louis XVI,met grijze marmeren blad. In het gebogen front een
Verguld bronzen piedestal,met marmeren blad. De vier gecanneleerde zuilen verbonden door een
Wit gelakte en vergulde consoletafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad waaronder vier cabriole
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met grijs marmeren blad. In het front een gebogen stijl met
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met grijs marmeren blad. In het front een gebogen stijl met klauwpoot; 45 x 26 en h. 76 cm; 11000 ...[more]
Engeland, mahoniehouten architectentafel, 18e eeuw,met verstelbaar blad waaronder een lade,
Mahoniehouten rond bedkastje, Empire,met zwart marmeren blad en deur. Op messing zwenkwielen;
Mahoniehouten rond bedkastje, Empire,met zwart marmeren blad en deur. Op messing zwenkwielen; diam. 42 en h. 79 cm .; 11000 ...[more]
Zwart laqué houten bijzettafel, Willem III.Het gecontourneerde blad met fijnhouten inlegwerk. Op
Mahoniehouten haardscherm, Empire, begin 19e eeuw,met hefmechanisme en groen damasten stoffering. De
West Friesland, polychroom beschilderde houten flap-aan-de-wand, vroeg 19e eeuw,met ovaal blad; 75 x
West Friesland, polychroom beschilderde houten flap-aan-de-wand, vroeg 19e eeuw,met ovaal blad; 75 x 55 en h. 57 cm.; [1]200 ...[more]
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met in het front twee gestoken panelen. De zijden met briefpanelen; br.
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met in het front twee gestoken panelen. De zijden met briefpanelen; br. 74, h. 65 en d. 40 cm.; [1]120 ...[more]
Notenhouten kastjemet twee deuren, waarachter deurtjes en laatjes; br. 47, h. 50 en d. 28 cm.;
Bruin gebeitste grenenhouten kist, ca. 1900,afgezet met siernagels en metalen banden (geen sleutel);
Bruin gebeitste grenenhouten kist, ca. 1900,afgezet met siernagels en metalen banden (geen sleutel); 1120 ...[more]
Rustieke eikenhouten salontafel,op vier poten verbonden door een tussenregel.; 190 x 57 en h. 44 cm;
Rustieke eikenhouten salontafel,op vier poten verbonden door een tussenregel.; 190 x 57 en h. 44 cm; 180 ...[more]
Mahoniehouten bedkast, Empire,met grijs marmeren blad. In het front lade en deur, geflankeerd door
Satijnhouten halvemaankastje, Louis XVI,met twee laatjes. Het geheel versierd met mahonie- en
Paar rozen-, satijn- en fijnhouten kastjes, Louis XVI, eind 18e eeuw,met grijs en wit geaderd
Verguld houten wandconsoletafel, Neo Rococo,met wit marmeren blad; b. 93, h. 81 en d. 34 cm; [1]120
Verguld houten wandconsoletafel, Neo Rococo,met wit marmeren blad; b. 93, h. 81 en d. 34 cm; [1]120 ...[more]
Mahoniehouten dameswerktafel, 19e eeuw,met openslaande klep, waaronder spiegel en vakwerk. In het
Spanje, ronde tafel, zgn. brasero,met in het blad een verzonken, uitneembare koperen kom. Het geheel
Bruin gebeitste beukenhouten piëdestal,met gestoken guirlande; h. 118 cm.; Uit de collectie van
Bruin gebeitste beukenhouten piëdestal,met gestoken guirlande; h. 118 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100 ...[more]
Driedelige coromandel houten mimiset, Art-Deco84 x 35 en h. 55 cm.; [3]450 ...[more]
Mahoniehouten tweeslags kamerschermmet speervormige spijlen; h. 193 cm; ieder slag br. 61 cm.; Uit
Mahoniehouten tweeslags kamerschermmet speervormige spijlen; h. 193 cm; ieder slag br. 61 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuwmet zeskantige vaasvormige kolom. Op driesprant; diam. 84 en h. 71 cm; [1]80 ...[more]
Gepatineerd messing vitrinekastmet in het front een deur waarachter vier gefacetteerde glazen
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br 70, h. 68 en d. 20 cm.; 1200 ...[more]
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare speelvelden300 ...[more]
Mahoniehouten poudreuse, 19e eeuw,met openslaande klep waaronder spiegel en wit marmeren blad. In
Mahoniehouten lessenaarmet rood leder ingelegd blad en opzet waaronder een lade. Het geheel versierd
Engeland, eikenhouten schrijfbureau zgn. Davenport, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter een
Mahoniehouten dames werktafel, 19e eeuw,Onder de openslaande klep een interieur en een lade met
Mahoniehouten achtkantige wijnkoeler, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder een tinnen binnenbak.
Teak- en wortelhouten bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en demontabele trappaal; br. 55,
Satijnhouten naaitafel, 19e eeuw,met twee opklapbare bladen waaronder opbergcompartiment en
Mahoniehouten fauteuil/bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en bruin lederen bekleding
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150 ...[more]
Paar bruin gebeitste torchères, 19e eeuw,met hekwerk waaronder gedraaide en getorste kolom. Op
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,het afneembare blad met twee speelvelden. Het onderstel met
2845 Los(e)/Seite