- Oberkategorie
497 Los(e)/Seite
Hermès, Raconte-moi le Cheval
Hermès, Raconte-moi le Cheval zijden shawl met voorstelling van hobbelpaarden. Ontwerp Dimitri Rybaltchenko 90 x 90 cm [1]
Hermès, Brides et Frontaux,
Hermès, Brides et Frontaux, zijden shawl met voorstelling van hoofdstellen. Ontwerp door Christianne Vauzelles (vlekjes) 90 x 90 cm [1]
Hermès, Les Folies du Ciel,
Hermès, Les Folies du Ciel, zijden shawl met voorstelling van luchtballonen. Ontwerp door Loic Dubigeon (vlekjes). 90 x 90 cm [1]
Hermès, Les Sangles,
Hermès, Les Sangles, zijde plissé shawl met ene ontwerp van singels. Ontwerp door Joachim Metz, 1985. In doos. 140 x 140 cm [2]
Hermès, Couvertures et Tenues de Jour zijden shawl met voorstelling van paarden in paardendekens. In doos 90 x 90 cm [2]
Hermès, Cirque Molier,
Hermès, Cirque Molier, zijden shawl met voorstelling van een circuspiste. Ontwerp door Philippe Dumas. In doos 90 x 90 cm [2]
Hermès, twee zijden shawls,
Diverse zilveren sieraden en bijoux, onder andere bezet met bloedkoraal [zkj]
Beaufort Amsterdam, zilveren collier met zoetwaterparels. Met aankoopnota. Hierbij diverse sieraden [zkj]
Kousenbeurs, 19e eeuw
Kousenbeurs, 19e eeuw met kralen van 'cut steel' [1]
Twee colliers met geweven glaskraaltjes, een aan een zijde band. Hierbij drie hoedenspelden met imit
Twee colliers met geweven glaskraaltjes, een aan een zijde band. Hierbij drie hoedenspelden met imitatie parel [5]
Een collectie zilveren en onedele bijous, waaronder jachtsieraad met grandels (hoektanden van een edelhert) [zkj]
Een collectie sieradendoosjes
Een collectie sieradendoosjes [11]
Diverse antieke juwelendoosjes;
Diverse antieke juwelendoosjes; allen met gelithografeerde voorstelling van figuren, dieren etc. [zkj]
Zilveren collier en armband, Rita Hakalo, Fins design, circa 1970 In witte etui. [2]
Taxidermy, antieke opgezette bruine pad en schildpadschild, ca. 1900 h. 8 cm, h. 21 cm [2]
Taxidermy, geprepareerde vlinders in twee houten wandvitrines, ca. 1950; h. 33 - 43 cm, b. 51 cm [2]
Taxidermy, geprepareerde vlinders in vier houten wandvitrines, ca. 1950; h. 29,5 cm, b. 39,5 cm [4]
Taxidermy, geprepareerde vlinders in drie houten wandvitrines, ca. 1950; h. 14,5 cm, b. 29 cm [3]
Duitsland, Denemarken, divers blikken speelgoed, circa 1950. waaronder een trucs, hijswagen, en ople
Duitsland, Japan, circa 1950, divers blikken speelgoed. Waaronder cabrio's en raceauto's. (ds)
Duitsland, Engeland, circa 1950. Divers blikken speelgoed. Waaronder een grote tractor en heimachine. (ds)
Duitsland, divers blikken speelgoed, circa 1950. Waaronder opwindbare ambulance en shovel, Arnold onderzeeboot en passagierstrein. (7)
Oostenrijk, groen gelakte metalen kinderlantaarn, circa 1950. Gemerkt Optimar, Salzburg, met bijbehorende filmstrips. (1)
Marius Bauer, ets, Oosterse figuren, in lijst 6,5 x 14 cm. [1]
Twee jachtprenten, Samuel Howitt (1756 - 1822) en Edward Orme hierbij aquarel 's-Heerenberg, allen in lijst 20 x 15 cm. en 20 x 30 cm. [3]
Drie houten scheepsmodellen, 20e eeuw; h. 27 - 30 cm, l. 34 - 44 cm [3]
Twee weegschalen, merk Jernbolaget Eskilstuna. h. 32-26 cm. [2]
Gedraaid esdoornhouten doosje met diverse paren manchetknopen. Hierbij een een paar zwart stenen manchetknopen in doosje. [2]
Divers antiek textiel.
Divers antiek textiel. Waaronder geborduurd crewelwork kleed. [ds]
Diverse objecten.
Diverse objecten. Waaronder zilveren sigarettenpijp, knopen en dekseldoosjes. [zkj]
Nepal/India, vijf boterbussen.
Nepal/India, vijf boterbussen. Samen met zeven koperen olielamp lepels en decoratieve Afrikaanse objecten. [ds]
Vlaanderen, gestoken houten Mariabeeld. 19e eeuw. h. 41 cm. (1)
Duitsland, 19e eeuw, mahoniehouten poppenwiegje. Met katoenen laken en kussensloopje afgezet met kant. l. 47 cm, b.15,5 cm, h. 26 cm. (1)
Duitsland, wit gelakte poppenwagen, circa 1950. Samen met wit poppenbedje en twee houten klapstoeltjes. (4)
Griekenland, heiligen ikoon, 19e eeuw h. 26 cm b. 15 cm. (1)
Diverse messen, 19e eeuw en pleet tafelcouverts, [zkj]
Birma, tien antieke bronzen opiumgewichten; Bekroond door leeuw. Hierbij twee krukgewichten. h. 2,5 - 6 cm [12]
Mahjong spel in hardhouten kist, 20e eeuw Stenen uitgevoerd met bamboe en ivorine. [1]
Antiek scheepje in fles;
Antiek scheepje in fles; Uitgevoerd met achtergrond met stadsgezicht in hout. Op houten standaard. l. 27 cm, diam. 10 cm [1]
Tafellamp in de stijl van Tiffany, eind 20e eeuw. De glas in lood kap met voorstellingen van libelles. h. 47 cm. (1)
Wortelnoten gefineerde humidor, Mastro de Paja, Italy; Compleet met hydrometer in de deksel. h. 10 cm, b. 39 cm, d. 24 cm [1]
Verzilverde terrine gemerkt Wellner & Söhne en kristal geslepen karaf met zilveren montuur, 20e eeuw
Verzilverde terrine gemerkt Wellner & Söhne en kristal geslepen karaf met zilveren montuur, 20e eeuw; h. 28 - 36 cm [2]
Divers, voornamelijk pleetwerk,
Divers, voornamelijk pleetwerk, [zkj]
Paar boekensteunen met zwart gepatineerde metalen gespiegelde figuren van lezende monniken. Circa 19
Vijf blikken voorraadbussen, circa 1900. Drie rood gelakt, twee oker gelakt. h. 18-28 cm. (5)
Twee houten buttes, 18e eeuw.
Twee houten buttes, 18e eeuw. Een groen en rood gelakt, een bruin gelakt. (beschadigingen) H. 11-13 cm. (2)
Hindeloopen, twee houten polychroom geschilderde buttes, eind 18e eeuw. Uitgevoerd met florale beschildering op meekrab fond. 10,5-15,5 cm. (2)
Houten gekuipte butte, vroeg 19e eeuw. Uitgevoerd met wilgentenen. Deksel met gestoken hippocampus. h. 27 cm, b. 23 cm.
Twee eikenhouten gekuipte tabaks tonnetjes, circa 1800. Beiden uitgevoerd met wilgentenen. Beide bruin gelakt. h. 27,5-29,5 cm (2)
Houten voorraaddoos, circa 1800.
497 Los(e)/Seite