- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Uhren (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 Los(e)/Seite
Zes differente stoelen, 19e eeuw
Zes differente stoelen, 19e eeuw (rest.) [6] ...[more]
Engeland, eikenhouten fauteuil, 17e/vroeg 18e eeuw, de zitting met openslaande klep [1] ...[more]
Beukenhouten tweezitsbank
Beukenhouten fauteuil
Beukenhouten fauteuil
Chesterfield-stijl driezitsbank
Mahoniehouten kinderfauteuil In Louis XV-stijl, 19de eeuw, met blauwe velours stoffering [1] ...[more]
Groen gelakt beukenhouten tabouret in Louis XVI-stijl, 19e eeuw 60 x 35 en h. 47 cm [1] ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met bruin-gele velours stoffering [1] ...[more]
Eikenhouten stoel
Eikenhouten stoel met getorste poten, regels en stijlen en geborduurde gebloemde stoffering [1] ...[more]
Beukenhouten kuipstoel in Louis XV-stijl, met dubbelgerieten leuning en los zitkussen [1] ...[more]
Verguld gelakt beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gestreepte stoffering [1] ...[more]
Engeland, set van vier iepenhouten 'bow-back' Windsor-fauteuils, 19e eeuw [4] ...[more]
Eikenhouten stoel, vroeg 18e eeuw,
Set van drie mahoniehouten stoelen, biedermeier, met blauw gestoffeerde zitting (rest.) [3] ...[more]
Set van zes noten-, notenwortelhouten stoelen en één -fauteuil in Queen Anne-stijl, 19e eeuw,
Bamboe en rotan fauteuil met hocker.
Bamboe en rotan fauteuil met hocker. Hierbij andere bamboe en rotan fauteuil naar Lloyd Loom [3] ...[more]
Polychroom beschilderde Hindelooper fauteuil met biezen zitting [1] ...[more]
Hollandse rijk gestoken beuken- en notenhouten stoel in barok-stijl, ca. 1900, de zitting met rode velours stoffering [1] ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil [4] ...[more]
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbank met deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.) br. 201 cm [1] ...[more]
Schuitema Furniture, kersenhouten uitschuifbare conferentietafel met vier fauteuils, twee stoelen en
Gispen, paar verchroomd stalen buizenfauteuils, 1979, met Sam Ray stoffering. Met stift gesigneerd op onderkant zitting [2] ...[more]
Paar verchroomd stalen buizenfauteuils met zwart lederen bekleding [2] ...[more]
Nick Visser, bijzettafel,
Nick Visser, bijzettafel, met hartvormig houten blad 56 x 56 en h. 62 cm [1] ...[more]
Nick Visser, bijzettafel,
Nick Visser, bijzettafel, polychroom gelakt houten blad met verchroomd stalen buizenrand diam. 52 en h. 65 cm [1] ...[more]
Blauw gelakt en verchroomd stalen staande lamp met trompetvormige kap h. 165 cm [1] ...[more]
Schemerlamp
Schemerlamp met halfronde kunststoffen kap met wolkendecor en geëmailleerde bruine voet diam. 46 en h. 56 cm [1] ...[more]
Minotti, Italië, hocker
Minotti, Italië, hocker met los kussen en beige stoffering. Op stalen slofpoten br. 126, h. 36 en d. 73 cm [1] ...[more]
Messing staande leeslamp,
Messing staande leeslamp, in hoogte verstelbaar h. 107-139 cm [1] ...[more]
Movani, set van vier zwart lederen eetkamerstoelen, met rvs poten en -armleggers [4] ...[more]
André Vandenbeuck voor Strässle International, Zwitserland, 'King Chair' fauteuil, 70-er jaren,
Lapalma, Italië, set van zes eetkamerfauteuils, met stalen frame en bruin lederen zitting en rugleuning [6] ...[more]
Verchroomd stalen vierkante salontafel met glazen blad 135 x 135 x 37 cm. [1] ...[more]
Zwart laqué houten dobbeltafeltje
Zwart laqué houten dobbeltafeltje met opstaande rand en lade 55 x 43 en h. 61 cm [1] ...[more]
Verchroomd stalen buizenfauteuil, ca. 1930, met grijze stoffering, zwart gelakt houten armleggers en los kussen [1] ...[more]
Poul Kjaerholm, salontafel PK 61,
3448 Los(e)/Seite