Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

3157 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 3157 Los(e)

Vladimir Danilouk (1919-2007)Liggend naakt, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso gesigneerd, 69 x 119 cm. [1]400 ...[more]

Hans Rabbow (geb. 1940)Man met badmuts, board, gesign. l.o., 1987, herkomst: Galerie Siau, Amsterdam, 40 x 50 cm. [1]400 ...[more]

Peter Durieux (geb. 1951)'Terras van Mas Roussel', board, gesign. l.o., '93, kerkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 20 x 39 cm. [1]400 ...[more]

Peter Durieux (geb. 1951)'Pier bij Brigneau', board, gesign. 'r.o., '96, herk.: Galerie Mokum, Amsterdam, 28 x 13 cm. [1]250 ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw, twee schilderijen;Figuren op een bevroren vaart, tweemaal paneel, 20 x 23,5 cm. en 12,5 x 18,5 cm. [2]200 ...[more]

Salvador Murillo (1841-?)Bomen aan een water, Mexico, doek, niet ingelijst, beschadigd, gesign. l.o., 1883, 40 x 26,5 cm. [1]200 ...[more]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Gezicht op een dorp met molen, houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 42 x 35 cm. [1]400 ...[more]

S. Greve (20e eeuw)Fruitetende straatjongens (naar Murillo), doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 125 x 100 cm. [1]400 ...[more]

Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een staand mannelijk naakt, rood krijt, verso gesign., 57 x 33 cm. [1]420 ...[more]

Toegeschreven aan Wojciech von Kossak (1857-1942)Soldaten in een bos, oleogravure/gravure/paneel, ongesign., 19 x 25 cm. [1]120 ...[more]

  • 3157 Los(e)