Keine Abbildung
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

3157 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen
  • Liste
  • Galerie
  • 3157 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Engeland, Baker&Co. lim., aardewerken serviesgedeelte met turkooizen rand met bloemen en fruitmand,bestaande uit: één slakom op voet, een ronde en...

Engeland, J&G Meakin serviesgedeelte met lichtgroene rand met bloemen,bestaande uit: grote dekschaal, twee kleine dekschalen (één zonder deksel), ...

Frankrijk, diverse aardewerken borden, Creil et Montereu en Choisy le Roi, 19e eeuwmet transfer print decor van historische gebeurtenissen en figu...

Twee poederblauwe theebussen en deksels, 1e kwart 19e eeuwmet vergulde en famille rose decoratie, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directe...

Collectie diverse kristallen karaffen en kannen,bestaande uit twee paar en twee diverse kannen, stoppers, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,...

Diverse kristallen glazen,meestens wijn-en waterglazen, deels facet geslepen en geëtst, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Chr...

Napels, twee biscuit beelden;bedelaar en geitenhoeder (wb beschadigd). Hierbij porseleinen groepje, [3]20 ...[more]

Delft, divers aardewerk bestaande uit: paar moderne dekselvazen, paar grote borden, 2 tafelbellen, flask. Hierbij twee houten sokkels en een paar ...

Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en oranjeappeltjes, [7]60 ...[more]

Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag, Apol en Eerelman, [3]120 ...[more]

Delft, De Paeuw, blauw-wit aardewerken bord,gedecoreerd met een pauw in een bloementuin (randbeschadigingen, krasjes), herkomst: wijlen mevrouw An...

Delft, blauw-witte tegel met voorstelling van een leeuw, 17e eeuw, ingelijst (gecracqueleerd), h. 15,5 x b. 15,5 cm [1]100 ...[more]

Delft, twee polychroom aardewerk kaststellen, ieder bestaand uit drie stuks. Hierbij diverse vazen, [6+ 2 dzn]70 ...[more]

China, twee famille rose vissenpotten, modern,een gedecoreerd met vogels, de ander met bloemen, h. 21,4 - 22,7 cm [2]120 ...[more]

China, divers porselein[ds], 50 ...[more]

China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuwde wierookhouder gedecoreerd met lotus en bloemen, de ronde dekseldoos met prunu...

China, twee terracotta figuren in Tang stijl, een in staande, de ander in zittende houding (kleine beschadigingen), herkomst: wijlen mevrouw Angel...

Japan, wierookbrander en kop en schotel en China, gemberpot, 19e-20e eeuw,metalen wierookbrander, Satsuma kop en schotel en groen geglazuurde gemb...

China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen), h. 30,5 cm [1]100 ...[more]

China, witgeglazuurd porseleinen figuur van een arhat en een Boeddha, modern,de arhat gezeten op een tijger, de Boeddha in zittende positie op een...

Atelier St. Joris, Beesel, grote aardewerken vaas, ca. 1950,met ingekerfde en blauw geglazuurde decoratie van pottenbakker, h. 44,5 cm [1]50 ...[...

Atelier St. Joris, Beesel, zoutgeglazuurd aardewerken sculptuur van een mijnwerker, ca. 1950, hoek hersteld, h. 35 cm [1]60 ...[more]

Maastricht, P. Regout & Co, twee blauw-witte cache-pots en schotels, 20e eeuw,met transferprint decor van bloemen, de zijden met ramskoppen (een p...

Maastricht, P. Regout & Co, een paar NOF (Nederlandse Olie Fabrieken) schalen en een set van drie kleinere NOF schalen,ontwerp R.N. Roland Holst, ...

Twee creme geglazuurde aardewerken visvormen,daarbij puddingvormen, een kom, een bord en een iriserend aardewerken sculptuur van een bison, [7]60...

Twee wit biscuit putti en een heiligen beeld, [3]30 ...[more]

Divers glaswerk waaronder opaline, [ds]20 ...[more]

Drie diverse stelvazen,hierbij één ander, [4]20 ...[more]

Societe Ceramique Maastricht, aardewerk kan en vijf bekers, Art Deco, ca. 1934,met bruin gespoten geometisch decor. Gemerkt en genummerd , [6]80 ...

Serie van drie porseleinen kommen, 19e eeuw,met tranferprint Chinoiserie decor (een met haarscheurtje), diam. 21 cm. [3]80 ...[more]

Porseleinen serviesgedeelte met vis motief, 'Porcelaine Veritable' bestaande uit: één dienschaal, acht visborden, [9]40 ...[more]

Twee ontbijtserviesgedeeltes, [2 dzn]20 ...[more]

Vier stuks divers porselein en aardewerk,waaronder witte vaas, grote koektrommel met pompoen als knop en terrine, [4]30 ...[more]

Divers kristalwaaronder groen glazen roemers, [23]30 ...[more]

Kapitale kunststof smalle vaas, h. 81 cm. [1]120 ...[more]

Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel., diam. 23-37 cm. [4]80 ...[more]

Herend, grote porseleinen cachepot, Rothschild decoratie. Hierbij een kleine cachepot, Apponyi green en een vaas op vierkante voet, Rothschild. , ...

Schaal, gemaakt uit tegelfragmenten, l. 50 cm. [1]80 ...[more]

Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap omgeven door bloemen, w. 45 cm [1]60 ...[more]

China, paar blanc-de-Chine figuren van Guanyin, ca. 1950,beide staande op lotustroon met lotus in hun handen (kleine chips), h. 22,5 cm [2]60 ......

China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt. Hierbij kunststof ruyiscepter, h. 32 cm. [3]120 ...

Two brown glazed, temoku bowls(damaged), 250 ...[more]

Divers, w.o. vormstukken, schaal en vaasjes., [ds]80 ...[more]

Loading...Loading...
  • 3157 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose