Amsterdam

  • (Lose: 1000-1199)

  • (Lose: 1200-1350)

  • (Lose: 1700-1743)

  • (Lose: 1400-1565)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

541 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 541 Los(e)

Vier waaiers, circa 1900 [4]

Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw. UItgevoerd met florale gravering. [1]

Kristallen piece de milieu, ca. 1900, met bewerkt pleet voet [1] h. 47, diam. 27 cm.

Tole peint dienblad, Napoleon III, met voorstelling van meisje met bloemenkrans in cirkel [1] 46 x 65 cm.

Tole peint dienblad, eind 19e eeuw, met geschilderd decor van schepen naar JHB Koekkoek [1] 45 x 55 cm.

India, bronzen puja set, bestaande uit een schaal en gegraveerde lepel [2] l. 39,5 cm

Birma, palmbladeren gebedsboek, met rood gelakte houten zijden [1] l. 47 cm

India, bronzen sculptuur van baby Krishna, modern [1] l. 28 cm

India, bronzen tempelspeelgoed, 20e eeuw, in de vorm van een paard op wieltjes [1] h. 26,5 cm

Metalen sculptuur van een neushoorn, modern . [1] l. 47 cm

Thailand, beschilderd houten figuur van dansende vrouwfiguur, modern, in tijgerpak [1] h. 50 cm

Tibet, koperlegering vajra en een purbhu, modern . [2] l. 31,5-56,5 cm

India, twee stenen Shiva linghams, waarbij twee kleinere linghams [4] h. 17-31 cm

China, drie agaten snijwerken van Budai, modern twee melkwit en lichtblauw van kleur, de derde rood en geel [3] h. 7-11 cm

Hardstenen figuur van een olifant, modern, samen met een hardstenen en vergulde Chinese stempel [2] h. 15,5 cm

Drie kristallen objecten, waaronder een uitgehold als kaarsenstandaard [3] h. 9-22 cm

Birma, marmeren hoofd van een Boeddha, modern, met verguld haar [1] h. 41 cm

Houten gestoken sculptuur van een gevleugelde leeuw, laat 19e eeuw. (gebroken voorpoot). [1] h. 80 cm.

Miniatuur commode en miniatuur linnenpers, 19e eeuw Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] h. 24 en 65 cm

Rood gelakt gietijzeren reclame embleem; 'Ferrari [1] 44 x 32 cm.

Kunststof reclamepop, ca. 1960; Flipje [1] h. 53 cm.

Kunststof reclamepop, circa 1960; Michelin mannetje. Met verlichting [1] h. 47 cm.

Twintig Daf reclameplaten [20] 20 x 40 cm.

Miniatuur kabinet, Biedermeier, 19e eeuw. Geschilderd in houtnerf. Provenance: Een inzending uit Hoorn [2] h.60 cm, b. 43 cm

Roodkoperen grote blus of bakkersdoofpot, 18e eeuw Staande op geklonken poten. [1] h. 43 cm

Drie glazen stolpen op zwart gelakt houten plateau Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [3] h. 32, 42 en 50 cm.

Vier glazen stolpen op zwart gelakt houten plateau Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [4] h. 48 en 37 cm.

Tibet, bodhizaad gebedssnoer, mala, 20e eeuw, met verschillende amuletten [1] l.ca. 47 cm

China, wortelhouten penseelpotje, 19e eeuw, hierbij een Yixing theepotje met zilveren karakters en een steengoed theebusje, 20e eeuw [3]

Tibet, beschilderde thangka, circa 19e eeuw, beschilderd met Boeddha omgeven door Bodhistattva's, ingelijst (beschadigingen) [1] 75,5 x 60 cm

Tibet, mandala thangka, circa 19e eeuw, beschilderd met verschillende godheden, ingelijst 79 x 58 cm [1]

Philipijnen, armband en twee bronzen haarpennen [1] L. ca. 20 cm.

Afrikaanse bronzen amuletten, figuurtjes, een kralenketting en een benen Pende amulet. Hierbij parelmoer lepeltjes en een metalen ketting.

Blauw beschilderd houten kastdeur, 18e eeuw. Met rond portret van meisje. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1]

Drie stuks bestek met aardewerken en houten heft. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [3]

Vier antiek ijzeren kanonskogels, vermoedelijk VOC [4] diam. 8 - 12 cm.

Pakistan, Swat, a chair. Herewith a Indonesian stone lidded box in the shape of a head. [1]

Perzie, vier beschilderde boekbladen, 1e helft 20ste eeuw; met voorstellingen van jachtscenes, notabelen en Arabische teksten. [4]

Tibetaanse oorsieraad, China, balansweegschaal, Birma, opium gewicht en Japan, benen amulet. [4] L. 19, 30, 5,5 en 5 cm.

Japan, ladenkastje, Meiji periode met drie laden en intarsia vlakken [1] 14 x 14 cm.h, 18 cm.

  • 541 Los(e)