- Oberkategorie
497 Los(e)/Seite
Paar koperen kandelaren in 16e eeuwse stijl; Uitgevoerd met figuren op rok. h. 21 cm [2]
Ijzeren windvaan in de vorm van haan, ca. 1800; Hierbij spanen doos met hoornen zijdes en hoornen kruithoorn. h. 27 cm, diam. 33 cm [3]
Diverse koperen stampers van vijzels, 17/19e eeuw; [ds]
Drie tinnen schotels, 17e 18e eeuw;
Drie tinnen schotels, 17e 18e eeuw; Allen gekeurd met o.a. gekroonde roos. diam. 34 - 43 cm [3]
Paleoceen, gefossiliseerde vis.
Paleoceen, gefossiliseerde vis. Vindplaats Green River Wyoming, Utah, U.S.A. [1]
Collectie diverse oosterse gemberpotten, 19e eeuw en later [ds]
Ontwerpschets voor een landhuis, ca. 1920 Gesigneerd JWN Achterberg, ingelijst. h. 48 cm, b. 50 cm Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Gebeden boekje in schildpad band en gouden slot, 1863. Schildpad band ingelegd met parelmoer en metalen sterren. [1]
Tweelichts metalen brons kleurige wandapplique, 20e eeuw h. 26 cm, b. 35 cm [1]
Willem Schenk (1919-1999), wandtapijt. Gemengde media op textiel. h. 138 cm, b. 110 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Divers;
Divers; w.o. speelgoed en zeven Franse Santon figuren. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Divers;
Divers; w.o. Chinese koperen tafellamp en wierookbrander. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Diverse Aziatische objecten;
Diverse Aziatische objecten; waaronder lakwerk dozen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Gipsen buste.
Gipsen buste. Naar de Brugse Madonna van Michelangelo. h. 65 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Houten gestoken sculptuur, 19e eeuw.
Bronzen portretbuste van een man.
Bronzen portretbuste van een man. h. 30cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Zes latoenkoperen kronen.
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van dieprode kunsthars kralen in diverse grillige vormen. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van zwarte kunsthars kralen en één ronde goudkleurige kraal met decor van cartouches. In origineel zakje [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van tien strengen gefacetteerde kunsthars kralen in grijs, zwart en rood. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van diverse vormen kunsthars kralen in zwart en metallic blauw. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi,
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van twee strengen cirkelvormige kunsthars kralen met schildpad motief en zwarte ovale kralen. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van drie strengen kunsthars kralen, in groen, donkerrood, zwart en bruin. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van dieprode ovale kunsthars kralen. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van vijf strengen kunsthars kralen, in zwart en diverse tinten groen. In origineel zakje. [2]
Angela Caputi,
Angela Caputi, collier van tien strengen kunsthars kralen in bruin, grijs en zwart. In origineel zakje. [2]
Diverse Chinese snuifflesjes.
Diverse Chinese snuifflesjes. Waaronder miniatuur vaasjes en hanger. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]
Divers;
Divers; w.o. manchetknopen, sieraden en muntgeld. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]
Een beschilderd metalen figuur, een groen glazen vaasje en een tegelfragment. Provenance: Private Dutch collection, collected in the 1970's. [ds]
Divers;
Divers; w.o. liturgisch textiel, postzegels en miniatuur. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Tibet, koperen helm, 20e eeuw.
Tibet, koperen helm, 20e eeuw. Met turkoois appliques, bekroond met vajra. h. 26 cm, diam. 21 cm. [1]
Visionaire magazine no. 31. Blue.
Visionaire magazine, no. 41, World.
Grote koperen zeef, 18e eeuw.
Grote koperen zeef, 18e eeuw. diam. 44 cm. [1]
A four panel Indonesian lacquer panels, 20th century with decor in mother of pearl of figures in sawa. 79,5 x 40 (four times) (4)
Visionaire magazine no. 30, The Game. 1999. editie 30 Louis Vuitton Challenge the key to the puzzle
Frankrijk, gesneden Coquilla-Noot. 19e eeuw. Voor bewaren van rozenkrans, in twee helften, met schroefdraad. h. 6,5 cm, diam. 4 cm. [1]
Gepatineerd ijzeren piëdestal.
Gepatineerd ijzeren piëdestal. h. 58,5 cm, b. 20 cm, d. 20 cm. [1]
China, messing koro met deksel en cloissone kom, 20ste eeuw. L. 27 en diam. 20 cm. [3]
Diverse wapens.
Diverse wapens. w.o. een dolk, zweep en morgenster. [ds]
Groen geschilderde metalen kluis, circa 1900. Met sleutel. (sleutel bij receptie) h. 75 cm, b. 52 cm, d. 40,5 cm. [1]
Diverse boeken betreffende Aziatische kunst en antiek Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
497 Los(e)/Seite