Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

3157 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 3157 Los(e)

This lot has been withdrawn, [ ]80 ...[more]

Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani, Groningen., h. 134 m. [1]300 ...[more]

Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel met twee glazen bladen, [3]150 ...[more]

Crème laqué houten stoel in Empire-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte elementen en witte stoffering, [1]80 ...[more]

Mahoniehouten bergère, Empire,Jacob-stijl. Met gestoken leeuwenmaskers en klauwpoten. Met goudkleurige velours stoffering, [1]1600 ...[more]

Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en los bruin kunstlederen kussen, [2]400 ...[more]

Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours stoffering, [1]200 ...[more]

Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed met paardenhaar (rest.), [4]400 ...[more]

Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (rest.), [2]2000 ...[more]

Paar wit en verguld gelakte beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met groene damasten stoffering, [2]500 ...[more]

Beukenhouten fauteuil,met blauwe stoffering, [1]80 ...[more]

Paar grijs-groen gelakte beukenhouten kuipfauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met groene velours stoffering, [2]300 ...[more]

India, Rajasthan, hardhouten driezitsbank bekleed met bewerkt bladzilver. Met wit katoenen kussen, br. 168 cm [1]2200 ...[more]

Iepenhouten kruk,met drie poten, [1]100 ...[more]

Rob Nollet voor Quasar, metalen '10-Spriet vloer' lampmet elf melkglazen kapjes (één reserve). Dimbaar , h. 206 cm. 600 ...[more]

Pierre Paulin voor Artifort, zwart skai fauteuil.Hierbij zwart lederen hocker. Beiden op verchroomd stalen onderstel, [2]80 ...[more]

Teakhouten dubbel schrijfbureaumet onder het blad twee blokken, ieder met drie laden en deur, 172 x 85 en h. 72 cm [1]600 ...[more]

Italiaans design salonspiegeltafelmet gecontourneerd blad. Op vier taps toelopende poten, 125 x 64 en h. 55 cm [1]800 ...[more]

Messing achtlichts hanglamp, jaren '60 Palm Springs-stijl,met acht bladvormige glazen kappen, diam. 48 en h. 90 cm [1]300 ...[more]

Marcel Breuer, verchroomd stalen buizenfauteuil, 'Wassily chair', Model No. B3,met zwart lederen bekleding, [1]200 ...[more]

  • 3157 Los(e)