800 Los(e)/Seite
Twee zilveren messen. Gewicht: 260 g.
Kristallen parfumflacon met gouden dop, in lederen foudraal, Biedermeier, Holland 19e eeuw. H: 9
Kristallen parfumflacon met gouden dop, in lederen foudraal, Biedermeier, Holland 19e eeuw. H: 9 cm.
Zilveren sigarettenhouder, Rusland. LxB: 13 x 8 cm., Gewicht: 157 g.
Klokje 'Zenith fabrication Française'. HxBxD: 5.5 x 5 x 3 cm.
Diverse lepeltjes w.o. zilver.
Tafel garnituuset, één EPNS en één verzilverd.
Mand met geometrisch opengezaagd motief en decor van guirlandes en putti, 800 gekeurd. B: 22 cm.,
Mand met geometrisch opengezaagd motief en decor van guirlandes en putti, 800 gekeurd. B: 22 cm., Gewicht: 237.9 g.
Stel zilveren zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, toegevoegd divers
Stel zilveren zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, toegevoegd divers bestek waaronder zilver.
Zilveren pillendoosje, 19e eeuw. D: 5.5 cm., Gewicht: 22.4 g.
Zilveren naaldenkoker. Gewicht: 9.3 g.
Zilveren miniaturen, 11 stuks. Gewicht: 305 g.
Divers zilver w.o. lepels, theelepels, vorken, servetringen, vork en schepje met kornalijnen heft,
Divers zilver w.o. lepels, theelepels, vorken, servetringen, vork en schepje met kornalijnen heft, strooier en bekertje.
Diverse devotia w.o. gepolychromeerd ivoren mariabeeldje.
Cassette met 12 zilveren lepeltjes.
Verzilverd bestek, Duitsland. Toegevoegd koffie- en melkkan met inscriptie 'Au Bon Marché'.
Diverse sieraden w.o. zilver.
Diverse sieraden w.o. zilver.
Diverse objecten w.o. verzilverd en zilver.
Diverse zilveren voorwerpen en een Djokja schaaltje met been.
Handgeknoopt tapijt Bidjar. LxB: 298 x 204 cm.
Ovale kristallen serveerschaal op voet, 800 gekeurd. B: 33 cm.
Gouden damespolshorloge van het merk Tissot. Gele wijzerplaat met streepindices. Handopwind uurwerk.
Gouden damespolshorloge van het merk Tissot. Gele wijzerplaat met streepindices. Handopwind uurwerk. Gewicht: 24.2 g.
Twee granaten colliers met gouden slot, één tweerijig en één vierrijig. L: 72 en 40 cm., Gewicht:
Twee granaten colliers met gouden slot, één tweerijig en één vierrijig. L: 72 en 40 cm., Gewicht: 168.5 g.
Amber collier. Gewicht: 22.6 g.
Amber collier. Gewicht: 26.3 g.
Zilveren collier bezet met negen stukken barnsteen. LxB: 40 x 13 cm., Gewicht: 56 g.
Zilveren ring & armband, bezet met barnsteen. Ringmaat: 19, L: 21cm., Gewicht: 36 g.
Twee zilveren hangers, bezet met barnsteen. Gewicht: 40.7 g.
Koperen mutsenspelden en kinderkapje van de dracht.
Gouden slavenarmband, enkele deukjes. Gewicht: 12.7 g.
Twee miniatuurportretjes. HxB: 11 x 10.5 cm en 12.5 x 10.7cm.
Gouden dames polshorloge Titus,18 kt. Gewicht: 10 g.
Gouden polshorloge bezet met zaadparels, waarvan één manco.
Porseleinen soldaatjes 'Napoleonistische periode', 10 stuks, met defecten.
Soort: Militair kamergeweer Mechanisme: Console buisslot van Augustin Herkomst: Wenen, Oostenrijk
Soort: Dubbelloops pistool Mechanisme: Percussie Herkomst: Eibar, Spanje Jaartal: ca. 1910 Lengte
Soort: Eén schots grendel hagel jachtgeweer Mechanisme: Naaldvuur Herkomst: Luik, België Nummers:
Soort: Zadel karabijn. New Model 1863 Mechanisme: Centraalvuur (naaldvuur) Herkomst: Amerika
Soort: Dubbelloops jachtgeweer Mechanisme: Percussie Herkomst: Engeland, Birmingham Jaartal: ca.
Twee gietijzeren roosters met wapenschild. HxB: 75 x 60 en 89 x 28 cm.
Aquarel 'Zeewerken', gesigneerd, K. Broerse. HxB: 33 x 45 cm.
Schilderij op doek 'Enkhuizen', onduidelijk gesigneerd. HxB: 56 x 75 cm.
Schilderij van Louis Heijmans. Toegevoegd prent. HxB: 48 x 38 cm.
Aquarel 'Waterweg vanaf de kade', linksonder onduidelijk gesigneerd. HxB: 42.5 x 62.5 cm.
Tekening opgehoogd met kleur, 'Molens aan de waterkant'. Gabriël HxB: 33 x 50.5 cm.
Een aquarel van Kees Heynsius en een pastel gesigneerd W.B. HxB: 28 x 22 en 18 x 25.5 cm.
Twee 18e eeuwse handgekleurde opticaprenten: 'L´isle sint Louis et le Pont de La Tournelle a
Twee gravures Schouwen & Duivenland. HxB: 60 x 80 cm.
Drie abstracte werken. Lida Allard
Tekening Co Breman en sepia tekening Jan Strube.
Drie divers ingelijst, waaonder prent 'Chasseur egare'.
Vier prenten van stadsgezichten, Groningen en Utrecht.
Prent: Afbeelding der Vorstelyke Loge, opgericht in den Amsteldamschen Schouwburg, ter gelegnheid
Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster 1795. HxB: 40 x 32 cm.
Aquarel 'Engelse rotpartij in de zee', gesigneerd R. Harris 1902. HxB: 56 x 40 cm.
Twee wandkandelabers en één koperen balkroon.
Drie prenten, waaronder 'Boerin op haar erf'. HxB: 32 x 48, 32 x 50 en 40 x 47 cm.
800 Los(e)/Seite