800 Los(e)/Seite
Marouflé 'Zuiderzeehaven met gezelschap op de kade'. HxB: 40 x 60 cm.
Aquarel 'Twee heren op bank'. HxB: 46 x 30 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Meisje op een boomstronk 1938'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (
Schilderij, olieverf op doek, 'Meisje op een boomstronk 1938'. Voort, Josephus Henricus Ludovicus (Sjef) van der HxB: 90 x 64 cm.
Portrettekening 'Meisje'. Sárika Góth HxB: 38 x 28 cm.
'Personages', gesigneerd, olieverf op doek. W. van Hoflandt HxB: 38.5 x 33.5 cm.
Ets 'Spinnende dame'. Sárika Góth HxB: 39 x 31 cm.
WMF wijnkoeler. HxD: 25 x 17 cm.
Broodmand met landelijk romantisch decor. B: 42 cm., Gewicht: 834 g.
Ziveren armband met cabochon geslepen barnsteen en een barnstenen hanger in kruisvorm. Gewicht:
Ziveren armband met cabochon geslepen barnsteen en een barnstenen hanger in kruisvorm. Gewicht: 139.5 g.
Zilveren collier en armband bezet met barnsteen. L: 42 cm. (collier), Gewicht: 71.8 g.
Set van een zilveren armband, hanger en clipoorbellen, alle bezet met barnsteen. Gewicht: 84.8 g.
Zesdelig viscouvert, verzilverd.
Zes viscouvertsn met Haags Lofje, Hollands gekeurd, eerste gehalte. Gewicht: 602 g.
Zilveren bestekdelen, 12 stuks, waaronder drie dienlepels.
Zilveren bestekdelen, Hollands gekeurd, 15 stuks.
Ikoon, gemengde techniek. HxB: 31 x 25 cm.
Vijf zilveren prijsbekers met inscriptie. H: 17.5, 14.5 en 7.5 cm.
Vijf stuks divers zilver bestek, Hollands gekeurd. Gewicht: 342 g.
Zilveren bestekdelen, 13 lepels en 12 vorken. Gewicht: 1380 g.
Gelegenheids aandenken met inscriptie.
Zilveren sauskom op pootjes. Gewicht: 180 g.
Twee zilveren gespen. Gewicht: 72.8 g.
Zilveren tabaksdoos, gecanneleerd met boerderijdecor gegraveerd in het deksel.
Zilveren chatelaine, Fer de Berlin. Gewicht: 33.5 g.
Drie gespen waarvan twee zilver. Gewicht: 105.4 g.
Nepalese armband, gegraveerd en bezet met stenen. Gewicht: 141.3 g.
Zilveren bestekdelen, 14 lepels en 8 vorken.
Zilveren viscouvert in foudraal, Engeland omstreeks 1900.
Zilveren strooilepel, Biedermeier, 19e eeuw. Gewicht: 26.2 g.
Zilveren lepeltjes, set van 10 en 6 stuks.
Zilveren suikerschep. Gewicht: 11.7 g.
Zilveren tafeldoos. HxBxD: 6.5 x 18 x 14 cm.
Zes zilveren theelepels, Cornelis Tevel te Middelburg, 19e eeuw.
Zes zilveren theelepeltjes en suikerschep.
Twee cassettes met zilveren vorkjes en zilveren lepeltjes, 'Apostel'.
Divers zilver en verzilverd w.o. een taartschep met cornalijnen heft.
Divers kantwerk en kralen w.o. 'gitten'.
Walcherse rok van de mannendracht, omstreeks 1900.
Beuk en sierstukken van de Axelse dracht.
Stoeltjesklok. HxBxD: 67 x 31 x 25 cm.
Rok van de Walcherse dracht, eind 19e eeuw.
Aquarel 'Italiaans landschap', gesigneerd Gerda V. HxB: 30 x 44 cm.
Spoorbennetje met celluloid-schildpad. HxBxD: 20 x 24 x 17 cm.
Zilveren koektrommel met onderschotel, 1e gehalte. H: 8 cm., Gewicht:: 642 g.
Zilveren roomstelletje op dienblaadje met parelrand.
Twee Wedgwood dekseldoosjes, zwart jasperware.
Zilveren inktstel en brievenweger met inscriptie, Biedermeier 19e eeuw.
Zilveren theepot met parelrand, 1e gehalte, Van Kempen. H: 14 cm., Gewicht: 285 g.
Waterman vulpen met 18k gouden kroontje en Parker balpen in etui.
Schildpad doosje en geelkoperen brievenopener, 19e eeuw.
Gouden bril in schildpad doosje, Biedermeier, Holland 19e eeuw. Gewicht: 14.2 g.
Diverse horloges en toebehoren, met defecten.
Miniatuur koperen staand horloge met zakhorloge. H: 21 cm.
Klok tafelmodel van het merk 'Kern'. HxBxD: 10 x 7 x 6 cm.
Zilveren broekstukken, Walcheren, Mt. Jan Oranje, Middelburg, 1817 - 1843. D: 7.5 cm. Gewicht: 94.
Zilveren broekstukken, Walcheren, Mt. Jan Oranje, Middelburg, 1817 - 1843. D: 7.5 cm. Gewicht: 94.3 g.
Zes zilveren lepels & vorken, met z.g.n. dog nose. Gewicht: 370 g.
800 Los(e)/Seite