- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Oberkategorie
2845 Los(e)/Seite
Noordelijke Nederlanden, eikenhouten kist, 16e eeuw,met in het front zeven Gotische bewerkte
Millet, Paris, mahoniehouten schrijftafel, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met rood lederen blad. In
Engeland, rechthoekige mahoniehouten tafel, gemerkt 'Selbat dining table',met twee tussenbladen.
Crèmekleurig gelakte en verguld houten consoletafel, 19e eeuw,met zwart marmeren blad. De achterwand
China, bruin gelakte bruidskastmet twee deuren en ronde messing slotplaat; br. 109, h. 183 en d.
China, bruin gelakte bruidskastmet twee deuren en ronde messing slotplaat; br. 109, h. 183 en d. 66 cm; 1250 ...[more]
Italië, vruchtenhouten commode, laat 18de eeuwmet in de kap een gebogen lade waaronder drie
Eikenhouten tafel in Renaissance-stijl, 18e eeuw,met één lade. Op vier, door H-regel verbonden,
Hardhouten koloniale kist, 19e eeuw,met messing hoekstukken en siernagels; br. 173, h. 71 en d. 72
Hardhouten koloniale kist, 19e eeuw,met messing hoekstukken en siernagels; br. 173, h. 71 en d. 72 cm.; 1400 ...[more]
Frankrijk, eikenhouten kast, 18e eeuw,met rechte kap. In het getrapte front drie deuren, ieder met
Eiken-, noten- en ebbenhouten kast, 19e eeuw met oudere elementen,met kussens. In het front een deur
Mahoniehouten hoekkast, Louis XVI, 18e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met gebroken timpaan
Eikenhouten kist, 19e eeuw,met in het front drie gestoken panelen; br. 115, h. 68 en d. 58 cm.; [1]
Eikenhouten kist, 19e eeuw,met in het front drie gestoken panelen; br. 115, h. 68 en d. 58 cm.; [1]120 ...[more]
Mahoniehouten muziekkast, 19e eeuw,met in de kap een lade waaronder een bol gebogen deur. In de voet
Mahoniehouten kabinet, 19e eeuw,met gestoken kuif waaronder twee deuren. De onderkast met vier
Mahoniehouten hoekkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De rechte kap met hekwerk, waaronder twee
Engeland, mahoniehouten wandtafel, 'sidetable',vermaakt tot toiletmeubel. Met opzet en twee ovale
Frankrijk, noten- en eikenhouten kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee deuren, ieder met
Frankrijk, Bretonse bruin gebeitste kanstanjehouten kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met zwart marmeren blad. Het geheel versierd met verguld
Rood gebeitst mahoniehouten dressoir, fabrikaat "De Phoenix - Amsterdam", Amsterdamse school,met
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h.
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h. 131 en h. 61 cm.; 1400 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten kabinet, Transition Louis XV/Louis XVI, 18e eeuw,met in de gebogen kap
Mahoniehouten kabinet, Louis XV-XVI, 18e eeuw,De gebogen en gebroken kap met vaasornament, waaronder
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, Louis XV, 18e eeuw,met snijstuk in de gebogen kap
Eikenhouten hangoortafel, zgn. Gateleg table, 18e eeuw,met gedraaide poten (restauraties); 154/40
Engeland, paar mahoniehouten boekenkasten, Victoriaans, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de
Engeland, eikenhouten dressoir, George I, 18de eeuw,met drie laden. ; br. 166, h. 76 en d. 56 cm;
Satijn- en fijnhouten buffet in Louis XVI-stijl,met twee openslaande deuren. Het geheel versierd met
Notenhouten commode, ca. 1800,met in het front vijf laden. Het geheel versierd met bieswerk en
Italië, cremekleurig gelakt bureau, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter interieur. In het front
Mahoniehouten secrétaire en abattant, 19e eeuw,met in de rechte kap een lade. In het front twee
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen;
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen; br. 88, h. 148 en d. 48 cm; 1500 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen;
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen; diam. 185 en h. 77 cm; [1]700 ...[more]
Mahoniehouten wandtafel, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder opbergvak. In het front gedragen
Mahoniehouten boekenkast, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de rechte kap twee deuren met
Hardhouten koloniale vitrinekast, 18 eeuw,in twee verdelingen. Onder de gebogen kap twee deuren
China, bruin gebeitste kastmet twee deuren. ; br. 86, h. 175 en d. 51 cm; 1200 ...[more]
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm;
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm; 1120 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18de eeuw,in twee verdelingen. De gebogen kap met
Luikse bureauboekenkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De gebroken kap met snijstukken waaronder
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36 cm; 1300 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel en fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw,de tafel op kantige poot en
Vierslags kamerscherm,met authentieke tapisserie.; h. 156, ieder slag br. 44 cm; 11300 ...[more]
Mahoniehouten kantelbare passpiegel 'Psyché', Empire,met timpaan, kandelaars, gestoken kariatiden en
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1900 ...[more]
Vergulde console, Louis XV, 18e eeuw,met rood en wit geaderd marmeren blad. Het geheel versierd
Notenhouten ronde coulissetafel, 19e eeuw,op gedraaide kolom met driesprant en zwenkwielen. Met vier
Mahoniehouten kabinet, 19e eeuw,met rechte, holgebogen kap waaronder twee deuren. De onderkast met
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500 ...[more]
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met smeedijzeren slotplaat. In het front versierd met gestoken rozetten; br. 185, h. 78 en d. 75 cm; 1500 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst:
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines,met glazen wanden en schappen. In het front twee glazen
Twee eiken- en notenhouten vitrinekasten, ca. 1900,met glazen wanden en in het front een deur waarin
Engeland, eikenhouten wandtafel 'sidetable', 19e eeuw,met in het front drie laden; 147 x 48 en h. 87
2845 Los(e)/Seite