- Nur Lose mit Abbildungen
541 Los(e)/Seite
Houten halfmodel van een botter, ca. 1920. Opgetuigd en met zwaard. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1] l. 87 cm
Noorwegen, houten polychroom beschilderde kaarsenkroonluchter met engelen, ca. 1900 Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1] h. 39 cm
Collectie van negen diverse Scarabee sculpturen; in verschillende materialen. Hierbij een vis. [10]
Antiek houten hijswiel
Antiek houten hijswiel [1] l. 58, br. 58 cm.
Groot houten katrol blok met smeedijzeren haak, ca. 1900, 'drieloper' [1] l. 55, br. 20, d 20 cm.
Paar koperen en gietijzeren vuurbokken, 19e eeuw Uitgevoerd met bolornamenten en frontaal masker. [2] h 39,5 x d 57 cm
Griekenland, ikoon, ca. 1900
Griekenland, ikoon, ca. 1900 (de randen overschilderd) [1] 43 x 30 cm.
Smeedijzeren kruis.
Smeedijzeren kruis. Hierbij diverse religieuze objecten 1 + ds]
Diverse wijwaterbakjes en religieuze meerschuim voorstellingen, ca. 1900 [ds]
Verschillende bijou sieraden en divers, waaronder imitatie parels en clips [zkj]
Collectie Swatch horloges,
Collectie Swatch horloges, waaronder 'Pop Swatch 'The Orb', (ref PWZ104)', in etui, ontworpen door Vivienne Westwood. Hierbij een boek.
Diverse edele en onedele sieraden en onderdelen, waaronder goud zkj
Sylvia Moschard, bruine leren tas in de vorm van een terriër. De halsband en het hengsel met slangenleer. Met stofzak [1] l. 49 h. 34 cm.
Sylvia Moschard, leren tas in de vorm van een cactus in een pot. Met stofzak [1]
Swarovksi, collier met imitatie koraal en glaskralen. Hierbij diverse bijous waarinder imitatie LOVE ring zkj
Rugzak
Rugzak bekleed met koeienvel Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] 47 x 30 cm
By GF Ferre, set van twee verstuivers, flacon, dustin powder [4]
Wespentaille paspop, ca. 1900.
Wespentaille paspop, ca. 1900. Op gezwart houten driepoot. [1] h. 164 cm
Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw
Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4] h. 14-34 cm.
Les Beaux Arts, no. 7, 100 ml. parfumflacon, designed by Marco Pinto gesigneerd en genummerd 2842/5000. In etui [2]
China, diverse porselein en cloisonné (grotendeels beschadigd) [2 dzn]
India, vijf volkskunst gelakt houten sculpturen; Nandi l. circa 19 cm.
India, vier volkskunst gelakt houten sculpturen ; Nandi l. 15-20 cm.
India, vijf gelakt houten volkskunst sculpturen; Nandi [5] l. circa 15 cm.
China, drie bronzen-cloisonne koro's, 1e helft 19e eeuw, één met houten deksel en jade knop [3] h. 12,5-25 cm.
India, Rajasthan, prent `The King and Attendants´, 18e eeuw. Ingelijst, gemengde techniek. Lichte waterschade bovenrand. [1] h. 34 x 27 cm.
China, achterglasschildering, 20e eeuw dame met kat [1]
China, diverse snuifflesjes
China, diverse snuifflesjes [zkj]
Rolschildering, reproductie,
Rolschildering, reproductie, met porseleinen scroll ends [1]
Kristallen karaf, kan met zilveren montering en Ercuis, pleet koffiekan [3]
Groot betonnen vormstuk, ca. 1930;
Groot betonnen vormstuk, ca. 1930; Papegaai (onderzijde beschadigd, deel van onduidelijk signatuur mist) [1] h. 75 cm. (ruim 60 kg)
Frankrijk, klaverbladvormige verguld houten console, 19e eeuw, met engelkopjes en-relief [1] 28 x 28, h. 17 cm.
Koperen zevenlicht kandelaar
Koperen zevenlicht kandelaar boogvormig, met rozen Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] br. 63, h. 37 cm.
Drie papieren waaiers en één veren waaier, 19e eeuw, alle met bewerkt met benen benen [4]
541 Los(e)/Seite