- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Oberkategorie
2845 Los(e)/Seite
Japan, ivoren okimono, Meiji periode;Geisha, deel gegraveerd. Gesigneerd in lak (voet barst); ; h.
Japan, ivoren okimono, Meiji periode;Geisha, deel gegraveerd. Gesigneerd in lak (voet barst); ; h. 21 cm.; 1400 ...[more]
Japan, gietijzeren comfort 'furugama' Edo/Meiji periode,met bronzen deksel, twee ringen als oor,
Japan, gietijzeren comfort 'furugama' Edo/Meiji periode,met bronzen deksel, twee ringen als oor, op driepoot. ; h. 36 cm.; 1300 ...[more]
Bruin gepatineerd bronzen sculituur, Meiji periode;Olifant, met ivoren slagtanden, op losse houten
Japan, twee benen netsukes, Edo periode;Wijze met baard/krab op lotusblad; l. 9 cm.; Herkomst:
Japan, twee benen netsukes, Edo periode;Wijze met baard/krab op lotusblad; l. 9 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2400 ...[more]
Japan, bamboe-ijzeren stok (haal voor ketel in oven)met ijzeren ophangring, ketting en gestoken
Japan, bamboe-ijzeren stok (haal voor ketel in oven)met ijzeren ophangring, ketting en gestoken houten vis ; l. 190 cm.; 1200 ...[more]
Groen gepatineerd bronzen vaas, Showa periode, gesigneerd Takenaka Masaharu,met cirkelrand; h. 22
Groen gepatineerd bronzen vaas, Showa periode, gesigneerd Takenaka Masaharu,met cirkelrand; h. 22 cm.; 1150 ...[more]
Japan, paar vierkante Satsuma vazen, Taisho periode; h. 19 cm.; 2180 ...[more]
Japan, bronzen sculptuur, Meiji/Taisho periode;Man met boek; h. 43 cm.; 1400 ...[more]
Japan, bronzen-cloisonne peervormige vaas, Bunsei periode, vroeg 19e eeuw,met olifantskoppen als
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Meiji/Taisho periode,met relief van irissen; h. 24 cm.; 190
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Meiji/Taisho periode,met relief van irissen; h. 24 cm.; 190 ...[more]
Japan, ingelijste rolschildering. Inkttekening, tak met besjes,niet gesigneerd. ; h. 118 en b. 45
Japan, ingelijste tekening met boomeekhoorn, bamboe en bomen. ; h. 126 en b. 23 cm.; Tom Lenders,
Japan, rolschildering, getint landschapin de stijl van Ikeno Taiga door monnik Aiseki; h. 105 en
Japan, rolschildering, Haiku dichters gezeten rond Basho,de befaamdste haiku dichter door Ryu
Japan, rolschildering, Daruma, gesigneerd met zegel Shokei; h. 79,5 en b. 33 cm.; Tom Lenders,
Japan, rolschilderingen. Geluksgod Daikoku met kalligrafie, Hogetsu.Nankyoo met hert, god van de
Japan, rolschilderingen. Tijger, sumi op gebruinde zijde, gesigneerd Kano Doyoku (1756-1825)zegel
Japan, zeven rolschilderingen, landschappen Chinese stijl, 19e eeuw.Oa O Kokusan, pruimenbloesem,
Japan, rolschilderingen, 19e eeuw, dieren zoals paling, haastijger enzovoort, ; Tom Lenders,
Japan, rolschilderingen. Nanga-school, landschappen, dieren en bloemen.Kano-school, Kano Tanshin.
