- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Uhren (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 Los(e)/Seite
Vlaamse school, 17e/18e eeuw
Andries de Roever (1818-1894)
George Stanfield Walters (1838-1924)
Navolger van Cornelis Bega
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw
Europese school, 18e eeuw
Ferdinand Ernst Lintz (1833-1909)
Nicolaes Visscher (1618-1679)
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915)
Karel Frederik Bombled (1822-1902)
Hollandse school, 18e eeuw
Navolger van Gerrit Berkheyde
Christan Hagen naar Johan Dou, 1670,
Onbekende kunstenaar, ca. 1900
Europese school, 18e/19e eeuw
Ids Wiersma (1878-1965)
Twee gravures, 18e eeuw
Twee gravures, 18e eeuw
J. Kruger (19e eeuw)
Hollandse school, 19e eeuw
Herman Wolbers (1856-1926)
Herman Wolbers (1856-1926) Koe bij een hek [1] ...[more]
W.R. Dickinson, ca. 1880
Hollandse school, 19de eeuw
Gesigneerd J.F. Hoppenbrouwers l.o.
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw
Gesigneerd P.D.L. 1790
Europese school, 19e eeuw
Drie diverse gravures, 18e eeuw/19e eeuw driemaal gravure, ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw Interieur met figuren doek, niet ingelijst, 78 x 64 cm. [1] ...[more]
Collectie gravures en litho's,
Collectie gravures en litho's, vnl. betreffende walvisvaart en Hoorn [ds] ...[more]
Adrianus Wilhelmus Nieuwenhuizen (1814-1859) Figuren in een kerk aquarel, gesign. r.o., 1864, 32 x 26 cm. [1] ...[more]
R.P. Nash, 19e eeuw
R.P. Nash, 19e eeuw 'Blackwall fregat 'Lincolnshire' op zee aquarel, 36 x 46 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Landschap met figuren bij een huis inkttekening, 32 x 40,5 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw Landschap met figuren bij een ruïne doek, 65 x 58 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuw Twee stillevens met bloemen in een vaas tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2] ...[more]
Drie gravures, 18e eeuw
Drie gravures, 18e eeuw . [3] ...[more]
Belgische school, 19e eeuw
Belgische school, 19e eeuw Portret van Francois d'Udekem houtskool, 60 x 44 cm. [1] ...[more]
Italiaanse school, 1792,
Italiaanse school, 1792, 'Lo stato ecclesisatico' gravure, handgekleurd, 35 x 46 cm. [1] ...[more]
Spaanse school, 17e/18e eeuw
Spaanse school, 17e/18e eeuw Aanbidding der koningen doek, 76 x 60 cm. ...[more]
Adrien Ferdinand de Braekeleer (1818-1904) Portret van een jonge vrouw houtskool en wit krijt, gemon. r.o., 28 x 18 cm. [1] ...[more]
Collectie ingelijste gravures en litho's, 18e en 19e eeuw met afbeeldingen van vogels en vissen [2+ds] ...[more]
Anna Abrahams (1849-1930)
Anna Abrahams (1849-1930) Stilleven me fruit op een tinnen schaal aquarel, gesign. r.o., 21 x 30 cm [1] ...[more]
Trompe l'oeil, A. de Wilde, 1833,
Heinrich Zille (1858-1929)
János Tabor (1890-1956)
Thomas Theodor Heine (1867-1948)
Thomas Theodor Heine (1867-1948) Portret van Olaf Gulbransson, inkttekening, gemon. r.o., 27,5 x 20 cm. [map] ...[more]
Georg Karl Koch (1857-1936)
János Tabor (1890-1956)
Wilhelm Busch (1832-1908)
Wilhelm Busch (1832-1908) Zelfportret inkttekening, gesign. r.o., 28,5 x 24,5 cm. [map] ...[more]
SEM (Georges Goursat, 1863-1934)
SEM (Georges Goursat, 1863-1934) Zelfportret inkttekening, gesign., 22 x 18,5 cm. [map] ...[more]
W. Bartels (actief begin 20e eeuw)
János Tabor (1890-1956)
Emil Orlik (1870-1932)
3448 Los(e)/Seite