- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Uhren (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 Los(e)/Seite
Engeland, een benen Barleycorn schaakspel, ca. 1880, in rood wit. (beschadigingen). h. koning 8,9 cm. [32] ...[more]
Diverse incomplete benen schaakspelen, 19e eeuw, in houten naaikistje. [1] ...[more]
Marmeren schaakspel met bijhorend schaakbord, 20e eeuw, in Mexicaanse stijl. [33] ...[more]
Magnetische schaakspel, laat 20e eeuw, gemerkt Epini. ...[more]
Moeren en bouten schaakspel, 20e eeuw, één partij zwart geschilderd. Met glazen schaakbord met nikkelen rand. [33] ...[more]
Kunststof gegoten schaakspel, Oost-Europa, ca. 1980, gemerkt 'Pal. Hierbij een spiegel schaakbord met zwarte rand. [33] ...[more]
Jade in Oosterse stijl gesneden schaakspel in rode cassette, laat 20e eeuw. [33] ...[more]
Afrikaans stenen schaakspel met bijhorend rond schaakbord. [33] ...[more]
Collectie ballen, diverse materialen
Collectie ballen, diverse materialen [ds] ...[more]
Collectie glazen kerstballen waaronder een grote in de vorm van een druiventros. [ds] ...[more]
Hangvitrine en diverse snuisterijen, 20e eeuw [1 + zkj] ...[more]
Drie zak kompassen, 18e / 19e eeuw,
Drie stuks tin en twee kristallen tazza's [5] ...[more]
Mahoniehouten kuipblad, 19e eeuw,
Mahoniehouten kuipblad, 19e eeuw, met kopen banden en glazen blad l 37 cm. [1] ...[more]
Metalen modelauto
Machinaal wandtapijt in Gobelin stijl 135 x 180 cm. [1] ...[more]
Een grote geel koperen kist met twee handvaten., ca. 1900. l. 52 cm, b. 41 cm [1] ...[more]
Turkoois gelakt stalen bureaulamp, ca. 1940, met schotelvormige kap h. 40 cm. [1] ...[more]
Collectie zachthouten en polychroom geschilderde lokeenden, ca. 1930-1960. [6] ...[more]
Als hout gelakt metalen schemerlamp,
Als hout gelakt metalen schemerlamp, kantig, met zwarte kap 128 cm. [1] ...[more]
Een collectie van vier worteldoeken, classieke motieven, met franje. 103x98, 160x122 en 200x 135 cm. [3] ...[more]
Een collectie van vier worteldoeken, classieke motieven, met franje. 88x76, 100x126, 110x100 en 160x126 cm. [4] ...[more]
Collectie divers een jeneverfles, 17e eeuw, twee antiek bronzen stijgbeugels, een terracotta theese
Drie metalen Ethiopische kruizen als hangers, tabaksdoos en gestoken houten ikoon Mandylion.Hierbij beschilderd tabaksdoosje, 19e eeuw.
Drie schilderijlijsten 19e eeuw.
Drie schilderijlijsten 19e eeuw. (kleine beschadiging) h. 18-62 cm. [3] ...[more]
Houten speelgoed draaibrug
Houten speelgoed draaibrug [1] ...[more]
Waddinxveen, twee beschilderde houten koetsen [2] ...[more]
Drie beschilderde spanen dekseldozen
Drie beschilderde spanen dekseldozen [3] ...[more]
Glazen bovenlicht in houten omlijsting met hand geschilderde belettering 'P. E. Hoexum, Uurwerkmaker
Zwart laque likeurkelder, eind 19e eeuw [1] ...[more]
Drie theeemmers, 19e eeuw
Drie theeemmers, 19e eeuw . [3] ...[more]
Walnootdoosje met mini domino stenen
Walnootdoosje met mini domino stenen [1] ...[more]
Kristallen parfumflacon in foedraal en diverse munten [zkj] ...[more]
Rusland, twee ikonen, 19e eeuw,
Rusland, twee ikonen, 19e eeuw, één met zilveren rizza, jaarkeur 1852, de ander met koperen rizza. h. 26 cm, b. 20 cm [2] ...[more]
Twee damesbeursjes,
Twee damesbeursjes, één met kralen en zilveren beugel, 19e eeuw, de ander met verguld metalen en emaille beugel [2] ...[more]
Groen gepatineerd bronzen beeld,
Groen gepatineerd bronzen beeld, van een ruiter op paard. Gesigneerd Marino, 1950 h. 39,5 en br 41 cm. [1] ...[more]
3448 Los(e)/Seite