Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
EG Amsterdam

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3448 Los(e)
  • 3448 Los(e)

Herman Wolbers (1856-1926) Koe bij een hek [1] ...[more]

Drie diverse gravures, 18e eeuw/19e eeuw driemaal gravure, ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]

Engelse school, 19e eeuw Interieur met figuren doek, niet ingelijst, 78 x 64 cm. [1] ...[more]

Collectie gravures en litho's, vnl. betreffende walvisvaart en Hoorn [ds] ...[more]

Adrianus Wilhelmus Nieuwenhuizen (1814-1859) Figuren in een kerk aquarel, gesign. r.o., 1864, 32 x 26 cm. [1] ...[more]

R.P. Nash, 19e eeuw 'Blackwall fregat 'Lincolnshire' op zee aquarel, 36 x 46 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw Landschap met figuren bij een huis inkttekening, 32 x 40,5 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Landschap met figuren bij een ruïne doek, 65 x 58 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Twee stillevens met bloemen in een vaas tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2] ...[more]

Drie gravures, 18e eeuw . [3] ...[more]

Belgische school, 19e eeuw Portret van Francois d'Udekem houtskool, 60 x 44 cm. [1] ...[more]

Italiaanse school, 1792, 'Lo stato ecclesisatico' gravure, handgekleurd, 35 x 46 cm. [1] ...[more]

Spaanse school, 17e/18e eeuw Aanbidding der koningen doek, 76 x 60 cm. ...[more]

Adrien Ferdinand de Braekeleer (1818-1904) Portret van een jonge vrouw houtskool en wit krijt, gemon. r.o., 28 x 18 cm. [1] ...[more]

Collectie ingelijste gravures en litho's, 18e en 19e eeuw met afbeeldingen van vogels en vissen [2+ds] ...[more]

Anna Abrahams (1849-1930) Stilleven me fruit op een tinnen schaal aquarel, gesign. r.o., 21 x 30 cm [1] ...[more]

Thomas Theodor Heine (1867-1948) Portret van Olaf Gulbransson, inkttekening, gemon. r.o., 27,5 x 20 cm. [map] ...[more]

Wilhelm Busch (1832-1908) Zelfportret inkttekening, gesign. r.o., 28,5 x 24,5 cm. [map] ...[more]

SEM (Georges Goursat, 1863-1934) Zelfportret inkttekening, gesign., 22 x 18,5 cm. [map] ...[more]

  • 3448 Los(e)