Japan, lakwerk dekseldoosje, Meiji Periodemet tinnen binnenrand en relief decor van vingercitroen '
Japan, lederen tabaks pouch en koker met opiumpijp met mogelijk zilveren uiteinden, gemerkt,de koker
Japan, zeskantige Satsuma vaas op losse voet, Taisho periode,met vissen als oor. De bodem en de voet
Japan, blauw-wit porseleinen dekselkom, vroeg Meiji periode,met gekleurd decor in vakwerk op rood-
Japan, serie mythologische voorstellingen van Gakutei (attr.),in passe-partout, 19e eeuw; h. 13 en
Japan, Kacho tekeningen / bloemen en vogels, de natuur, 19e eeuw; Tom Lenders, Amsterdam; 7;
Japan, Kacho tekeningen / bloemen en vogels, de natuur, 19e eeuw; Tom Lenders, Amsterdam; 9;
Japan, getekende boekillustraties, hoogwaardigheidsbekleders,landschappen, 19e eeuw, in passe-
Japan, getekende boek-illustraties, hoogwaardigheidsbekleders,landschappen, 19e eeuw, in passe-
Japan, pagina’s uit Japanse editie van de Chinese Tien Bamboe Studio,19e eeuw, in passe-partout ;
Japan, diverse prenten en schetsen, mensen, 18e/19e eeuw; Tom Lenders, Amsterdam; 8; Japan,
Japan, lijntekeningen en prenten, martelingen, demoontjes, boosheid ea19e eeuw; Tom Lenders,
Japan, diverse prenten, 19e eeuw, waaronder de vrouw van de tekenaarWatanabe Kazan,; h. 35 en b.
Japan, pentekeningen, ingekleurde vrolijkheid, Toba-e,19e eeuw, in passe-partout ; Tom Lenders,
Japan, Inro, Meiji Periode,met vijf cassettes en in laag relief voorstellingen van Samurai, Met
Japan, lakwerk Inro, Meiji Periode,met in reliëf voorstelling natuurlandschap met bergen. Met
Japan, twee tsuba's, Edo Periode,een met in hoogreliëf afbeelding van bidsprinkhaan, gesigneerd
Japan, twee tsuba's, Edo periode,een ajour met in reliëf een bloesemtak, gesigneerd Choshi Hagirju
Drie tsuba's Edo periode;een ajour en twee met abstracte decoratie. Ongesigneerd; l. 6,5/8 en 8,4
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een met omgebogen einde en twee gaten en voorstelling in hoog
Japan, drie tsuba's, Edo periodetwee ajour met florale patronen en resten van vergulding en een
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een met vergulding en voorstelling van bloemen en arceringen, een
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een ajour in vorm van bloem, een ajour in vorm van web met twee
Japan, drie tsuba's, Edo periode,een ajour in vorm van paddestoel, een met reliëf in zilver en
Japan drie tsuba's, Edo periode,een ronde tsuba in de stijl van gevlochten rotan, een met reliëf
Japan, drie tsuba's Edo periode,een ajour in vorm van bamboe, een tsuba in bladvorm met versieringen
Japan, collectie van zes tsuba's, Edo periode,een ajour met zes opengewerkte cirkels met uitgesneden
Japan, lakwerk miniatuur meubel, Meiji periode,in drie etages met twee paar kastdeurtjes en Hean
Japan, collecie van zeven diverse lakwerk dekseldoosjes, Meiji-Taisho periode,twee vierkante
Japan, miniatuur ko dansu, drie lakwerk stapeldozen en een lakwerk dekseldoos, Taisho periode,
Japan, lakwerk metalen miniatuur sake ketel, Taisho periode.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Japan, lakwerk metalen miniatuur sake ketel, Taisho periode.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
Japan, buxus houten beeldengroep van Hannya, 19e eeuw,de duiveling met draak op het hoofd, mand in
Japan, buxus houten beeldengroep van hond met puppies, Meiji periode,Gesigneerd Shokatsu.; l. 9 cm.;
Japan, buxus houten beeld van Boeddha als asceet, Taisho periode.Gesigneerd Hidemasa.; h. 13,5
Japan, twee buxus houten netsukes, Meiji periodein de vorm van twee padden. Gesigneerd Masamao.;
Japan, drie ivoren netsukes en een houten netsuke, Laat Edo - Meiji periode;aapje als Sanbanso,
2845 Los(e)/Seite