- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Oberkategorie
2845 Los(e)/Seite
China, rolschildering door Wan Shouqi,duiveluitbanner Zhongkui; h 95,5 en b 45 cm; Tom Lenders,
China, geborduurde doek met tijgers, ca. 1900de voorzijde met zijden en katoenen draad geborduurd;
China, twee beschilderde antieke katoenen doeken,uit samengestelde delen, een rand waarop drie
China, geborduurde doek, ca. 1900met voorstelling van twee wijze op een berg en een wijze in de
China, zijde geborduurd paneel, ca. 1800met voorstelling van draak tussen de wolken, onderzijde
China, zwart houten gestoken Guanyin,in één hand een sprenkelaar, de rechterhand in shunimudra,
China, vier stepksteen zotjes en Japan, ivoren Geishe, 19e eeuwl. 4,h. 10 cm.; zkj80 ...[more]
China, fijn gestoken jade snijstukin vorm van twee vruchten; l. 8 cm.; 1120 ...[more]
China, zes diverse snuifflesjes(enkele zonder stop); 6220 ...[more]
Twee jade armbanden en zes jade hangerszkj100 ...[more]
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400 ...[more]
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h.
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h. 23, br. 14, d. 12 cm.; 2400 ...[more]
China, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel met
China, wortelhouten 'ding' koro, 18e/19e eeuw,op driepoot met twee vierkante oren. Met glad houten
China, fraai gestoken houten houder voor schelp, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,in vorm van boomtak met
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm.
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm. incl. voet; 2200 ...[more]
China, twee bamboe dekselpotten/theebussen, mogelijk laat Qing dynastie,met gestoken relief van
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met pagode; h. 15 cm.; 1150 ...[more]
China, zijden omslag, geborduurde voorstellingen van vogels, eenden en feniksen, ca 1900afgewerkt
China, een geborduurde blauwe mantel en twee ongevoerde jas- fragmenten en een losse kraagallen
China, zijde overkleed, zilverdraad geborduurde florale motieven, rood zijde voeringachter en
China, geborduurde zijde doek, ca 1900bloemen, vogels en vlinders in blauw en groene tinten, in
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400 ...[more]
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en kwastjes; 4200 ...[more]
China, zijde, geborduurde textielfragmenten waaronder diverse grote draken in gouddraad op zwarten
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde-
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde- en gouddraad; 6200 ...[more]
China, rood gelakt houten bijouskastje, begin 20e eeuw,met decor van lotussen en koperen beslag;
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst:
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400 ...[more]
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond en geribde hals; ; ; h. 40 cm.; [2]500 ...[more]
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139 cm.; Herkomst Cserno, Amsterdam.; 1500 ...[more]
China, twee antiek steengoed martavaans en een metalen ceremoniele dekselpot, ca. 1900versierd met
China, houten penseelpot, bitong,taps toelopend; h. 34 cm.; [1]200 ...[more]
China, houten penseelpot 'bitong'taps toelopend, met verkleuringen; h. 35 cm.; [1]250 ...[more]
China, stenen sculptuur van Boeddha, 20ste eeuwin de stijl van de Wei Dynastie. Met op achterzijde
China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuwversierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken
China, gestoken houten raampaneel, ca. 1900.Het opengewerkte paneel versierd met krijgers te paard
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220 ...[more]
China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde; h. 8,5 cm.; [1]400 ...[more]
China, terracotta kop, mogelijk Ming dynastieHoogwaardigheidsbekleder, de ogen ingelegd met glas.
China, bronzen vaas in Archaische stijlh. 41 cm.; ; [1]140 ...[more]
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en pigment; h. 38, br. 35 cm.; [1]600 ...[more]
China, drie spekstenen siervazen, 20e eeuw,met fraai snijwerk van opengewerkte vazen, ballen en
China, ceremoniele jadeiet kan, 20e eeuw,met gestoken foenixkop met losse ring onder de tuit en
China, speksteen 'shoy shan' trekpotje, Qing dynastie,met fijn gestoken reliëf van bloesem en
China, waaier,ajour benen (materiaal onduidelijk); l. 20 cm.; [1]250 ...[more]
China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, ca. 1800,met opengewerkte voorstelling van vele figuren in
China, reliëf spekstenen groep van godheid gezeten op draak, Qing Dynastie,de godheid met ring in de
China, vier nefriet objecten, 19e-20ste eeuw;twee cups met reliëf, de grootste met voorstelling
Jin-Han Dynastie, drie stempelzegels, Jin Dynastie en later;twee verguld bronzen zegels bekroond met
China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,marionet hoofd van een dienaar met
China drie verguld bronzen beelden van Boeddha in Tang en Sui stijl, 19e-20ste eeuw;h. 9, 12 en 16
Vijf verguld bronzen sculpturen van Boeddha in de Qin, Sui en Tang stijl, 19e-20ste eeuw;h. 5,5
China, drie dekseldoosjes, ca. 1900;twee houten doosjes voor balansweegschaal (ontbreken), een
2845 Los(e)/Seite