- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.;
André Beronneau (1886-1973)Boten bij Saint-Tropez; doek; 65 x 79 cm.; gesign. l.o.; [1]300 ...[more]
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100 ...[more]
August Aué (1866-1930)Parkgezicht; board; 33 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1180 ...[more]
John van Deventer (1903-1952)Stadsgezicht Amsterdam; doek, beschadigd; 70 x 10 cm.; gesign. r.o.,
Gesigneerd linksonder, 20e eeuwStadsgezicht Parijs; doek; 42 x 53 cm.; 1200 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Diverse schilderijenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100 ...[more]
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst:
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno,
Henri Michaux (1899-1984)Zonder titel; board; 27 x 40 cm.; gemonn. l.o., 1977, herkomst: Le Point
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 90 x 100 cm.; gesign. l.o.,'55, tentoonstelling: '
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (vogelkop); aquarel; 30 x 20 cm.; gesigneerd met initialen r.
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (contrabas en piano); aquarel; 32 x 23 cm.; gesigneerd met
Willem Hussem (1900-1974)Zonder titel; doek; 65 x 60 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '63; Tom
Serge Charchoune (1888-1975)'Bach Cantate (N 182?) Sol. Friedmann VII'; doek; 50 x 73 cm.; gesign.
Serge Charchoune (1888-1975)'Menotrs N5'; doek; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 11200 ...[more]
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 80 x 110 cm.; gesign. l.o., '55; Tom Lenders,
Piet Ouborg (1893-1956)Compositie met ruit; board; 35 x 27 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '
Piet Ouborg (1893-1956)Zonder titel; inkttekening; 21 x 13 cm.; ongesign.,1948, verklaring door
Piet Ouborg (1893-1956)Paard en berijder; druk, aquarel en gouache; 24 x 28 cm.; ongesign., 1948/'
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Toegeschreven aan Serge Charchoune (1888-1975)Zonder titel; olieverf op doek op board; 19 x 35
Jan Stekelenburg (1922-1977)Zonder titel; board; 28 x 44 cm.; gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en
Co Westerik (1924-2018)Twee figuren met een scooter; inkttekening; 17 x 15 cm.; gesign. r.b., '54;
Leonhard Fink (geb. 1982)Dierfiguur; potlood; 30 x 42 cm.; gesign. l.o., 2006; Tom Lenders,
Sava Sekulic (1902-1989)Zonder titel; gemengde techniek op board; 43 x 60 cm.; gemonn. r.o., 1980;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]
Franz Kernbeis (1935-2019)Figuur bij een huis; potlood; 20 x 30 cm.; gesign. m.o., 1979; Tom
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguren en figuren; potlood; 30 x 40 cm.; gesign. m.b., 1979; Tom
Marino Marini (1901-1980)Compositie met figuur en paard; ; ets; 25 x 30 cm.; gesign. r.o., 43/65;
Breyten Breyntenbach (geb. 1939)'Paysage'; doek; 136 x 136 cm.; verso gesign., Breyten 12 X '64,
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)Portret van Christine, dochter van de kunstenaar; inkttekening; 12 x 9,5 cm.;
Wobbe Alkema (1900-1984)Compositie in rood en zwart I; houtsnede; 17 x 12 cm.; gesign. r.o., '25,
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 35 x 35 cm.; verso
Hubert van Hille (1903-1983)Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt; tweemaal doek, niet ingelijst;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Guest at Easter'; doek, niet ingelijst; 80 x 100 cm.; gesign.
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Landschap; doek, niet ingelijst; 81 x 65 cm.; gesign. r.o., 1976,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Dolche'; doek; 66 x 93 cm.; verso titel en signatuur, 2010;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Zonder titel; board; 36 x 50 cm.; gesign. r.b., '76; Tom Lenders,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o.,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o., 2004; Tom Lenders, Amsterdam; 2200 ...[more]
Albert Blitz (geb. 1938)Portret van Tom Lenders; doek; 70 x 48 cm.; verso gesign., 1966; Tom
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom Lenders, Amsterdam; 1250 ...[more]
Paul van der Eerden (geb. 1954)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 29 x 45 cm.; gesigneerd
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders,
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
3124 Los(e)/Seite