Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
813 Los(e)
  • 813 Los(e)

Theo WOLVECAMP (1925-1992) Ink drawing No titel. Signed and dated '56. Inkt tekening Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '56. 16.5 x 22.5 cm

Chéri CHÉRIN (1955) Oil on canvas Kin Moto 2011. Signed and dated 2011. Olie op doek Kin Moto 2011. Gesigneerd en gedateerd 2011. 99.5 x 124 cm

Marc VERSTOCKT (1930-2014) Serigraph No title. Signed and numbered 36/100. Seriegrafie Zonder titel. Getekend en genummerd 36/100. 61.5 x 61.5 cm

Karel MAES (1900-1974) Linocut No title 1918, monogram. Linosnede Zonder titel 1918, monogram. 25 x 25.5 cm

Los 492

F.M Gossé

F.M Gossé Oil on canvas Cloud woman. Signed. Olie op doek Wolkenvrouw. Gesigneerd 80 x 60 cm

Francis BACON (1909-1992) Offset lithograph (2) from Derrière le miroir 1966. Offset lithografie (2) uit Derrière le miroir 1966. 17.5 x 15 cm

Guido LEGRAND (XX) Etching 'Verwachting'. Signed, numbered 4/6 and titled. Ets 'Verwachting'. Gesigneerd, genummerd 4/6 en getiteld. 30 x 23 cm

Kurt LEWY (1898-1963) Watercolour Composition. Monogram KL and dated '62. Aquarel Compositie. Monogram en gedateerd '62. 38 x 38 cm

Louis VAN LINT (1909-1986) Woodcut No title. Signed. Houtsnede Zonder titel. Gesigneerd. 24.5 x 32 cm

Octave LANDUYT (1922) Woodcut No title. Signed and numbered 57/100 Houtsnede Zonder tital. Gesigneerd en genummerd 57/100 19 x 42 cm

Los 505

Johan De Loore

Johan De Loore Watercolour No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014 37 x 26 cm

Los 506

Johan De Loore

Johan De Loore Watercolour No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014. 41.5 x 29.5 cm

Hubert MINNEBO (1940) Aluchromie, signed and dated '64. Aluchromie, gesigneerd en gedateerd '64. 45 x 45 cm

Ferdinando COLORETTI (1947) Oil on canvas Figures. Signed and dated 1970. Olie op doek Figuren. Gesigneerd en gedateerd 1970 162 x 129 cm

Herman BROOD (1946-2001) Oil on linen 'Sky driver Yellow I' Signed. Olie op linnen 'Sky driver Yellow I' Getekend. 160 x 100 cm met certificaat

Antonio PALMIERI (1946) Oil on canvas Sailboat. Signed. Olie op doek Zeilboot. Getekend. 80 x 120 cm

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Bronze Le lutteur, signed. Brons Le lutteur, gesigneerd. 40 x 44 x 20 cm

Emmanuel VILLANIS (1858-1914) Bronze Vase 'Naïades', signed. Bronzen vaas 'Naïades', gesigneerd. H 30.5 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Bronze Angelo, signed. Brons Angelo, gesigneerd. H 88 cm

Bronze statue of a kneeling woman in expectation Bronzen beeld van een geknielde vrouw in verwachting H 37 cm

Art Deco plaster female bust 1940s Art Deco gipsen vrouwenbuste jaren '40 H 49 cm

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Bronze buste Rosalie, signed. Brons buste Rosalie, gesigneerd. H 54 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Les amants, bronze, signed. Les amants, brons, gesigneerd. H 69.5 cm

Pair casollets marble with gilded garlands Koppel casolletten marmer met vergulde guirlandes H 48 cm

Jaeger-LeCoultre Atmos clock Swiss made Serial number 626277. Jaeger-LeCoultre Atmos klok Swiss made serienummer 626277. H 22.5 cm

Majolica cup 16th century Antwerp with an image of Sinjoor Majolica beker 16e eeuw Antwerps met beeltenis Sinjoor H 20.5 cm

Ziegler Schaffhausen Keramik Vase sixties Ziegler Schaffhausen keramieken vaas jaren '60 H 30 cm

Heavy light blue glazed ceramic vase with mythical creatures Zware licht blauw geglazuurde keramieken vaas met fabeldieren H 45 cm

Pair of opaline vases hand-painted with flowers Koppel opaline vazen handbeschilderd met bloemen H 39 cm

Pair of Sèvres Empire vases gilded and hand-painted, marked. Koppel Sèvres Empire vazen gedoreerd en handbeschilderd, gemerkt. H 32 cm

Pair of oil lamps cobalt blue with brass frames, Sèvres style Koppel olielampen kobalt blauw met messing monturen, Sèvres stijl H 76 - 78 cm

  • 813 Los(e)