800 Los(e)/Seite
Porseleinen kopje met deksel met famille rose decor van bloemen, China circa 1900. H: 6 cm. (incl.
Porseleinen kopje met deksel met famille rose decor van bloemen, China circa 1900. H: 6 cm. (incl. deksel)
Porseleinen borden Samson, Frankrijk en China 18e eeuw, met defecten.
Porseleinen kop en schotels, Samson, met decor van bloemen en hanen.
Porseleinen pot met polychroom landschapsdecor met personages, China. HxD: 15.5 x 20 cm.
Diverse porseleinen kop en schotels, voornamelijk China.
Negen stuks porselein, capucijner blauw wit.
Elf porseleinen borden met blauw decor van twee lange lijzen en een zotje in een tuin, China
Elf porseleinen borden met blauw decor van twee lange lijzen en een zotje in een tuin, China Qianlong, 1735-1796, met defecten. D: 23 cm.
Schaakspel, stukken gesneden uit ebben- en sandelhout.
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en gemerkt met vier karakters, China laat 20e
Porseleinen vaas met polychroom decor van lange lijs en gemerkt met vier karakters, China laat 20e eeuw. H: 43 cm.
Zes Chinese porseleinen schoteltjes met decor van bloemen. D: 12 cm.
Aquarel 'Krijgers China'. HxB: 53 x 99 cm.
Houten boekenkast. HxBxD: 210 x 170 x 40 cm.
Japans vierdelig kaststel en Imari dekselvaas.
Scroll, schildering op zijde, 'Landschap met huis', periode Daoguang. HxB: 81 x 40 cm.
Scroll, schildering en kalligrafie op zijde, 'Boeren op het land', gesigneerd Ding Baotian. HxB:
Scroll, schildering en kalligrafie op zijde, 'Boeren op het land', gesigneerd Ding Baotian. HxB: 40 x 18 cm.
Scroll, schildering op zijde, van twee vogels met bloemen. Niet gesigneerd. HxB: 83 x 28 cm.
Twee Japanse aquarellen van bloemen. HxB: 19 x 24 en 17 x 22 cm.
Porseleinen bord met blauw floraal decor, Qianlong China, met defecten. D: 26 cm.
Scroll, schildering op zijde, 'Bloemen en vogels', niet gesigneerd. HxB: 60 x 26 cm.
Scroll, 'Man in bootje'. HxB: 67 x 40 cm.
Brons met zilveren Boeddha, vroeg 20e eeuw met defect. H: 24 cm.
Kaart van Java - China - Japan lijn, lithografie met vernis, Edward Stanfort, London c.a. 1900. HxB:
Kaart van Java - China - Japan lijn, lithografie met vernis, Edward Stanfort, London c.a. 1900. HxB: 110 x 85 cm.
Vijfdelig Delfts aardenwerken kaststel met Chinoiserie decor in Kangxi stijl, gemerkt JG22 (mogelijk
Scroll met waaierbladen en losse benen balijnen.
Vijf porseleinen kommen met blauw decor van twee phoenixen, China, 18e eeuw. HxD: 6.5 x 14 cm.
Porseleinen schotel, 'Drie Chinese geluksgoden', met defecten. D: 28 cm.
Twee Japanse Imari schalen. D: 30 cm.
Porseleinen vaasje met polychroom decor van bloemen, China. H: 25.5 cm.
Japanse prent. HxB: 35 x 23 cm.
Gestoken houten deurtje, Holland 18e eeuw. HxB: 69 x 84 cm.
Schilderij, olieverf op doek, Indonesisch landschap. Frederik Kasenda HxB: 64 x 100 cm.
Prent Japanse verleidingsscène, Kunisada (1786-1864). HxB: 37 x 57 cm.
Zijden weefsel met phoenixen en vleermuizen, China omstreeks 1900. HxB: 186 x 47.5 cm.
Cloisonné hengselvaas met polychroom floraal decor, China omstreeks 1900. H: 37 cm.
Divers Aziatisch w.o. een censer gemerkt met zegelmerk Xuande.
Twee kommen, Amsterdams Bont, waarvan één met defecten. D: 14 cm.
Javaans houten sculptuur. H: 46 cm.
Drie borden met decor van krijgers, voorraadpot en schaaltje.
Snuff bottles, twaalf divers.
Snuff bottles, twaalf divers.
Porseleinen famille rose schotel en twee borden, China 18e eeuw. Toegevoegd twee porseleinen kop
Porseleinen famille rose schotel en twee borden, China 18e eeuw. Toegevoegd twee porseleinen kop en schotels, Lowestoft.
Snuff bottles, twaalf divers.
Snuff bottles, twaalf divers.
Divers porselein uit o.a. China en Japan.
Acht diverse porseleinen Imari borden, China, 18e eeuw.
Porseleinen vaas, floraal decor, 19e eeuw. H: 21 cm.
Stel porseleinen kommen met polychroom decor van draak en fenix, China, 19e eeuw, één met haarlijn. D: 16 en 8 cm.
Spekstenen snijwerken, drie divers, waaronder stempels.
Twee porseleinen borden met floraal decor, China Qianlong. D: 22.5 en 27.5 cm.
Divers porselein w.o. 18e eeuws, China.
Divers w.o. blikken kistjes, olielampje en een kompas.
Stel vazen met decor van theedrinkende mannen, China c.a. 1920. H: 58 cm.
Twee houten 'laqué' vazen, c.a. 1960. H: 27 cm.
Inktsteen met voorstelling van twee regendraken. HxBxD: 24 x 13 x 6 cm.
Gobelin, 'het oogstfeest', in wortelnoten lijst. HxBxD: 136.5 x 196.5 cm.
Schilderij 'Ijsgezicht'. Zuiderent, Ad HxB: 30 x 40 cm.
Notenhouten tweedeurs pastoorskast, 18e eeuw. HxBxD: 210 x 205 x 78 cm.
800 Los(e)/Seite