- Oberkategorie
497 Los(e)/Seite
Diverse boeken betreffende Aziatische kunst en antiek Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken betreffende kunst
Diverse boeken betreffende kunst Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken
Diverse boeken Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken
Cambodia, Khmer, bronze figure of Buddha Muchalinda, 19th century, the deity seated on a naga throne (some wear) h. 50 cm [1]
China, bronze censer, 20th century,
China, bronze censer, 20th century, on tripod, moulded with two dragon handles, the interior inscribed with Tibetan characters (wear) w. 37 cm [1]
Japan, iron tsuba, 20th century,
Japan, black lacquer pewter incense box and cover, kobako, 19th century, decorated in gold maki-e with flowering branches (wear) 7,5 x 7,5 cm [1]
Verguld metalen uitgezaagd uithangbord van biologische winkel. Compleet met ijzeren muurbevestiging. [1]
Drie Nederlandse infanterie sabels, 19e eeuw, een met lederen schede. l. 64 - 66 cm
Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813, schede ontbreekt, l. 95 cm [1]
497 Los(e)/Seite